Sevdiğine Kavuşmak İçin Ak Büyü

Ak büyüler genelde yapılması daha kolay ve etkileri kısa süren iyi niyetle yapılan büyülerdir. Büyüleri yapımı kolay olduğu için kişiler kesinlikle bu büyüleri kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyülerin olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalabilirler. Ak büyüler ile sevdiğine kavuşmak isteyen kişiler kısa süreli de olsa bu amaçlarına ulaşırlar. Genelde ak büyüler kişilerin enerjisini değiştirerek onların hayatlarında olumlu değişikliklerin olmasını sağlayan tarzda büyülerdir. Bu büyüleri medyuma giderek yaptırdığınız sürece kısa süre içerisinde yanıt alacaksınızdır. Sevdiğine kavuşmak için ak büyü ile sevdiğiniz kişinin sizin farkınıza varmasını sağlarsınız ve bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz.

Ak Büyülerin Yapılış Şekilleri

Ak büyüler için medyuma gittiğinize kişiye ait olan herhangi bir özel eşyayı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu şekilde büyü eşya üzerine yapılır ve kısa sürede kişinin büyünün etkisi altına girmesi sağlanır. Ak büyüler genelde iyi bir niyet ile yapılan büyüler oldukları için etki süreleri de diğer güçlü büyülere göre kısadır. Bu yüzden sevdiğiniz kişinin duyguları geçici olacaktır ve büyünün tesir süresi sona erdiğinde kişi sizi terk edecektir. Sevdiğine kavuşmak için ak büyü yapıldıktan sonra kişinin enerjisi yükselir ve sevdiği kişi onu fark eder. Bir nevi kişilerin enerjilerinin tutması için yapılan bir büyü yöntemidir. Bu şekilde sevenlerin kavuşması sağlanır.

Ak Büyülerin Kişi Üzerinde Etki Etme Süresi

Ak büyülerin tesiri kara büyüler kadar kuvvetli olmadığı için diğer büyülere göre çok daha kısa süreler içerisinde tesirleri kişi üzerinden geçer. Bu yüzden bu tarz büyülerin tesir etme sürelerinin mutlaka kontrol edilmesi gerekmektedir. Sevdiğine kavuşmak için ak büyü tesiri kişi üzerinden geçmeden önce mutlaka yeniletilmelidir. Ancak bu şekilde kişinin sürekli olarak büyünün etkisi altında kalması sağlanır. Kişi büyünün etkisi altında kaldığı süre boyunca sizi sevecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin tesir sürelerine önem vermeli ve tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyünün yeniletilmesi için de mutlaka gene aynı medyuma gidilerek büyünün aynı şekilde yapılması sağlanmalıdır.

Author: medyummeric

1 thought on “Sevdiğine Kavuşmak İçin Ak Büyü

  1. arkadaşlar ben hamaylı yaptırdım medyum burak hocaya hayalının bir çok çeşiti var bizim ki yeni geldi ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce burak hocaya evlilik içim kısmet açma celbi yaptırdık abim için ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor tavsiye ediyorum pişman olmazsınız.. bence arayın 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir