Tırnak Büyüsü İle Bağlama

Büyülerin yapılış şekillerine göre kuvvetleri ve tesir süreleri de birbirlerinden farklılık göstermektedir. İnsanın eşyasına veya insana ait bir tırnak, deri, saç teline büyü yapıldığında büyülerin tesir süreleri daha uzun olur ve etkileri de daha kuvvetli olacaktır. Bu yüzden kara büyülerin yapılışında genellikle bulunması zor malzemeler kullanılmaktadır. Tırnak büyüsü ile bağlama için kişiye ait olan bir tırnağı medyuma götürmeniz gerekmektedir. Medyum kişiye ait olan bu tırnağı kullanarak üç harflilerinde yardımı ile büyüyü yapacaktır. Kişi bu büyü sayesinde artık size bağlı hale gelecektir ve size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır. Bu bağlama büyüsü oldukça kuvvetli bir kara büyüdür ve tesir süresi de oldukça uzun sürmektedir.

Tırnak Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Tırnak büyüsü yapıldıktan sonra kişi büyünün etkisi altına gireceği için kısa sürede size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır ve davranışlarında büyük bir değişim olacaktır. Genellikle bu kara büyüler üç harfliler kullanılarak yapıldığı için kişi üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır ve kısa sürede size aşk olacak, bağlanacaktır. Üç harfliler kişiye sürekli olarak sizin ile ilgili vesveseler verecektir. Kişi artık kendi özgür iradesi ile hareket edemez duruma gelir ve kısa sürede istediğiniz şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Tırnak büyüsü ile bağlama oldukça kuvvetli bir büyüdür ve kısa sürede kişiyi etkisi altına alarak hayatının değişmesini sağlar.

Tırnak Büyüsünün  Kişi Üzerindeki Etki Süresi

Her  büyüde bir tesir süresi olduğu gibi bu bağlama büyüsünün de belli bir tesir süresi bulunmaktadır. Bu tesir süresi sona erdiğinde kişi artık kendi davranışlarına geri dönecektir ve hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden mutlaka bu bağlama büyüsünün yeniletilmesi gerekmektedir. Yeniletme için de gene bir medyuma gidilmelidir. Kişiler kendileri büyüyü yapmaya kalktıklarında büyünün ters etkilerini üzerine çekecektir. Bu yüzden bu bağlama büyüsü gibi kuvvetli büyüleri mutlaka medyuma giderek yeniletmelisiniz.  Tırnak büyüsü ile bağlama için mutlaka büyünün yeniletilmesi şarttır. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanır ve kişi üzerindeki etkileri sürmeye devam edecektir.

Author: medyummeric

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir