Tüy İle Yazılan Kara Büyü

Büyülerin etkileri ve tesir kuvvetleri yapılış şekillerine göre farklılık göstermektedir. Her büyünün yapımında farklı materyaller kullanılmaktadır. Özellikle kara büyüler yapımları ile en zor büyülerdir ve tesirleri de oldukça kuvvetlidir. Kara büyüler genellikle çiftleri birbirinden ayırmak için ya da kişilerin sevdiklerine kavuşmaları için yapılan büyülerdir.  Bu büyülerden biri de tüy ile yazılan kara büyü olup bu büyü bir bağlama büyüsüdür. İki kişinin kaderini bağlamak için yapılan bir büyüdür. Tüy ile yazılan bağlama büyüsü oldukça kuvvetli bir büyüdür ve kişilerin bu büyüyü mutlaka bir medyuma giderek yazdırmaları gerekmektedir. Kara büyülerin çoğunda üç harfliler kullanılır ve bu tüy ile yazılan büyüde de medyum büyüyü üç harfliler ile yazacaktır. Bu yüzden bu büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi bir durumda üç harfliler size musallat olabilirler ya da büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekebilirsiniz. Bu yüzden mutlaka iyi bir medyum giderek bu büyüyü yaptırmalısınız.

Tüy İle Yazılan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu bağlama büyüsü için medyumlar bir tüy kullanırlar ve tüy genellikle bir kargaya ait olur. Bu tüy ile bir kağıt parçası üzerine büyücü büyülü sözcükleri yazmaya başlar bu sırada büyünün yapılacağı kişinin ismi de kağıda yazılır. Bu büyülü kağıt daha sonra yakılır ve külleri bir kap içerisinde toplanır. Kişi bu küllü kabı alarak kişiye bu külleri yedirmelidir. Kişi bu külleri yediğinde tamamen size bağlı olacaktır. Büyü bu şekilde etkisini göstermeye başlayacaktır. Tüy ile yazılan kara büyü yapımı ile çok zor bir büyüdür.

Büyünün Etkileri Nelerdir?

Büyü kişi üzerinde kısa sürede etkisini göstermeye başlayacaktır. Kişi tüy ile yazılan kara büyü etkisi altında kaldığı için artık üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır ve kısa sürede size aşık olacaktır. Kişi sabah akşam sizi düşünür hale gelecektir ve kaderleriniz artık bu büyü le bağlanmış olacaktır. Bu büyü oldukça kuvvetli bir kara büyüdür. Bu yüzden çok uzun bir süre kişi üzerinde etkileri devam edecektir. Eğer büyünü tesiri biterse de yenileterek kişinin ömür boyu size bağlı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Author: medyummeric

1 thought on “Tüy İle Yazılan Kara Büyü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir