Sevdiğine Kavuşmak İçin Saç Büyüsü

Büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla sevdiğiniz kişini de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Büyülerin gücü çok kuvvetli olduğu için kısa sürede büyü yöntemi ile sevdiğiniz kişinin duygularını hükmedebilirsiniz. Aşk büyüler kişilerin iradesi ile hareket etmesini önler ve duygularının değişmesini sağlar. Bu yüzden de aşk büyüleri çok fazla kullanılmaktadır. Sevdiğine kavuşmak için saç büyüsü de bu büyülerden biridir.  Bu büyü yapımı için mutlaka medyuma ya da bir hocaya gitmeniz gerekmektedir. Büyüleri kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Büyülerin yapımında cinler kullanıldığı için size musallat olabilirler ya da büyünün olumsuz özelliklerini üzerinize bir kara bulut gibi çekebilirsiniz.

Saç Büyüsünün Yapılış Şekli

Saç Büyüsü için mutlaka medyuma sevdiğiniz kişinin saçını götürmelisiniz. Bu saç üzerine aşk büyüsü yapılır. Daha sonra bu saç yakılarak büyü tamamlanmış olur. Saç büyüsü direk kişiye ait olan bir saç üzerine yapıldığı için etkisi çok büyüktür. Çok kısa bir süre içerisinde etkisi kişi üzerinde görülmeye başlanır. Sevdiğine kavuşmak için saç büyüsü yapıldıktan sonra kişi size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır. Özellikle üç harflilerin verdiği vesveselere uyan kişi size olan aşkını kısa sürede dile getirecektir.

Saç Büyüsünün Tesir Süresi

Saç büyüsü ne kadar güçlü bir büyü olsa da tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde kişi artık kendi dünyasına ve davranışlarına geri döneceği için sizi sevmeyecek ve terk edecektir. Böyle bir durumu yaşamamak için mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresi sona ermeden önce mutlaka büyüyü yeniletmelisiniz. Sevdiğine kavuşmak için saç büyüsü gene aynı medyuma gidilerek yeniletildiğinde kişi üzerindeki tesir süresi devam edecektir. Ayrıca bu büyüyü muskaya yazdırarak da daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmesini sağlayabilirsiniz. Muskaya yazı yazma yönteminde dikkat etmeniz gereken tek şey büyülü muskanın hiçbir şekilde açılmaması ve kaybolmamasıdır. Bu şekilde muska korunur ise büyü de etkisini sürdürmeye devam edecektir. En etkili tesir süresine sahip olan bu yöntemi ek olarak büyüden sonra da yaptırarak sevdiğiniz ile uzun süreli mutlu olabilirsiniz.

Author: medyummeric

1 thought on “Sevdiğine Kavuşmak İçin Saç Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir