Etkili Tırnak Büyüsü

Tırnak Büyüsü

Büyülerin etki kuvvetleri birbirlerinden farklıdır. Özellikle bazı büyüler kara büyüler arasında yer alır ve diğer büyülere göre çok daha güçlü etkileri vardır. Bu büyülerden biri de etkili tırnak büyüsü olup, insanlar bu büyüyü sevdikleri kişinin de kendilerini sevmesi için yaptırmaktadırlar. Bu büyünün etkileri oldukça kısa bir süre içerisinde görülür. Kişi büyünün etkisi altına gireceği için artık size karşı duygular beslemeye başlayacaktır ve tamamen sizin yanınızda olmak isteyecektir. Etkili tırnak büyüsü güçlü bir büyü olduğu için yapımı sırasında medyumlar üç harflilerden yardım alırlar. Bu sayede büyü çok daha güçlü bir hale gelir. Bu tarz büyülerin yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişi kendi başına büyü yapmaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir.

Etkili Tırnak Büyüsü Yapımı

Her büyünün yapım şekli birbirinden farklıdır. Özellikle kara büyülerin yapımında farklı materyaller kullanılmaktadır. Bu etkili tırnak büyüsü  için mutlaka büyü yapılacak olan kişiye ait bir tırnak gerekmektedir. Medyum üç harflileri kullanarak kişiye ait olan bu tırnak üzerine aşk büyüsünü gerçekleştirir. Bu şekilde büyü tamamlanır. Büyü bittikten bir hafta sonra etkileri kişi üzerinde yavaş yavaş görülmeye başlayacaktır. Kişi artık tamamen iradesi dışında hareket etmeye başlar ve kısa sürede istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır. Belli bir süre sonra kişi üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Bu düşünceler gün geçtikçe daha da artacağı için kişi size aşık olacak ve sürekli olarak yanınızda olmak isteyecektir.

Etkili Tırnak Büyüsü Tesir Süresi

Büyüler ne kadar tesirli olurlarsa olsunlar belli bir etki etme süreleri vardır. Bu süre sona erdiğinde ise kişi tamamen normal hayatına normal davranışlarına geri döner. Bu yüzden mutlaka belli aralıklarda büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkilerinin kişi üzerinde kalıcı olması sağlanacaktır. Bu etkili tırnak büyüsü gene aynı medyuma gidilerek aynı işlemler tekrar edilerek yeniletilmelidir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olmaya devam edeceksinizdir. Büyü devamlılığı da sağlanmış olunur.

Author: medyummeric

1 thought on “Etkili Tırnak Büyüsü

  1. medyum burak hoca aşk celbi üzerine hamaylı yapıyor aşk hamaylısı tırnak büyüsü yada her hangi bir büyü yapmanıza gerek yok çünkü günah numarasını vereyim arkadaşlar yardımcı olur whatsap üzerinden yazmanız gerekmektedir aradıgınız zaman surekli meşgul çalabilir. 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir