Kısa Sürede Sevgilileri Birbirine Düşürmek İçin Büyü

Büyüler genellikle kişilerin sevdikleri insana ulaşabilmeleri için yapılan bir yöntemdir. Sevdiğiniz kişinin sevgilisi var ise büyü yöntemi kullanarak sevenleri birbirinden ayırarak kişinin sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için pek çok ayırma büyüsü bulunmaktadır. Ayırma büyüleri oldukça kuvvetli ve yapılması zor olan büyülerdir. Tesir süreleri açısından da bu ayırma büyüleri oldukça kısa sürede etki ederek uzun süreli etkilerini kişi üzerinde gösterir. Kısa sürede sevgilileri birbirine düşürmek için büyü yapıldığında sevdiğiniz kişi kısa sürede sevgilisinden soğuyacaktır ve artık onunla birlikte olmak istemeyecektir. Bu büyüyü yaptıktan sonra bir de kişi üzerine bağlama büyüsü yapıldığında kişi artık tamamen size bağlanacak ve sizin hayatınızda olmak isteyecektir. Bu yüzden mutlaka bağlama büyüsünü yapılması gerekmektedir. Bağlama büyüleri de kara büyülerden biridir ve oldukça kuvvetlidir.

Ayırma Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Ayırma büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık kendi duygu ve düşüncelerine göre hareket edemez duruma gelir. Kişi kısa sürede üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket edeceği için sevdiği kişiden soğuyacaktır ve artık davranışları soğuk olacaktır. Bu yüzden bu büyü oldukça kuvvetli bir büyüdür. Kısa sürede sevgilileri birbirine düşürmek için büyü yapıldıktan sonra çift birbirinden soğuyacak ve ayrılma kararı alacaklardır. Kısa sürede ayrılan sevgililer büyünün etkisi geçtiğinde birbirlerine geri döneceklerdir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanır ve kişiler bu büyünün etkisi altında olacaktır.

Ayırma Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Tesir Süresi

Her büyünün belli bir tesir süresi bulunmaktadır. Bu tesir süresi bittiğinde kişiler artık büyünün etkisi altından çıkacak ve eski hayatlarına geri döneceklerdir. Bu yüzden büyülerin mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığını sağlar. Kısa sürede sevgilileri birbirine düşürmek için büyü yeniletildiğinde artık kişiler uzun süreli olarak büyünün etkisi altına gireceklerdir. Büyüyü yeniletmek için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Bu büyüler kuvvetli büyüler olduğu için kendiniz büyüyü yapmaya kalktığınızda mutlaka büyünün kötü özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyüleri yeniletmelisiniz. Büyü yenilendiğinde kişi üzerindeki etkisi de artış gösterecektir.

Author: medyummeric

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir