Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü Toprağı Büyüsü Nedir?

Ölü toprağı büyüsü denildiği zaman aklınıza ilk gelecek olan şey kara büyü olmasıdır. Kara büyüler genel olarak insanlara kötülük yapmak için tercih edilmektedir. Genelde bir kişi tarafından canı yanan kişiler böyle büyülere başvurmaktadır. Ölü toprağı büyüsü de intikam almak için tercih edilebilmektedir.  Kara büyüler genel olarak şeytani cinler eşliğinde yapıldığı için her medyum böylesine bir büyüyü yapmaya yanaşmaz. Hatta kara büyü yaptırmak için gerçekten büyü yapan bir medyumu bulmak ise imkânsızdır. Tabi, internet teknolojisi ile iç içe olduğumuz için önüne çıkan ben medyumum diyerek insanları kandırmaktan çekinmemektedirler. Her medyum büyü yapmaz ve özellikle de ölü topağı büyüsü gerçekten ilim ve irfan sahibi kişiler tarafından yapılmaktadır. Eğer bilinçsiz ve abdestiz kişilere yaptırılması durumunda yaptıran kişi de zararını görebilmektedir. Bu zarar başta psikolojik travmalar olmak üzere kişinin fiziksel olarak da yıpranmasına neden olabilmektedir. Oldukça etkileyici bir büyüdür ve yaptırmak istediğiniz zaman çok iyi düşünüp öyle karar vermelisiniz.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yapılacak olan çalışma sonrasında elde edilecek olan süreçte bir muska elde edilir. Tabi bu muskanın elde edilmesi için yapılacak olan çalışmanın başında 7 gün sürecek bir medyum çalışması yapılmaktadır. Tahmin edileceği üzere mezar toprağı ilk ana malzemelerden birisidir. Muskanın içerisine saman kağıtlarla özel mürekkep kullanılarak yazı yazılır. Sonrasında ölü toprağı ile harmanlanıp muska şekline dönüştürülür. Nasıl yapılacağı ya da net tarifini açıkça vermek istemeyiz. Zaten nasıl yapılacağı konusunda da bilgimiz yoktur. Bizler büyü yapmadığımız için sadece çeşitli kaynaklar kullanarak insanların meraklarını giderme telaşı içerisindeyiz.

Ölü Toprağı Büyüsü Amacı Nedir?

Akla gelebilen tüm kötülükler için yapılabilmektedir. Mutlu bir evliliği olan çiftlerin ayrılması için yapılabilmektedir. Bir kişinin tıbben tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanması veya bir kişinin ölmesi gibi süreçlerde tercih edildiğini duymaktayız. Büyüye maruz kalan kişinin ailesi bile gerçekte olup bitene anlam veremeyecektir. Mesela kişi birden bire hastalanır ve yatağa düşebilir. Evliler sevgisini nefrete dönüştürebilirler. Kavgalar, tartışmalar aile içerisinde bitmek bilmeyecek kadar etkili olacaktır.

Ölü Toprağı Büyüsü Bozulur mu?

Her büyü gibi ölü toprağı büyüsü de bozulabilir. Ancak yapılması da bozulması da o kadar zordur ki bu süreçlerde büyüyü yaptıracak kişiyi zor bulduğunuz gibi bozacak kişiyi de neredeyse mumla ararsınız. Çünkü yakında etrafınızda böylesine bir medyum yoksa işiniz gerçekten zordur. İnternet üzerinden medyum buluyor olsanız bile ona karşı önce güvenmeniz gerekmektedir çünkü her medyuma güven olmayabilir.

Öncesinde yapılan muskanın bir yerlere gömüldüğünü iyi bilmeniz gerekmektedir. Bu muskanın bulunduğu yerden çıkarılarak imha edilmesi gerekmektedir. Bu süreç büyünün bozulmasında en temel konulardan birisidir. Eğer bulunamaz ise medyum gerekli olan ikinci bozma yönteminden size bahsedecektir.  Eğer muskayı bulursanız imha etme konusunda medyumdan yardım almalısınız. Yakıp, yıkılmadan önce medyum size gerekeni söyleyecektir. Muska içerisinde ölü toprağı olduğu için hiçbir şekilde bir yerlere dökülmemesi gerkemektedir.

Ölü Toprağı Büyüsü Günah mı?

Ak büyüler de, kara büyüler de yapılması günahtır. İslam dininde yasaklanmış olan bu büyülere kesinlikle bulaşmamanız önerilerimiz arasındadır. Büyü yerine vefk, tılsım, celb, hamaylı gibi süreçlerde bulunabilirsiniz. Tüm bu belirttiklerimiz büyü ile bağımsızdır ve dualar ile yapılmaktadır. Bu konu hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Author: medyummeric

1 thought on “Ölü Toprağı Büyüsü

  1. biz bunun yerine boy hamaylısı yaptırdık medyum burak hocaya çok etkili bir işlem yaptırmak isteyenlere 553 371 89 94 numarası bu hem buyu değil hemde bu tarz buyuculerden daha daha alt fiyatlara yaptırıyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir