Şeker Büyüsü Nedir?

Aşk büyüleri eski zamanlardan bu yana kullanılan güçlü büyülerdir. Bu büyülerden biri de şeker büyüsüdür. Şeker büyüsü kişilerin sevdiklerine kavuşması için kullanılan tesiri oldukça kuvvetli ve kısa sürede etki eden bir aşk büyüsüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Şeker büyüsü yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişiler internetten okudukları bilgilere göre büyüleri yapmaya kalkmamalıdırlar. Büyülerin yapımında genellikle üç harflilerden yardım alındığı için kişilere üç harfliler musallat olabilir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmayı tercih etmelisiniz.

Şeker Büyüsünün Yapılış Şekli

Şeker büyüsünün yapımı için medyum bir tas içine şeker koyarak tılsımlı sözcükler ile bu şekeri yakmaya başlayacaktır. Daha sonra bu tas içine biraz su eklenir ve şekerin erimesi sağlanır. Bu suyun mutlak büyü yapılan kişi tarafından içilmesi gerekmektedir. Büyü ancak bu şekilde kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de kısa sürede size karşı hisler besleyecektir. Şeker büyüsü yapımında üç harfliler kullanıldığı için kişi kısa sürede üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişi artık sürekli olarak sizi düşünür hale gelecek ve kısa sürede size karşı olan duygularını açacaktır.

Şeker Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Her büyüde olduğu gibi bu büyüde de belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi eski davranışlarına ve hayatına geri dönecek sizi de terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresinin uzatılması için büyünün tekrar edilmesi gerekmektedir. Şeker büyüsü yeniletilmesi için tüm ritüellerin tekrar aynı medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde sürdürmeye devam edecektir. Şeker büyüsü tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesine de dikkat edilmelidir. Büyünün tesir süresinin artması için ek olarak bağlayıcı büyüler de yapılmaktadır. Bu tarz bağlayıcı büyülerin yanı sıra muskaya yazma yöntemi kullanılarak da büyünün çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmesi sağlanır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayarak mutlu bir hayat sürebilirsiniz.

Author: medyummeric

1 thought on “Şeker Büyüsü Nedir?

  1. büyü bozma ve aşk işlemleri baglama ayırma dil baglama gibi vekf ler var büyü ile alakası yok medyum burak ona gidin bunlarla ugrasmayın 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir