Sevdiğine Kavuşmak İçin Kuvvetli Bağlama Büyüsü

İnsanlar yüzyıllardır sevdikleri kişiye kavuşabilmek için büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Büyüler oldukça güçlü etkilere sahiptir ve kısa sürede insanları himayesi altına alırlar. Özellikle aşk büyülerinin kuvveti çok büyütür. Aşk büyülerinden olan bağlama büyüleri olukça kuvvetli ve kısa sürede etki etmesi ile bilinir. Sevdiğine kavuşmak için kuvvetli bağlama büyüsü yapıldıktan sonra kişinin davranışları anında değişiklik gösterecektir ve kişi size aşık olacaktır. Fakat bu büyüyü yaptırmak için mutlaka bir medyuma gitmelisiniz. Kendiniz büyüleri yapmaya kalkmamalısınız, aksi taktirde büyülerin tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekebilirsiniz. Ya da üç harfliler size musallat olabilir. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Bağlama Büyülerinin Yapılışı

Bağlama büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde büyücü bir halat üzerine düğümler atarak düğüm büyüsünü gerçekleştirir. Bu büyü en kuvvetli bağlama büyüsüdür ya da bu büyü yerine bağlama büyüsünü muskaya da yazdırmayı tercih edebilirsiniz. Muskaya büyü yazma yöntemi de oldukça kuvvetlidir ve uzun süreli olarak kişi üzerinde büyünün etkisi gözükür. Sevdiğine kavuşmak için kuvvetli bağlama büyüsü muskaya yazıldığında bu büyülü muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Büyü bu şekilde kişi üzerinde etkisini gösterecektir. Eğer bu büyülü muska bir şekilde açılır ya da kaybolur ise büyünün etkisi kişi üzerinden kalkacaktır.

Bağlama Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Bağlama büyüleri ne kadar güçlü büyüler olsa da belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etki ederler. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise artık kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için sizi sevmeyecektir. Bu yüzden de sizden en kısa sürede ayrılacaktır. Sevdiğine kavuşmak için kuvvetli bağlama büyüsü yeniletildiği süre boyunca devamlılığı sağlanır. Büyünün yeniletilmesi için tekrar aynı medyuma giderek aynı şekilde büyünün yeniden yapılmasını sağlamanız gerekmektedir. Kesinlikle büyü kendiniz yenilemeye kalkmamlasınız. Aksi taktir de sizde büyüden olumsuz yönde etkilenebilirsiniz.  Büyü yeniletildikten sonra kişi tekrar büyünün etkisi altına gireceği için sizi sevmeye devam edecektir. Bu şekilde büyünün tesir süresine çok dikkat etmelisiniz, aksi taktirde sevdiğiniz kişi sizi terk eder.

Bağlama Büyüsü Günah Mıdır?

Bağlama büyüsü işlemi de dahil olmak üzere her türlü büyü işlemi dinimize göre günahtır. Büyü yapmanın ve yaptırmanın cezası çok büyüktür. Dinimize göre büyü yapmanın ve yaptırmanın cezası cehennem olacaktır. Bu sebeple büyü yapmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Sevdiğiniz insandan karşılık bulmak için büyü yöntemine başvurmak yerine bunu daha normal ve güzel yollarla yapmalısınız. Büyü yaparak ve yaptırarak kişinin bütün irade sistemini yok etmiş olursunuz. Böyle bir durumda da o kişinin hakkına girmiş olursunuz. Büyü yaparak sevginize alacağınız karşılık gerçek bir sevgi olmayacaktır. Ayrıca büyü yöntemiyle elde edeceğiniz sevgi elbet bir gün bitecektir. Büyü yöntemini kullanarak sevdiğiniz insana zarar vermiş olursunuz. Bu sebeple büyü yöntemini kullanmamalısınız. Allah her kişiye ayrı bir kader çizmiştir. Siz büyü yöntemini kullanarak, büyü yaptığınız insanın hayatına müdahale etmiş olursunuz. O kişinin kaderiyle oynamış olursunuz. Bu durum da dinimize göre çok günahtır. Biz sizlere büyü yöntemini kullanmayı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Author: medyummeric

6 thoughts on “Sevdiğine Kavuşmak İçin Kuvvetli Bağlama Büyüsü

  1. Kocam bana karşı hiç sadık değil. Sürekli olarak beni başka kadınlar ile aldatıyor. Ne yaptıysam işe yaramadı. Konuşmayı denedim olmadı, onu ayrılık ile tehdit ettim gene de kendi bildiğini yapıyor. Kocamı seviyorum, ondan ayrılmak istemiyorum. Sadece gözü benden başka bir kadını görmesin sadece bana bağlı olsun istiyorum. Çok araştırma yaptım bunun için ne yapabilirim diye karşıma bağlama büyüsü çıktı. Daha önce bağlama büyüsü yaptıran biri bana bu konuda yardımcı olabilir mi? Bağlama büyüsü gerçekten işe yarıyor mu, kocamı kendime bu yöntemle bağlayabilir miyim?

  2. Daha önce bağlama büyüsü ile ilgili bir sürü yazı okudum ama bu yazı çok dikkatimi çekti. Bende sevdiğim kadının bana bağlı biri olmasını istiyorum. Çok kıskanç biriyim bu yüzden onun hayatında sadece ben olmalıyım. Benden başka bir erkekle görüşmesini istemiyorum. Ama o çok sosyal biri ve sürekli olarak etrafında erkek arkadaşları var. Benden ayrılmasından korktuğum için de bunu ona söyleyemiyorum. Bende bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim. Daha önce bu büyüyü deneyen oldu mu, işe yarıyor mu çok merak ediyorum. Bu büyüyü yaptırmak için hangi medyuma gitmem gerekiyor?

  3. Ben bu yöntem yerine bağlama celbi denemiştim. Celb de büyü gibi bir yöntem kısa süre içerisinde tesirini hemen gösteriyor. Ama büyü gibi herhangi bir tehlikesi yok. Bu yüzden daha çok tercih ediliyor. Bende tavsiye ederim bu bağlama celbi sayesinde sevgilim tamamen bana bağlı biri haline dönüştü. Artık eskisi gibi onunla kıskançlık kavgaları etmiyoruz. Birbirimizi çok seviyoruz. Siz de celb denemek isterseniz medyum burak’a gidebilirsiniz ben ona gitmiştim.

  4. Benim de uzun yıllardır beklediğim biri var ama sanki o beni sürekli oyalıyor gibi. Ne yaptıysam onu evliliğe ikna edemedim. Bir de ilişkimiz uzaktan ilerliyor sanki bu yüzden de beni istemiyor. Bu büyü yöntemini denesem acaba bana daha çok bağlanıp benimle evlenmeyi ister mi? Daha önce bu büyüyü denediniz mi bilmiyorum ama bu amaçla da kullanılabilir mi yoksa başka bir büyü mü yaptırmam gerekiyor?

  5. Bende sevdiğim adama kavuşmak istiyorum. Yorumları okudum ve çok şaşırdım eğer gerçekten bu yöntem işe yarıyorsa gerçekten bende denemek istiyorum. Bana bir medyum önerebilir misiniz acaba ama celb mi yaptırsam yoksa büyü mü yaptırsam bilemedim bu konuda da bana yardımcı olabilir misiniz acaba?

  6. Sevdiğim kadınla evlenmek istiyorum ama bir türlü evlilik ile ilgili konu açtırmıyor. Sanırım evlenmekten ve çocuk sahibi olmaktan çok korkuyor. Bense sürekli evlilikle alakalı konulardan bahsediyorum. Beş senedir birlikteyiz ve artık yaşımda geçmek üzere ben evlenmek istiyorum onu nasıl evliliğe ikna edebilirim diye düşünürken annem medyum hocaya gidelim evlilik celbi yaptıralım dedi. Ben başta itiraz etsem de başka çarem kalmadığı için gitmeyi kabul ettim. Evlilik celbini yaptırdık ve şimdi gerçekten çok mutluyuz. Gerçekten celb işe yaradı şuan sevdiğim kadın eşim olacak yakında nikahımız var. İyi ki annemi dinlemişim de evlilik celbi yaptırmayı kabul etmişim diyorum şu an, gerçekten bu kadarını beklememiştim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir