Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

İnsanlar sevdikleri insana doğal yoldan ulaşamadıklarında büyü yöntemlerini tercih ederek sevdiklerinin onlara geri dönmesini sağlarlar. Bunun için de aşk büyüleri kullanılmaktadır. Aşk büyülerinin gücü oldukça büyüktür. Kısa sürede kişileri tesiri altına alarak istediğiniz yönde yönlendirmenizi sağlar. Aşk büyülerinin yapımı da bir o kadar zordur. Bu yüzden mutlaka bu tarz büyülerin yapımı için medyuma gidilmelidir, kişiler kendileri büyüleri yapmaya kalkmamalıdırlar. Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz kişi size anında geri dönecek ve sizi sevmeye devam edecektir.

Büyünün Yapılış Şekli ve Kişi Üzerindeki Etkileri

Büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde sizi terk eden kişini fotoğrafı üzerine medyum büyülü sözcükleri söyler ve üç harflileri de kullanarak büyüyü tamamlar. Büyü tamamlandıktan sonra fotoğraf bir su tasının  içinde yakılır. Büyü yaptıran kişinin bu suyu mutlaka içmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık büyünün etkisi altında hareket etmeye başlar. Tamamen iradesi dışında hareket eden kişi üç harflilerinde verdiği vesveseler ile size bağlı bir insan haline dönüşecektir. Bu yüzden kısa sürede sizinle ilgili düşüncelere kapılacak, sizi özlemeye başlayacak ve size tekrar aşık olacaktır. Bu büyü sayesinde kişi size çok kısa bir süre içerisinde geri dönecektir.

Büyünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde artık kişi kendi davranışlarına geri döner ve büyünün etkisi altından da kurtulacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün kişi üzerindeki tesir süresi azalmaya başladığında bu durumu fark edeceksinizdir. Bu sırada hemen aynı medyuma giderek büyüyü aynı şekilde tekrar yaptırmanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü sürekli olarak tekrar edildiğinde kişi üzerindeki etkileri devam edecektir. Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü tekrar edildiği sürece devamlılığı sağlanır. Büyünün devamlılığı için ekstra olarak kişiyi kendinize bağlamak için bağlama büyülerini de yaptırabilirsiniz. Bu şekilde büyünü gücü iki katına çıkacaktır ve süresi de uzayacaktır.

Sevdiğine Kavuşabilmek İçin Kara Büyü

İnsanlar geçmişten bu güne kadar büyü yöntemini sürekli olarak aşk için kullanmışlardır. Büyüler yapılış şekillerine göre farklılık gösterir ve belli tesir güçlerine sahiptirler. Sevdiğine kavuşabilmek için kara büyü yapıldığında kolaylıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Bu aşk büyüleri kara büyülerden olduğu için oldukça kuvvetlidir ve kısa sürede kişi üzerine etki ederler.

Author: medyummeric

1 thought on “Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

  1. bunun gibi büyüler yerine medyum Burak hoca da vefk hamaylı yada celb işlemleri var ayırma ve soğutma, aşk ve bağlama, dil bağlama, uzkalaştırma, kısmet açma ve rızk, evlilik hamaylısı bunların büyü ile alakası olmayan şeyler arkadaşlar büyünün günah olduğunu söylememe gerek yoktur herhalde numarası 0553 371 89 94 biraz reklamını yapmış gibi oldum ama işinize yarayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir