Bıçak Büyüsü

Bıçak Büyüsü Nedir?

Büyülerin insan hayatındaki yeri ve önemi çok büyüktür. Bıçak büyüsü nasıl yapılır hakkında detaylı bilgi vermeden önce siz değerli okurlarımıza büyüler hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz. Bazı insanlar büyülere inanırlar, bazıları da inanmazlar. İnanmayanlar benim büyü ile bir işim olmaz diye cevaplar veriyor olsalar da hiç ummadıkları anda büyüler ile ilgilenmek zorunda kalabilirler. Çünkü üzerlerindeki sıkıntıları, bunaltıları, psikolojik sorunları veya fiziksel sorunların büyülerden olabileceğini düşünürler. Çünkü büyü belirtileri çok farklıdır ve insanların kısa bir araştırması sonucunda inanmıyor olsalar bile bu gibi sorunların büyü belirtisi olduğunu gördükleri için büyü yapan medyumların kapısını çalmak zorunda kalmaktadırlar. Ayrıca büyülerin var olduğunu Kuran-ı Kerim ayetleri üzerinden görebilirsiniz. Fakat bu ayetlerde büyüleri varlığından bahsediliyor olsa da yapılmaması gerektiği konusunda bilgiler içermektedir.

Bıçak Büyüsü Amacı Nedir?

Bıçak büyüsü çok taraflı bir büyü çeşididir. Hem ak büyü, hem de kara büyü olarak yapılabilmektedir. Bıçak bilindiği üzere kesici bir alet olduğu için bu yönünden faydalanmak isteyen medyumlar ayrılma büyüsü olarak tercih etmektedirler. Bu en çok tercih edilen uygulamalardan birisidir. Sevgililerin ayrılması, evli eşlerin ayrılması gibi süreçler için bıçak büyüsü yapılmaktadır. Örnekle açıklayacak olursak eğer; evli bir adamla aşk yaşıyorsanız eğer karısından ayrılması için bıçak büyüsü yaptırmanız durumunda evli koca karısından önce soğuyacak sonra da uzaklaşacaktır. Son işlem ise ayrılık olacaktır. Bundan en çok faydasını görecek kişi ise kocanın dostu olacaktır. Kesinlikle bir kara büyüdür ve amacınıza ne kadar ulaşmış olursanız olun ileride vicdan yapabileceğiniz bir konudur.

Bıçak büyüsü ile bağlama da yapılabilmektedir. Çok sevdiğiniz bir insanı kendinize bağlamak için bıçak büyüsü ile bağlama mümkün olabilmektedir. Sıklıkla sevgilisi olan kişiler sevgilerini ölümsüzleştirmek adına bıçak büyüsü yaptırabilmektedirler. Genelde ailelerin sorun yarattığı durumlarda ayrılmamak için bıçak büyüsü yaptırılmaktadır. Bu sayede aileler daha ılımlı bir anlayış ile aşıklara yanaşırlar.

Bıçak Büyüsü ile Aşık Etme

Paragrafımızın başında belirttiğimiz üzere bıçak büyüsü ile birçok süreç yapılmaktadır.  Tabi, bıçak büyüsü ile aşık etme süreçleri de bulunmaktadır. Aşık olduğunuz bir erkeği ya da bir kızı kendinize aşık etmeniz için tercih edeceğiniz bir uygulama olabilir. Tüm bunlar bir havas ilmi çalışmasıdır ve her medyumun kendine göre yöntemleri vardır. Özellikle ak büyü tarafı yani bağlama ve aşık etme süreçleri geniş yelpazede işler. Malumunuz kadim kitaplarda aşk büyülerine çok fazla yer verildiği için süreç tamamen ilim ve irfan sahibi medyumlar tarafından yapılmaktadır.

Bıçak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle bizler bıçak büyüsü veya diğer büyüleri yapmadığımız gibi araştırmalarımız sonucunda ortaya çıkan paylaşımı sizlere sunmak istiyoruz. Siz bir medyuma gittiğiniz zaman sorununuzu anlatıp ardından bıçak büyüsü yaptırıyorum demenizle medyum size bıçak büyüsü yapmaz. Medyuma anlatacağınız sorun neyse ona göre medyum size büyü önerecektir. Sizin de kafanıza yatması durumunda medyumla anlaşarak büyü yaptırabilirsiniz. Bıçak büyüsü nasıl yapılır sorusuna bizler cevap veremiyoruz araştırmalarımızda gerçeği yansıtmadığını düşündüğümüz birçok saçma bilgiler mevcuttur. İlim ve irfa sahibi bir medyuma nasıl bir süreç ile yapıldığı hakkında soru yöneltirseniz belki sizlere bilgi verebilir. Lakin internet üzerindeki bilgilerin neredeyse tamamı saçma bilgilerden oluşmaktadır.

Bağlama – Aşık Etme ve Ayırma Vefkleri

Bıçak büyüsü ile yapılabilecekleri sizlere anlattık. Haliyle böyle bir büyü sürecinde bulunmadığımız için sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak için bağlama süreci için bağlama vefki, aşık etmek için aşk celbi, ayırmak için soğutma vefki öneriyoruz. Büyü değil de bu gibi süreçler için bilgi almak isterseniz eğer telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Author: medyummeric

1 thought on “Bıçak Büyüsü

  1. Kesinlikle medyum burak hocayı şiddetle tavsiye ederim. yukarıda yazılan aşık etme ayırma kısmet açma celbi gibi vefk duaları hamaylılar hepsini itina ile yapıyor arayın yaptırın pişman olmazsınız. ben kısmet para için yaptırdım maşallah işlerim açıldı hiç kimseye gitmeyin boşuna dostlarım numarasını bırakıyorum buraya benim adımı söyleyin yardımcı olacaktır 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir