Sevdiğinle Hiç Ayrılmama Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Sevdiğiniz bir insanla ömür boyu birlikte olmak için ayrılmama büyüsünden faydalanmanız için sizlere tüm detayları aktarmak için ‘’ sevdiğinle hiç ayrılmama büyüsü ‘’ başlığı altında gereken her adımı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Burada dikkat edeceğiniz husus ise büyü değil de tılsımın gücünü görmenizdir. İnsanlar aşk ve sevgiyi bulabilmek için gerçekten zorlu mücadeleler içerisine girerler. Gerek maddi sorunlar, gerek aile baskıları sizi sevdiğinizden ayırabilmektedir. Ancak her noktanın yolu mutlaka doyasıya yaşanacak olan aşka çıkmaktadır.

Aşık olan bir insanın hissettiği duyguları kaleme aldığımız zaman kelimelere sığmayacak kadar güçlü, mutluluğun tarif edilmeyeceği kadar berrak bir sonuç ortaya çıkar. Birlikte vakit geçirmek, el ele tutuşmak, evlenme hayali kurmak ya da evli ise çocuklarına kavuşacağı günü beklemek, çocukları ile mutlu olmak gibi süreçler düşünüldüğü zaman sevdiğiniz bir insanla bunları yaşarken ayrılmak belki de hiçbir zaman aklınıza gelmeyebilir. Bu güzel duygular bazen istenmeyen bir şekilde bitebiliyor. Kimi zaman başka insanların müdahalesi ile ya da kimi zaman kendi aranızda en ufak bir anlaşmazlık sonucu sevdiğiniz insandan ayrılmak zorunda kalabiliyorsunuz. Tüm bunların önüne geçebilmek için son zamanlarda popüler olan uygulamalardan birisi de sevdiğinle ömür boyu ayrılmama büyüsüdür. Peki, ayrılmama büyüsü tam olarak nedir, nasıl yapılır ve yapıldıktan sonra ne gibi süreçler kendisini belli eder hep birlikte inceleyelim.

Ayrılmama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle şunu açıkça belli etmemizde fayda olduğunu düşünüyoruz. Burada belirtilen ‘’ büyü ‘’ kelimesi ile yakından uzaktan hiçbir şekilde ne bizim alakamız, ne de sizin alakanız bulunmaz. Yapılacak olan süreç büyü değil de tılsımdır. Peki, bu tılsım nedir?

Tılsım medyum tarafından hazırlanan size şans getirebilecek, sizi kötülüklerden koruyan aynı zamanda medyumun kişiye özel olarak hazırladığı bir yöntemdir. İçerisinde medyumun her basamağında okuduğu dualar ve yine medyumun kendi el yazısı, özel mürekkebi ile sizin dileğinize göre dua yazması ile elde edilen vefkdir. Bu tılsım daha sonrasında muska şekline getirilir ve kişiye verilir. Sizde buradan anlayacağınız üzere kesinlikle büyü ile alakası yoktur. Yapılacak olan bu çalışmanın elde edilmesi için her gün belli saat aralıklarında medyum Vefk ile uğraşırken toplamda 7 güne yayarak bu işlemi yapar. 7 günün sonrasında size teslim edilen bu tılsım bel üstü herhangi bir yerinizde taşınarak 15 ve 40 gibi bir süre içerisinde sizin isteğinize cevap verecek şekilde tesirini gösterir.

Sevdiğinle Ayrılmama Büyüsü Yapıldıktan Sonraki Süreç

Böyle bir tılsım yaptırdıktan sonra sevgilinizle olan aşk duygularında daha çok güç hissedeceksiniz. Erkek arkadaşınızdan daha önce duymadığınız şekilde güzel sözler işitmeye başlarsınız. Aranızda ufak çaplı tartışmalara artık son verirsiniz. Ailelerden birisi sizin birlikte olma durumunuzu istemiyorsa bile sevgililer ailelerini arkalarına alır ve hiçbir şekilde bu ikilinin arasına girmeye kimsenin cesareti olmaz. Birbirinizle daha önce yapmadığınız düşüncelere, planlara dalarsınız ve aranızda tılsım öncesinde bir dargınlık varsa bile ortadan kalkar birbirinize daha sıkı bağlanırsınız.

Ayrılmama Büyüsü Günah mı?

Yapılan süreç büyü olmadığı için herhangi bir günahı yoktur. Vefk çalışmaları, aşk tılsımları tamamen dualar ile yapılmaktadır. Yani medyum sizin için dua okur, bu okuduğu duayı kağıda döker, tılsım haline getirir ve sizin de dua okumanızı ister. Büyü ile alakası olmadığı için herhangi bir ruhsal dengesizlikler ile karşılaşmazsınız. Ters tepme gibi durum söz konusu değildir.

Author: medyummeric

1 thought on “Sevdiğinle Hiç Ayrılmama Büyüsü

  1. Merhaba sevdiğim bana inat evlendi bir kadınla evli olmasına dayanamıyorum kime ne inancağımı bilmiyorum güçlü bir büyü olsun istiyorum netten bi kaçtane hoca ile görüştüm ama içimden inanmak gelmedi daha önce aranızda yaptıranlardan bir medyum numrası istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir