Büyünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Geçmişten bu yana büyüler sürekli olarak kullanılmaktadır. Özellikle kadınlar büyü yöntemini sevdikleri adama kavuşabilmek için sık sık tercih etmektedirler. Büyü yöntemini kullanarak istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Bu yöntemle insanların davranışlarını hayatlarını ve duygularını değiştirebilirsiniz. Bu yüzden dinimizce büyü yapmak yasalanmıştır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler dinimizde mutlaka cezalandırılacaktır. Bu yüzden büyü yapmanızı önermiyoruz ve biz de büyü yapmıyoruz. Büyünün kişi üzerindeki etkileri genel olarak olumsuz olmaktadır. Bu yüzden de kişilerin hayatları olumsuz yönde etkileneceği için büyü yapmak dinimizde yasaktır.

Büyülerin Tesirleri

Büyülerin yapılış amaçları birbirlerinden farklıdır ve bu amaçlara göre tesirleri, etki süreleri de farklılık göstermektedir. En kuvvetli büyüler kara büyülerdir ve yapıldıkları andan itibaren kişi üzerinde büyünün etkileri görülmeye başlayacaktır. Ak büyüler ise tesirleri daha kısa süren büyülerdir. Bu yüzde çok fazla tercih edilmezler. Büyülerin kişi üzerindeki etkileri nelerdir denildiğinde kişinin ilk olarak davranışları değişmeye başlayacaktır. Daha sonra kişi özgür iradesi ile hareket edemez duruma gelir ve kısa süre içerisinde üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık kendi duygu ve düşünceleri ile hareket edemez duruma geleceği için kısa sürede büyünün etkisi altına girerek sizin istediğiniz şekilde hareket edecektir. Özellikle aşk büyüleri daha kısa sürede etki eder. Bu aş büyüleri ile istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz.

Büyülerin Etki Etme Süreleri

Büyülerin etki süreleri birbirlerinden farklıdır. Her büyünün yapılışında farklı materyaller kullanıldığı için büyülerin etki süreleri de birbirlerine göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden en kuvvetli büyüler kara büyülerdir. Bu büyülerin yapımında genellikle üç harfliler kullanılmaktadır. Bu da tesir süresini ve kişi üzerindeki  etkiyi arttırmaktadır. Büyünün kişi üzerindeki etkileri kara büyülerde daha hızlı bir şekilde görülmektedir. Büyünün etkilerini arttırmak için ekstra olarak bağlayıcı büyüler kullanılmaktadır ya da büyüler muskaya yazılmaktadır. Muskaya yazma yöntemi daha tesiri kuvvetli bir yöntemdir ve bu yüzden de çok fazla tercih edilmektedir. Bu şekilde yaptırdığınız büyünün kişi üzerindeki etkisini kuvvetlendirebilirsiniz ve kalıcı bir büyü yaptırabilirsiniz.

Author: medyummeric

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir