Büyü İle Eski Sevgilinin İlişkisini Bitirmek

Büyü yapılarak kişilerin duygu ve düşünceleri kontrol altına alınabilmektedir. Bu yüzden kişilerin kaderi değişir ve artık özgür iradeleri ile hareket edemez hale gelirler. Büyü ile eski sevgilinin ilişkisini bitirmek için soğutma büyüsü yapılmaktadır. Soğutma büyüsü oldukça tehlikeli ve bir o kadar kuvvetli bir büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra kişi artık kendi duyguları ile hareket edemez hale gelir ve kısa sürede hayatındaki kişiden soğuyarak ayrılma kararı alacaktır. Büyü ile istediğiniz kişilerin arasını açabilirsiniz. Kişiler büyü etkisinde oldukları için artık normal davranışlar sergileyemezler ve kısa sürede kavga etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden soğutma büyüleri kişileri ayırmak için çok fazla tercih edilmektedir.

Büyünün Kişi Üzerindeki Etkisi

Büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık normal olmadığı için olduğundan daha sinirli bir insana dönüşecektir ve partneri ile sürekli olarak kavga etmeye başlayacaktır. Kişilerin kavga etmesi için artık bir sebebe gerek yoktur, en ufak sebeplerden bile kavga eder hale gelirler ve bu yüzden kısa süre de ayrılma kararı alacaklardır. Büyü ile eski sevgilinin ilişkisini bitirmek için soğutma büyüsü yapıldıktan sonra kişi sevgilisini artık beğenmeyecek ve onu çok farklı şekillerde görmeye başlayacaktır. Zaman içerisinde kişi artık sevgilisinden soğuyacak ve ilişkiyi bitirme kararı alacaktır. Bu büyü oldukça kuvvetli bir kara büyü olduğu için istediğiniz sonuca oldukça kısa bir sürede ulaşacaksınızdır.

Büyünün Tesir Süresi Bittiğinde

Büyü kuvvetli bir etkiye sahip olsa da belli bir süre sonra kişi üzerindeki bu etkisi azalmaya başlayacaktır ve bitecektir. Tesir süresi biten büyünün mutlaka etkilerinin tekrar kişi üzerinde görülmesi için yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanır. Büyü ile eski sevgilinin ilişkisini bitirmek mümkün olsa da tesiri biten büyü ile kişi eski davranış ve duygularına geri döneceği için mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü tesirini kaybettiğinde kişi sevgilisine geri dönecektir. Bu yüzden aynı medyuma giderek bu soğutma büyüsünü belli aralıklarla kişi üzerine tekrar yaptırmanız gerekmektedir.

Author: medyummeric

1 thought on “Büyü İle Eski Sevgilinin İlişkisini Bitirmek

  1. Benim tanıdığım bir hoca arkadaşlar büyü yapmıyor ama kendisi medyum 2 kere işlem yaptırdım 2 si de tuttu normalde büyü yerine geçmiyor bu yapılanlar aşk ve bağlama yapıyor, ayırma ve soğutma, dil bağlama, evlenme, kısmet açma ve rızık celbi boy hamaylısı aşk hamaylısı gidi şeyler medyum Burak diye geçiyor telefon numarası 05533718994 arayın yardımcı olacaktır size de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir