Sevgilinin Kısmetlerini Kapatmak İçin Büyü

Büyüler genelde kişilerin sevdiklerine kavuşabilmeleri ya da kısmetlerini açmak için yapılmaktadır. Sevgilisini elinde tutmak isteyen ve onu çok kıskanan kişiler ise sevgililerinin kısmetini kapatmak için büyü yaptırırlar. Bu büyü ile kısa sürede sevdiğiniz kişi sadece sizin olacak ve gözü sizden başkasını görmeyecektir. Sevgilinin kısmetlerini kapatmak için büyü yapıldıktan sonra karşı cins hiçbir şekilde sevgiliniz ile ilgilenmeyecektir. Sevdiğiniz kişi konusunda artık şüpheye düşmenize gerek yoktur. Bu büyü ile sevgilinize tamamen güvenebilirsiniz. Hiçbir şekilde sizi aldatmayacak ve karşı cinsin ilgisini çekmeyen biri ile birlikte olacaksınızdır.

Sevgiliyi Kendine Bağlamak

Sevgilinizin tamamen size bağlı biri olmasını istiyorsanız mutlaka bağlama büyülerini kullanmalısınız. Bu büyüler oldukça kuvvetli ve kısa sürede kişi üzerinde etki etmeleri ile bilinirler. Sevgilinin kısmetlerini kapatmak için büyü de bir nevi bağlama büyüsüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra sevdiğiniz kişi sadece size ait olacaktır ve sizden başkasını gözü görmeyecektir. Bu büyü ile sevdiğiniz kişiden emin olabilirsiniz ve artık onu kıskanmak için hiçbir nedeniniz olmayacaktır. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişi hep sizinle birlikte olacak ve sadece sizi sevecektir. Büyü kuvvetli ve tesiri hemen etki eden bir büyü olduğundan dolayı da mutlaka bir medyuma giderek büyüyü yaptırmanız gerekmektedir. Eğer büyüyü kendiniz yapmaya kalkarsanız ruhani güçler tarafından zarar görebilirsiniz hatta büyünün tüm kötü özelliklerini de üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden mutlaka ama mutlaka büyünün yapımı için medyuma gitmeniz şarttır.

Büyülerin Kişiler Üzerindeki Tesir Süresi

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu büyünün de tesir süresi kuvveti ile doğru orantılıdır. Uzun süreli olarak kişi üzerinde etkisi gözlemlense de belli bir süre sonra bu tesir ortadan kalktığında artık kişi üzerindeki tüm etkiler de kaybolacaktır. Bu sebeple mutlaka büyünün tekrar aynı medyuma gidilerek aynı şekilde yeniletilmesi istenmelidir. Ancak bu şekilde büyü tesirini göstermeye devam eder. Sevgilinin kısmetini kapatmak için büyü tekrar edildiğinde ancak kişinin kısmetleri kapanır ve kişi sadece sizi seven sadık biri haline dönüşecektir. Bu yüzden tesir süresine dikkat etmelisiniz.

Author: medyummeric

1 thought on “Sevgilinin Kısmetlerini Kapatmak İçin Büyü

  1. Medyum burak hoca oldukça güvenilir ve ilgili birisi büyüden şüphe ediyordum şimdi korunmak için işlem yaptırdım için rahatladı. Kendisiyle iletişim kurmak için 0 553 371 89 94 bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir