Yahudi Büyüsü

Yahudi Büyüsü Nedir?

Yahudi büyüsü kelimesini duyduğunuz zaman aklınıza ilk gelmesi gereken konunun kabala olduğudur. O kadar fazla Yahudi büyüsü bulunmaktadır ki sizlere kısa kısa anlatmaya çalışacağız. Öncelikle Yahudilerin çok eski tarihi olduğu için kitabelere işlenmiş eski dilde kullanılan birçok alfabeye sahiptirler. Bu sahip olduklarını büyü yapmakta da oldukça etkili görmektedirler.

Yahudi büyüsü ile yapılacak olan işlem tamamen bağlama üzerinedir. Yani sevdiğiniz bir insanı kendinize bağlayarak size hâkim olmasını sağlarsınız. Size Yahudi büyüsü ile bağlanacak olan birisi sizden başkasını görmez ve etrafında tüm beraber olmanıza karşı gelecek insanları da arkasına alarak yine sizinle olmayı devam ettirir. Bu süreç ailesi için de geçerlidir. Yahudi büyüsü ile yapılacak olan bir çalışma kabala büyüsüdür. Daha önceki yazılarımızda kabala büyüsü hakkında detaylara yer vermiştik. Aynı şekilde kabala harfleri ile yapılacak olan bir bağlama büyüsüdür.

Yahudi Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Yahudi büyüsünün çok ciddi bir tesir süreci vardır. Örneğin; hiç tanımadığınız birisine, muhabbetiniz olmayan birisine 3 gün içerisinde kuvvetli bir etki sağlar ve bu kişinin size bağlanmasını sağlar. Sadece ve sadece ilim ve irfan sahibi medyumların yapabileceği, her medyumun üstesinden gelemeyeceği Yahudi büyüsü kişiye özel bir çalışma olduğu için kişinin hayat öyküsü kısa bir şekilde dinlenir. Bağlama yapılacak olan kişinin adı, soyadı, anne adı, doğum tarihi gibi bilgiler istenebilir. Eğer bağlama büyüsünün kesin tutması isteniyor ise kişinin saç teli, ayakkabısı veya herhangi bir eşyası istenebilmektedir. Buna fotoğraf da dahil edilebilir. Büyünün etkisiyle birlikte kişinin fikir ve düşüncelerinde değişmeler meydana gelir. Bağlama büyüsü yapıldığı için kişiler birbirleri ile buluşacak bir ortamda görüşmeye başlarlar. İlk görüşte aşk dedikleri tam olarak budur ve büyünün etkisi ile kişi çok ciddi duygular içerisine girecek ve o an aradığım insanı buldum diyecek kadar önemli bir yaklaşım sergileyecektir.

Uzaktan bağlama konusunda da tercih edilen büyüler arasındadır. Amacı her ne kadar bağlama olsa da yoğun olarak aşk duygularının beslenmesine de vesile olur. Yani Yahudi büyüsü ile hem aşık olunabilir, hem de bağlama yapılabilmektedir.

Yahudi büyülerinin çeşitlerinden bahsetmiştik. Genelde gönül ilişkilerine yönelik bir ak büyü olarak bilinir. Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü olarak da tercih edilen çeşitleri vardır. Her zaman dediğimiz gibi her büyünün yapılışı da, niyeti de birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Yahudi büyüsü sessiz bir ortamda gece karanlığında yapılmalıdır. Yani medyum çalışma odasına girer ve hafif ışık altında çalışmasını yedi günde tamamlar. Rahatsız edilmemesi gerekir ve hiçbir kişiden yardım almadan yapması gerekmektedir.

Yahudi Büyüsünü Kim Yapar?

Piyasada onlarca, yüzlerce medyum bulunmaktadır. Sorduğunuz zaman neredeyse tamamı büyü yaptığını dile getirecektir. Bu kişilere saygımız sonsuz ancak çalışma yaptıracağınız medyumu iyi seçmenizde fayda olacaktır. Medyumun iyisi nasıl bulunur diye merak ediyorsanız eğer internet sitesindeki referanslara göz atmanızda fayda vardır. Medyumun diğer sitelerdeki yorumlarına göz atmanızda yine fayda olacaktır.

Yahudi Büyüsü Günah mı?

Yahudi büyüsü ile bağlama veya aşık etme süreçleri yapılabilir. Her büyüde olduğu gibi Yahudi büyüsü de günahtır. Ancak bu büyünün yerine aşk tılsımı yaptırmanız veya bağlama vefki yaptırmanız büyülerden uzak durmanız anlamına gelmektedir. Bizler büyü paylaşımları yapıyoruz diye insanlar büyü yapan medyum olarak bizi görüyor olsalar da biz büyü yapmadığımız gibi bozma sürecini de yapmıyoruz. Vefk ve tılsım hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Author: medyummeric

1 thought on “Yahudi Büyüsü

  1. selam ben burhan ordudan yazıyorum sevgilim ile ayrıldık 6 ay önce bana geri dönmedi afedersiniz eşşek inatlı birisi ne yaptıysam geri döndüremedim daha önce burak hoca ile vefk çalışması yapmıştık kısmet acma için amcamın ogluna oradan tanısıyoruz geri gelmesi için tekrar vefk yaptırdım bekliyorum suan sizede tavsiye ediyorum amcaogluma yapılan vek 2 ayda tuttu benim kide tutacaktır tutmasa bile zaten 2. sini hazırlıyor önce bunlara başvurun vefk yada hamaylı yaptırın çok sıkışmadan büyüye gitmeyin numarasını isteyen olursa 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir