Etkisi Büyük Aşk Büyüsü

Büyüler genellikle kişilerin sevdiklerine kavuşabilmeleri için sık sık kullandıkları, çok eski zamanlardan bu yana günümüze kadar gelmiş olan mistik bir yöntemdir. Bu yöntem kullanılırken genellikle medyumlar üç harflilerden yardım almaktadırlar. Bu yüzden büyüler oldukça tehlikelidir. Üç harfliler kişilere sürekli olarak vesvese verirler ve kişi de bu vesveselere göre hareket etmeye başlar. Bu yüzden kısa sürede kişi size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Büyünü etkisi altında kalan kişi kısa sürede size aşık olur. Kişi artık hiçbir şekilde kendi düşünce ve duyguları ile karar veremez hale gelir. Bu yüzden büyülerin etkileri çok büyüktür. Etkisi büyük aşk büyüsü yapımı için de kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi internetten okuduğu bilgilere göre büyü yapmaya kalkmamalıdır. Kişi büyüyü kendisi yapmaya kalktığında büyünün olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir ve hatta üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalınabilir.

Etkili Aşk Büyüsü Yapım Şekli

Bu büyünün yapımı için medyumlar büyü yapılacak olan kişinin ismini bir kağıt parçası üzerine tılsımlı sözcükler ile birlikte yazarlar. Bu kağıt muska şeklinde üç harflilerin yardımı ile kapatılır. Daha sonra bu muskanın kişiye yakın olması için kişinin kendi evinde gizli bir yere güzelce saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkilerini kısa sürede kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Etkisi büyük aşk büyüsü yapıldıktan sonra muskanın hiçbir şekilde kişinin evinden çıkmaması ve açılmaması gerekmektedir. Büyülü muska açıldığında büyünün tüm etkisi kişi üzerinden kaybolacaktır. Bu yüzden çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir.

Etkili Aşk Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Bu güçlü büyünün tesir süresinin sona ermemesi için ara ara yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü tesir süresi sona erdiğinde artık kişi eski hayatına geri döner ve kısa sürede de sizi sevmeyecek, terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tekrar yeniletilmesi ve yapılması gerekmektedir. Etkisi büyük aşk büyüsü aynı medyuma gidilerek aynı şekilde muskaya yazılarak yeniletilmelidir. Bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Kişi sizi sevmeye devam edecek ve sizinle birlikte olacaktır.

Author: medyummeric

1 thought on “Etkisi Büyük Aşk Büyüsü

  1. merhabalar düzceden yazıyorum sevgilim son zamanlarda benimle hiç alakasız hareketler etmeye başladı şöyle ki normalde önceden benimle ve her şeyim le ilgilenen kişi heyecanını kaybetmiş gibi çok ilgisiz olmaya başladı normalde 2 yıllık ilişkimiz var daha öncesine kadar hep çok iyiydi şu an ne yapacağımı çok bilmiyorum 21 yaşındayım ilk aşkım ve ilk sevdiğim kişi onu kaybetmek istemiyorum düzelmesi için bu tarz bişeylere bakmaya başladım nasıl yapabilirim etkili aşk büyüsü yaptırmak istemiyorum büyünün haram ve günah oldugunu biliyorum yukarıda yazmışsınız vefk yapabilirz diye bende vefk tarzında bişeyler arıyorum lütfen yardım edin ilkişkimi kurtarmak istiyorum adım emel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir