Gideni Getiren Büyü

Kişileri etki altına alma yöntemi olan büyüler, çok eski yıllardan beri halen kullanılmaktadır. Genelde büyüler kişilerin sevdiklerine ulaşabilmeleri için tercih ettikleri bir yöntemdir. Bu yüzden genel de hep aşk büyüleri tercih edilir. Kişi sevdiği adama ya da kadına bir türlü ulaşamıyor ise büyü yöntemi ile kolaylıkla sevdiği kişinin de kendisini sevmesini sağlayabilir. Güçlü aşk büyüsü bu amaçla kullanılan büyülerden biridir. Bu büyü kara büyüler arasında yer alır. Kara büyülerin tesiri ve gücü diğer büyülere göre çok daha fazladır. Bu yüzden bu büyünün etkisi çok kısa sürede kişi üzerinde görülecektir. Sevdiğiniz kişiye kısa sürede ulaşarak onunla mutlu bir birliktelik yaşayacaksınızdır.

Güçlü Aşk Büyüsü Etkileri

Güçlü aşk büyüsü yapıldıktan yaklaşık bir hafta sonra tam anlamıyla kişi üzerindeki etkisini göstermeye başlar. Güçlü aşk büyüsü kişiyi tamamen tesiri altına aldığında kişi sürekli olarak sizinle alakalı hayaller kurar, gün içerisinde sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi artık duygularına dayanamaz ve size gelir duygularını açıklar. Güçlü aşk büyüsü ile istediğiniz kişinin kısa sürede size karşı bir şeyler hissetmesini sağlayabilirsiniz. Bu büyü çok tesirli bir büyü olduğu için kişi artık iradesi dışında hareket etmeye başlayacaktır. İradesi devre dışı kalan kişi tamamen büyünün etkisi altına girer.

Güçlü Aşk Büyüsü Tesir Süresi

Güçlü büyülerin tesir süreleri diğer büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Bu yüzden de bu büyüler çok daha kısa sürede kişiler üzerinde etkilerini göstermeye başlarlar. Güçlü aşk büyüsü çok etkili bir büyü olsa da belli bir süre sonra kişi üzerinde hiçbir etkisi kalmaz. Böyle bir durumda da kişi artık eski haline geri dönecek ve sizi tamamen unutacaktır. Böyle bir durumun yaşanmaması için büyülerin mutlaka belli aralıklar ile tekrar edilmesi gerekmektedir. Büyü tekrar edildiği sürece devamlılığı sağlanır. Aşk büyüleri özellikle süresi bitmeye başladığında kişinin davranışlarında farklılıklar oluşmaya başlar. Bu tarz farklılıklar ile karşılaşmaya başladığınızda mutlaka aynı medyuma giderek büyünün aynı şekilde yapılmasını sağlamalı, büyüyü tekrar ettirmelisiniz.

Author: medyummeric

1 thought on “Gideni Getiren Büyü

  1. bunun gibi büyüler yerine medyum Burak hoca da vefk hamaylı yada celb işlemleri var ayırma ve soğutma, aşk ve bağlama, dil bağlama, uzkalaştırma, kısmet açma ve rızk, evlilik hamaylısı bunların büyü ile alakası olmayan şeyler arkadaşlar büyünün günah olduğunu söylememe gerek yoktur herhalde numarası 0553 371 89 94 biraz reklamını yapmış gibi oldum ama işinize yarayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir