Büyü Yaparak Kişinin Gözlerini Mühürleme

Büyülerin hepsi birbirinden farklıdır ve farklı materyaller kullanılarak yapılır. Aşk büyüleri tesirleri oldukça kuvvetli büyülerdendir. Geçmişten günümüze kadar insanlar genel olarak büyüyü aşk için tercih etmişlerdir. Halen günümüzde de insanlar aşk için büyü yaptırmaktadırlar. Aşk büyüleri kara büyüler arasına girer ve oldukça kuvvetlidirler. Bu yüzden kişiler kendileri evde bu büyüleri yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka iyi bir medyuma giderek bu aşk büyülerini yaptırmalısınızdır. Büyü yaparak kişinin gözlerini mühürleme için bağlama büyüsü yapılmaktadır. Bağlama büyüsü en tehlikeli aşk büyüsüdür. Bu büyü doğru bir şekilde yapılmaz ise erkesi kötü sonuçlar bekleyecektir.

Büyü Yapılan işinin Davranışlarındaki Değişiklikler

Büyü yapıldıktan sonra kişinin davranışları çok değişecektir. Artık çevresindeki insanlar bile kişiyi tanıyamaz hale gelirler. Kişi artık özgür iradesinin kullanamaz hale gelir ve sadece üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Üç harfliler kişinin gözlerini mühürler ve kişi sizden başkasını görmeyecek hale gelecektir. Büyü yaparak kişinin gözlerini mühürleme için üç harfliler mutlaka kullanılır. Bu yüzden bu büyüyü yapmak oldukça tehlikelidir. Eğer yanlış bir şey yapılır ise büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekebilirsiniz ve üç harfliler size musallat olabilir. Bu yüzden bu büyünün yapımında mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz. Ayrıca bu büyü bir bağlama büyüsü olduğu için belli bir süre boyunca kişi üzerine etki edecektir.

Büyünün Tesir Süresi Ne Kadar

Her büyünün belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etki etme süresi olmaktadır. Bu büyünün de belli bir süre boyunca etki süresi vardır ve bu süre sona erdiğinde kişi artık normal hayatına ve davranışlarına devam eder. Karşı cinse karşıda yeniden duygular beslemeye başlayacak ve sizi aldatacaktır. Bu yüzden mutlaka bu büyünün yeniden yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişiler üzerinde tesir süresi devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilerek kişi üzerinde etki etmesi sağlanmalıdır. Büyü yaparak kişinin gözlerini mühürleme için gene aynı medyuma giderek büyüyü yeniletebilirsiniz. Ayrıca büyü yeniletilirken dikkat edilmesi gereken bir başka konu da büyünün tesiri bitmeden önce yeniletilmesidir.

Author: medyummeric

1 thought on “Büyü Yaparak Kişinin Gözlerini Mühürleme

  1. aşk ve bağlama üzerine hazırlanan çok güzel vefkler var. hamaylılar var büyü değil büyü günah uğraşmayın her yerde bunu görürsünüz günah ve tehlikeli olduğunu Burak bey yapıyor medyum Burak 0553 371 89 94 bu adam medyum aleminin kralı diyebilirim. yardımcı olmadıgı danışanı sayılıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir