Kırmızı Kan Büyüsü İle Bağlama

Büyüler yapılış şekillerine göre birbirlerinden farklıdır. Tesir kuvvetleri de bu yapılış şekillerine göre farklılık gösterir. Kızıl büyüler en kuvvetli büyülerdir ve oldukça tehlikeli olduğu için yapılması tavsiye edilmez. Kırımızı kan büyüsü ile bağlama büyüsü yapıldığında istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Bu büyü en kuvvetli kızıl büyülerden biridir ve kısa sürede kişiler üzerine etki ederek tesirini gösterir. Bu  yüzden çok fazla tercih edilen bir büyüdür fakat yapılması oldukça zordur. Bu yüzden herkes bu büyüyü yapamaz. Özellikle kendiniz evde internetten okuduğunuz bilgilere göre bu büyüyü yapmaya kalkmamalısınız.

Kırmızı Kan Büyüsünün Yapılış Şekli

Kırmızı kan büyüsü ile bağlama büyüsü yapmak için büyü yapılacak olan kişinin kanına ihtiyaç vardır. Bu yüzden bu büyünün yapılışı oldukça zordur. Kişinin kanı üzerine yapılan bir büyü olduğu için kısa sürede ve diğer büyülere göre daha tesirli bir şekilde etki edecektir. Kırmızı kan büyüsü ile bağlama büyüsü yapıldığında istediğiniz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Bu büyü kişinin kanı üzerine yapıldığı için kişiye üç harfliler musallat olabilir. Bu yüzden de büyünün yapılması tavsiye edilmez. Büyü yapıldıktan sonra kişinin davranışlarında büyük bir değişiklik olur. Kişi artık kendi iradesi dışında hareket etmeye başlayacaktır. Üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese vereceği için kişi kısa sürede size bağlanacak ve aşık olacaktır.

Kırmızı Kan Büyüsünün Tesir Süresi

Kırmızı kan büyüsü tesir süresi olarak diğer büyülere göre daha kuvvetlidir. Fakat bu büyünün de diğer büyüler gibi belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır ve size olan duyguları anında değişecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi bitmeden önce yenilenmesi gerekmektedir. Kırmızı kan büyüsü ile bağlama  büyüsü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanacaktır. Büyünün devamlılığı sağlandığında kişinin size karşı duyguları devam edecektir ve sürekli olarak sizin yanınızda olacaktır. Kırmızı kan büyüsü kuvvetli kızıl büyülerden olduğu için diğer bağlama büyülerine göre daha kuvvetlidir bu yüzden de  daha uzun süre kişi üzerinde etki eder.

Author: medyummeric

1 thought on “Kırmızı Kan Büyüsü İle Bağlama

  1. bunun gibi büyüler yerine medyum Burak hoca da vefk hamaylı yada celb işlemleri var ayırma ve soğutma, aşk ve bağlama, dil bağlama, uzkalaştırma, kısmet açma ve rızk, evlilik hamaylısı bunların büyü ile alakası olmayan şeyler arkadaşlar büyünün günah olduğunu söylememe gerek yoktur herhalde numarası 0553 371 89 94 biraz reklamını yapmış gibi oldum ama işinize yarayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir