Papaz Büyüsü ile Aşık Etme

Papaz büyüsü birçok nedenden kaynaklı yapılan bir kara büyüdür. Etkileri kuvvetli ve tehlikeli bir büyüdür. Eskiden sadece gayrimüslimler tarafından yapılan bu büyü sonralarda çoğu insan tarafından yapılmaya başlanmıştır. Ama uyarmak gerekir ki sonuçları beklenildiğinden ağır olabilmektedir. Etkisini çok çabuk gösteren bu büyüyü yapan kişiden başka kimsenin bozamayacağı bilinmektedir. Papaz büyüsü ile aşık etme uygulaması sevdiğini geri getirmek için de yapılabilir.

Papaz Büyüsü ile Aşık Etme Etkileri Nelerdir?

Papaz büyüleri havas ilmi ile yapılması gerekmektedir. Evde kişilerin kendi kendilerine uygulayabileceği kadar basit bir işlem değildir. Papaz büyüsü ile aşık etme denilen işlemin halk arasında bilinen adı Adet kanı ile bağlama büyüsüdür. Haliyle bu işlem sadece erkeklere yapılmaktadır. Papaz büyüsü bir tür kırmızı büyüdür. Kırmızı büyülerdeki amaç ise kişinin vücudundan bir parça kullanılmalıdır ve karşı tarafa bunu yedirme işlemi ile yapılmadır. Papaz büyüsü yapılan erkek yaşadığı evi, şehri bırakıp büyüyü yapan kişiye gittiği söylenmiştir. Ama bu büyüde din dışı uygulamalar ve İbranice ritüeller bulunduğu için yapmamanızda fayda olacaktır. Papaz büyüsü büyü yapılan kişide şiddetli kusma ve baş ağrıları ile belirti gösterecektir. Bunun dışında bir belirti bedenen yoktur. Ama büyü yapılan kişinin hayatında türlü olumsuzluklar göstermektedir. Büyü yapılan kişinin işleri terse döner. Kişiyi ruhsal bunalıma sürükler. Her ne kadar sizi sevse de hayatı tamamen olumsuz yönde sürüklenir. İster istemez bu durum sizi de etkilemeye başlar. Aranızda sevgi olacak derken tamamen mutsuz olabilirsiniz. Her yazımızda size söylediğimiz gibi biz büyü yapmamaktayız. Büyü yapacak insanları da engellemek için kötü etkilerinden bahsetmekteyiz. Birini seviyorsak ve bizi sevmesini istiyorsak bu kişi için dua ederek hayırlısını dilemeliyiz.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsünü bozmak için öncelikle size nasıl yapıldığını bilmeniz gerekmektedir ki bu bir hayli zordur. Bu sebeple bu büyüyü anca yapan kişi bozabilmektedir. Yapan kişi de bunu anca dua ederek ve pişmanlığını dile getirerek yapabilmektedir. Çünkü papaz büyüsü ile aşık etme işleminde kişiye yedirme işlemi yapılır ve bunu geri döndürmek çok zordur.

Gideni Döndürme Büyüsü Yapan Medyumlar

Gideni döndürme büyüsü, olarak insanlar bilmekte olduğu aslında hocalar ve medyumlar tarafından çeşitli vefk, tılsım ve dualar ile yapılmaktadır. Bunlar büyü ile aslında bağlantısı bulunmamakta olup, kişilere günah sağlamamaktadır. Bu gibi gideni döndürme büyüsü olarak bilinmekte olan tılsımlar hocalar tarafından yapılmakta ve aynı zaman da uzman olan kişiler yapabilmektedir. Bunun için sizlere gideni döndürme tılsımı hakkında detaylı bilgileri verdik. Bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve yaptırabilirsiniz.

Author: medyummeric

1 thought on “Papaz Büyüsü ile Aşık Etme

  1. çok etkili aşık etme büyüsü aşk celbidir. her medyum da yapamaz bu aşk celbini bi büyü olmadıgı için sadece seçkin medyumlar yapar bunlardan birisi de medyum burak hocadır. 0 553 371 89 94 numarası da budur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir