Sevenleri Kavuşturan Büyü

Kavuşturma Büyüsü

Genel olarak büyüler insanların sevdiklerine doğal yöntemler ile kavuşmadıklarında başvurdukları bir yöntemdir. Bu yüzden de aşk büyüleri sık sık kullanılan büyülerden biridir. Bu amaçla yapılan büyülerden biri de sevenleri kavuşturan büyü olup kısa sürede tesir ederek kişinin sizi sevmesini sağlayabileceğiniz bir büyüdür. Bu büyünün yapımı için kişiler internetten okudukları bilgilere güvenerek kendileri bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyülerin tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden mutlaka büyünün yapımı için medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Ancak bu şekilde büyüden zarar görmeden sevdiğinize kavuşabilir ve onunla mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Dinimizde büyü yapmak oldukça büyük bir günahtır. İnanlar ne amaçla olursa olsun büyü yapmak ve yaptırmaktan kesinlikle uzak durmalılardır.

Sevenleri Kavuşturan Büyünün Yapım Şekli

Bu büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde bir muska üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismi yazılır ve büyülü muska mutlaka kişinin evinde bir yere kimsenin bulamayacağı bir şekilde saklanmalıdır. Muska herhangi bir şekilde açılır ya da kaybolur ise kısa sürede büyünün tüm etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişi üzerine etkilerini göstermeye başlar ve sevdiğiniz kişini de sizi sevmesi sağlanır.  Bu sevenleri kavuşturan büyü kısa sürede etki edeceği için kısa sürede amacınıza ulaşacaksınızdır.

Sevenleri Kavuşturan Büyü Tesir Etme Süresi

Her büyünün gücü ne olursa olsun belli bir tesir etme süresi vardır.  Bu tesir süresi bittiğinde kişi kendi öz iradesi ile hareket etmeye başlayacağı için büyünün tesiri altından çıkar. Bu yüzden kişinin sizi terk etmemesi için mutlaka büyünün tekrar yapılması yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanacaktır. Bu sevenleri kavuşturan büyü tesir süresi bitmeden önce yeniletilir ise kişi büyünün etkisi altından hiç çıkmaz ve ne olup bittiğini de anlamayacaktır. Bu yüzden mutlaka tesir süresinin sürekli olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde devamlı olarak etkili olur. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu ilişkinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Büyü Yorumları

Komşumuzun bir kızı var ve bir gün benimle konuşmak istediğini söyledi. Ailesi çok sert bir aile olduğu için onlara kolay kolay bir şeylerini anlatabilecek bir kız değildi. Ben de ona ablalık yapardım. Bir gün bir çocuğu sevdiğini ve evlenmek istediklerini ama ailesinin bu çocuğu kabul etmediğini anlattı. Bir de benim onlarla konuşmamı istedi. Ben de kızı kıramadım ve ailesiyle konuşmayı denedim ama ailesi o kadar net ki din yüzünden, mezhep yüzünden kızın bu çocukla evlenmesini istemiyorlarmış. Ne diller döktüm onlara, çocuklar birbirlerini seviyorlar dedim ama yok dinletemedim. En sonunda iş kavgaya kadar gitti. Aradan birkaç gün geçti bir kavga kıyamet sesi geldi. Kapım çaldı bir baktım gene bu kızcağız. Ailesi kızı dövmüş bende durur muyum tabi kızı içeri aldım. Hemen onu toparladıktan sonra onu bir medyuma götürdüm. Medyuma kızın ailesi üzerine yönlendirme celbi yaptırdık. Bu celb birkaç hafta içerisinde etkisini göstermeye başladı. Kısa zaman da artık ailesi kızı oğlana vermeye razı oldular. Celb sayesinde ailenin düşünceleri tamamen değişti. Artık kızlarının istediği kişi ile evlenmesine izin veriyorlar. Birkaç gün sonra da kızı istemeye geldiler ve gerçekten ailesi hiçbir şey demeden kızı oğlana verdiler. Bu celb sayesinde sevenler kavuştu. İyi ki bu celbi yaptırmak aklıma gelmiş kızda bana dua edip duruyor. Şimdi düğünlerine davetliyim.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Sevenleri Kavuşturan Büyü

  1. selamlar ben Burak beyin kendisine celp yaptırdım harmura aşk celbi büyüden daha güvenli ve zararsız. işlemim 24 günde etkisini göstermeye basladı sevgilimle ayrıldık 3 ay boyunca hiç görüşmedik araştırma yaparken burak beye rasladım büyü işleri yapmıyor arkadaşlar yapmış oldugu işlem dua üzerine harmura ask celbi muskanı kargodan alınca bile insanı farklı bir elektrik alıyor üzerimde geldiğinden beri taşıyorum şuan erkek arkadasımla birlikteyiz netice de kavuştum burak hocanın sayesinde çok teşekkür ediyorum sizede tavsiye ediyorum büyü yaptırmanıza gerek yok butrak hoca ile görüşebilirsiniz bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir