Hastaya Yapılan İyileştirme Büyüsü

Büyüler her zaman kişilerin davranışlarını kontrol altına almak için yapılmaz. Kişinin rahatsızlığını gidermek ve hayatının daha olumlu bir şekilde ilerlemesi için de büyü yöntemi kullanılabilmektedir. Bu büyüler genellikle iyi bir niyetle yapılan ak büyülerdir. Hastaya yapılan iyileştirme büyüsü ile kişinin sağlık problemi ne ise bunu enerji yolu ile düzeltmek için yapılan büyüdür. Bu büyü ile hastalığın tedavisi tıbbı olarak yapılmaz fakat kişinin hastalığı düşünmemesi ve hayata daha olumlu bir şekilde bakması sağlanacaktır. Bu enerjideki bir  insanın da yenemeyeceği bir rahatsızlık yoktur. Bu büyü kişinin tamamen motive olması ve kendini daha iyi hissetmesi için yapılmaktadır.

Hastayı İyileştirmek İçin Şifa Büyüsü Nasıl Yapılır

Hastayı iyileştirmek için yapılan şifa büyüsü için mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz. Medyum kişinin de isminin yazılı olduğu şifalı büyülü bir muska hazırlayacaktır. Kişinin bu büyülü şifalı muskayı mutlaka üstünde taşıması gerekmektedir. Kişi bu muskayı üzerinde taşıdığı sürece büyünün etkisi altına girecektir ve kendini çok daha iyi hissetmeye başlayacaktır. Eğer kişi muskayı kaybeder ise büyünün tesiri de zaman içerisinde yavaş yavaş geçecektir. Bu yüzden kişinin bu muskayı çok iyi bir şekilde muhafaza etmesi gerekmektedir. Hastaya yapılan iyileştirme büyüsü ile kısa sürede kişi hastalığını unutarak kendini daha iyi hissetmeye başlayacaktır.

İyileştirme Büyüsünün Tesiri Ne Kadar Sürecektir

Her büyünün belli bir etki süresi vardır. Kişi bu büyüden etki süresi boyunca etkilenecektir. Bu yüzden büyülerin tesir kuvvetinden ziyade etki süreleri daha önemlidir. Hastaya yapılan iyileştirme büyüsü de belli bir süre boyunca kişi üzerinde etkili olacaktır. Bu yüzden mutlaka bu büyünün tesirinin arttırılması ya da sürenin uzaması için sürekli olarak yeniletilmesi gerekmektedir. Bu büyü muskaya yazıldığı için kuvvetli bir büyüdür fakat muskanın tekrar aynı medyuma gidilerek yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyünün devamlılığı sağlanacaktır. Büyü tesirini bu şekilde daha uzun süreli olarak kişi üzerinde gösterecektir. Bu büyü uzun süreler boyunca kişinin üzerinde etki etsin istiyorsanız mutlaka medyumunuza giderek büyüyü yeniletmeniz gerekmektedir. Bu şekilde hastanın şifa bulmasını sağlayabilirsiniz.

Author: medyummeric

1 thought on “Hastaya Yapılan İyileştirme Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir