Terk Eden Kişiyi Geri Getiren Büyü

Büyü genellikle kişilerin sevdiklerine kavuşmak için tercih ettikleri bir yöntemdir. Bu yöntem yüzyıllardır kullanılmaktadır. Özellikle kara büyüler en kuvvetli aşk büyülerindendir ve anında kişiler üzerine etki ederler. Kara büyüler aşk büyüleridir ve giden kişiyi anında size döndürür. Terk eden kişiyi geri getiren büyü ile istediğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Bu büyü ile sevdiğiniz kişi artık kısa sürede size geri dönecek ve sizi tekrar sevmeye başlayacaktır. Bu yüzden bu büyü çok kuvvetli olduğu için kara büyüler arasında yer alır ve yapılması da bozulması da oldukça zordur.

Büyünün Kişi Üzerindeki Tesirleri ve Belirtileri

Kara büyüler çok kuvvetli olduğu için kısa sürede etkileri kişi üzerinde görülmeye başlanacaktır. Büyü yapıldıktan sonra kişi artık özgür iradesi ile hareket edemez duruma gelir ve kısa süre içerisinde üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Üç harfiler sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesvese vereceği için kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Terk den kişiyi geri getiren büyü bu yüzden oldukça etkilidir ve kısa sürede kişi üzerinde etkileri görülmeye başlar. Bu büyü yapıldıktan sonra kişi artık sizi düşüneceği için bir hafta içerisinde size geri dönüş yapacaktır. Artık kişi sürekli olarak sizin yanınızda olmak isteyecek ve mutlu bir birliktelik yaşamaya başlayacaksınızdır. Bu büyü sevenleri kavuşturmak için çok fazla tercih edilen kara büyülerden biridir. Fakat her büyünün belli bir tesir süresi  vardır ve bu tesir süresi sona erdiğinde artık kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır.

Büyünün Tesir Süresi

Tesir süresi biten büyünün kişi üzerindeki etkisi de ortadan kalkacaktır. Terk eden kişiyi geri getiren büyü tesiri bittikten sonra etkiler ortadan kalkacağı için kişi artık özgür iradesi ile hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kısa sürede kişinin tekrar büyünün etkisi altına girmesini sağlamak için büyünün tekrar aynı medyuma gidilerek yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Author: medyummeric

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir