Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü, kökeni antik çağlara kadar dayanan kuvvetli bir büyüdür. Büyülere ilgisi olan pek çok kişi papaz işlemini daha önce duymuştur. Büyülü ilimler ve manevi uygulamalar hakkında araştırma yapanlar, bu büyünün gelmiş geçmiş en kuvvetli büyülerden birisi olduğunu bilir. Peki bu kadar kuvvetli olan bir büyünün ne gibi etkileri vardır, hemen açıklayalım.

Büyünün tek bir büyü olmadığından bahsederek başlayabiliriz. Papaz işlemi kendi başına bir büyü değildir, bir büyü yapma metodu, yöntemidir. Normal büyüler, papaz işleminin metotları ile uygulanarak kuvvetli etkiler gösterecek şekilde yapılabilirler. Bu işlemler papaz metotları ile aşk büyüsü, bağlama için papaz işlemi gibi isimlendirilebilir.

Papaz Büyüleri Hakkında Bilinmeyenler

Büyünün ismindeki papaz kelimesi pek çok kişinin yanlış fikirlere kapılmasına sebep olmaktadır. Büyüye böyle bir isim verilmesinin nedeni ile akıllara gelen neden çok farklıdır. Papaz işleminin kökeninin antik çağlara dayandığından bahsetmiştik. Fakat o çağlarda papazlık yoktu. Büyünün isminin sonradan konulduğunu buradan anlayabilirsiniz.

Geçmişte papaz işlemi ile pek çok duruma müdahale edilmiş ve belirli insanların düşmanlığı toplanmıştır. Eski çağlarda şamanların ve büyü yapanların kazığa bağlanıp yakılması da bu sebeptendir. Papaz işleminin kuvvetli etkileri hem kötüye hem de iyiye kullanılmıştır. Her iki durumda da bir kişi çıkar güderken bir diğeri zor durumda kalmıştır. Sonuç ise büyüye dair tüm kaynakların, büyüyü yapan kişiler gibi yakılması olmuştur. Fakat yüzyıllar sonra bir kilisenin gönüllü olarak restore ettirdiği kütüphanede kadim bir kitaba rastlanmıştır. Kadim kitapta bahsi geçen büyünün asıl ismi kitabın büyük bölümü yandığı için bilinmemektedir. Kilisenin papazı, kitabın kayıp ve zarar görmüş bölümlerini yıllar süren araştırmalar ile tamamlamış ve büyüye papaz büyüsü ismini vermiştir.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

Yani anlayacağınız üzere büyünün papazlık ile tek ilgisi budur. Büyüyü sadece Hristiyan medyumların veya papazların yapabileceğini düşünmemek gerekir. Bu büyük bir yanılgı olacaktır. Papaz işlemini yapacak olan medyumun hangi dine mensup olduğu önem taşımamaktadır.

Fakat büyü nasıl yapılır diyenlerin önem vermeleri gereken bir başka konu vardır. Büyünün ritüeli o kadar çetrefillidir ki günümüzde layığı ile yapabilen medyumların sayısı çok azdır. Bu nedenle papaz işlemine başvurmak isteyenlerin medyum arayışlarını özenle sürdürmesi gerekecektir.

 

Author: medyummeric

1 thought on “Papaz Büyüsü

  1. Hocam merhabalar papaz büyüsü yaptırmak istiyorum aşk için, ama irade kontrol etkileri oluyor diye okudum. Büyüyü yaptıracağım kişiye zarar gelsin istemem kalıcı yan etkisi olur mu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir