Kilit Büyüsü İle Ağız Kitleme

Büyüler geçmişten günümüze kadar çok farklı amaçlar için kullanılan etkili bir yöntemdir. Bu büyü yöntemi ile istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz, sevenleri birbirinden ayırabilirsiniz ya da sevmediğiniz kişinin ağzını kilitleyebilirsiniz. Büyüler yapılış amaçlarına göre tesir süreleri ve etkileri de birbirlerinden farklıdır. En kuvvetli büyüler kara büyülerdir ve genellikle kişiler bu büyüleri aşk için tercih etmektedirler. Aşk büyülerinin yanı sıra kilit büyüleri de oldukça kuvvetli kara büyülerdendir. Özellikle bu kilit büyülerini gelinler kaynanalarına çok fazla uygulamaktadırlar. Kilit büyüsü ile ağız kitleme sevmediğiniz bir insanın size karşı kötü söz söylemesini engeller. Bu yöntem ile istediğiniz kişinin ağzını kitleyebilirsiniz ve kişi artık büyünün etkisi geçene kadar size karşı kötü bir söz söyleyemeyecektir.

Kilit Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Kilit büyüsü için medyuma gittiğinizde medyum bir asma kilit üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismini okuyarak büyülü sözcükleri söyler ve kilidi kitler. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra büyü yapılan kişinin evinde bir yere mutlaka iyi bir şekilde bu kilidin saklanması gerekmektedir. Büyülü kilit kişinin evinde durduğu sürece etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu büyü sayesinde artık kişi size karşı istese de kötü bir şey söyleyemez ve size iyi davranmaya başlayacaktır. Özellikle bu büyünün yapımında üç harfliler kullanıldığı için kişi ne zaman size kötü bir şey söylemeye kalksa üç harfliler kişiye gözükerek kişinin dilinin bağlanmasını sağlayacaklardır. Bu yüzden bu kilit büyüsü ile ağız kitleme kısa sürede işe yarar.

Kilit Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etki Süresi

Kilit büyüsü de er büyüde olduğu gibi belli bir süre boyunca kişi üzerine etki eder. Bu yüzden bu büyünün mutlaka tekrar edilmesi gerekmektedir. Büyü tekrarlandığı sürece devamlılığı sağlanacaktır. Kilit büyüsü kuvvetli bir büyü de olsa bu tesir süresi sona erdiğinde kişi normal hayatına ve davranışlarına geri döneceği için kısa sürede gene size karşı kötü söz söyleyip kötü davranmaya devam edecektir. Bu yüzden bu kilit büyüsü ile ağız kitleme yeniletilmelidir. Büyü yeniletildiği süre boyunca kalıcı olacaktır.

Author: medyummeric

1 thought on “Kilit Büyüsü İle Ağız Kitleme

  1. medyum burak var arkadaslar büyü yapmıyor büyüden önce bu işlemleri yaptırın büyü gunah yapanda yaptıanda günah vefk yaptırmanız daha iyi burak hoca yapıyor numarasını vereyım onunla önce bi görüşün işleminizin tutma olasılıgınıda basta soyluyor bilgili bir adam kedisi dürüsttür 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir