Kolay Büyüyle Kişiyi Kendine Aşık Etmek

Büyüler yapılış şekillerine göre birbirlerinden farklıdır. Özellikle kara büyüler en zor büyülerdir ve yapılması da oldukça tehlikelidir. Ak büyüler ise daha kolay ve etkisi kısa süren büyülerdendir. Kara büyülerin yapımında farklı ve zor malzemeler kullanılırken, ak büyülerin yapımında genellikle kişiye ait olan bir eşya kullanılmaktadır ya da muskaya yazma yöntemi kullanılır. Kolay büyüyle kişiyi kendine aşık etmek için muska yöntemi daha kuvvetli bir yöntemdir. Bu muska yöntemi daha uzun süre kalıcıdır. Fakat kolay büyü yöntemlerini kendiniz evde yapmaya kalkmamalısınız. Büyülerin yapımında üç harfliler kullanıldığı için size musallat olabilirler ya da büyülerin ters etkisini üzerinize çekebilirsiniz. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyü yaptırmalısınız.

Kolay Büyülerin Yapılış Şekilleri

Kolay büyüler kişinin eşyası üzerine yapılır. Bu büyülü eşya kişinin evinde bir yere güzelce saklanmalıdır. Büyülü eşya kişinin evinde durduğu sürece kişi büyünün etkisi altına girecektir. Bu şekilde büyü yapılır. Ayrıca muskaya yazma yöntemi de kullanarak kişinin büyü etkisi altına girmesi sağlanır. Muska yönteminde üç harfliler kullanıldığı için  daha etkilidir. Musa yönteminde de mutlaka muskanın kişinin evinde durması gerekmektedir. Muska herhangi bir şekilde açılırsa büyü etkisini kaybedecektir. Bu yüzden mutlaka  muskasının çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir.  Kolay büyüyle kişiyi kendine aşık etmek için muska yöntemi daha kuvvetli bir yöntem olduğu için daha çok tercih edilmektedir.

Kolay Büyülerin Tesir Süreleri

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi bittikten sonra büyünün kişi üzerindeki etkisi de geçecektir. Bu yüzden büyülerin mutlaka tekrar edilmesi gerekmektedir. Büyüler tekrar edildiğinde kişi üzerindeki etkisi daha kalıcı olacaktır. Kolay büyüyle kişiyi kendine aşık etmek için büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktir de büyünün kişi üzerindeki etkisi geçeceği için kısa sürede kişi kendi davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden kişinin büyünün tesiri altından çıkmaması için büyünün tesir süresi bitmeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde kişi sürekli olarak büyünün etkisi altında olacağı için büyü daha kalıcı olacaktır.

Author: medyummeric

1 thought on “Kolay Büyüyle Kişiyi Kendine Aşık Etmek

  1. biz bunun yerine boy hamaylısı yaptırdık medyum burak hocaya çok etkili bir işlem yaptırmak isteyenlere 553 371 89 94 numarası bu hem buyu değil hemde bu tarz buyuculerden daha daha alt fiyatlara yaptırıyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir