Kara Büyülerin İnsanlar Üzerindeki Etkisi

Büyüler pek çok farklı çeşitten oluşmaktadır. Yapılış şekillerine ve tesir sürelerine göre birbirlerinden farklılık göstermektedirler. En kuvvetli büyüler kara büyülerdir ve kısa sürede kişiler üzerine etki ederek kişileri tesiri altına alır. Kara büyülerin insanlar üzerindeki etkisi çok kuvvetlidir. Kişi bu büyü ile artık özgür iradesini kullanmaz hale gelir ve kısa sürede büyünün etkisi ile istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlar. Kara büyüler yapıldıktan sonra kişiler artık normal hayatlarına devam edemez duruma gelirler. Artık kendileri gibi davranmayacakları için bu durum çevreleri tarafından da hemen fark edilir. Kara büyünün etkisi altına giren kişide büyük ölçüde davranış değişiklikleri gözlemlenir.

Kara Büyünün Etkileri

Kara büyü yapıldıktan sonra kişi kendi özgür iradesi dışında büyünün etkisi ile davranmaya başlar. Eğer aşk için yapılmış bir büyü ise kişi artık büyünün etkisi altında olduğu için istenilen kişiye karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır. Bu büyü ile kişi mantıklı düşünemez hale gelir ve istemediği davranışları sergilemeye başlar. Kara büyülerin insanlar üzerindeki etkisi denildiğinde bu etkiler çok açık bir şekilde görülür çünkü işi anormal davranışlar sergilemeye başlar. Kara büyü etkisi altına giren kişi de depresyon hali gözlemlenir enerjisi düşer ve hayattan zevk almamaya başlar. Kara büyüler o kadar etkilidir ki bazı insanlar üzerinde intihar etkisi bile yaratabilmektedir. Bu yüzden bu büyülerin yapılması çok tehlikelidir. Bu kara büyüleri yaptırmak için mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz. Kendiniz büyüyü yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekebilirsiniz.

Kara Büyünün Tesir Süresi

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde kişi artık kendi özgür iradesi ile davranmaya başlar ve normal hayatına geri dönecektir. Bu yüzden her büyünün mutlaka tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Büyüler yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanmaktadır. Kara büyülerin insanlar üzerindeki etkisi bu şekilde devamlılık kazanacaktır. Aksi durumda büyü etkisi ortadan kalkacağı için kişi kısa sürede eski hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden büyülerin yeniletilmesi gerekir ve devamlılığı sağlanmalıdır.

Author: medyummeric

1 thought on “Kara Büyülerin İnsanlar Üzerindeki Etkisi

  1. bende burak hocaya işlem yaptırmıştım ben vefk değil de aşk tılsımı yaptırmıştım tek seferde tuttu benim işlemim Ayhan ben 0 553 371 89 94 bu numaradan ulaşıp yaptırmıştım hocanın telefonu hala aynımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir