Anında Etki Eden Kahır Büyüsü

En tehlikeli büyüler arsında yer alan kahır büyüsü kişilerin birbirinden intikam almak için yaptırdıkları büyülerden biridir. Bu büyü o kadar kısa sürede tesir eder ki kişi anında büyünün etkisi altına girer ve farklı davranmaya başlar. Anında etki eden kahır büyüsü ile istediğiniz kişinin büyünün tesiri altına girmesini sağlayabilirsiniz. Bu büyü o kadar tehlikelidir ki kişilerin hayatını etkiler, sağlıklarından olmalarına neden olur. O yüzden bu büyünün yapılması tavsiye edilmez. Dinimizde de büyü yapmak yasaklanmıştır ve büyü yapanlar cezalandırılacaktır. Bu yüzden büyü yapmak yerine doğal yollardan sorunlarınızı halletmelisiniz.

Kahır Büyüsü Nasıl Yapılır ve Kişi Üzerindeki Etkileri Nelerdir

Kahır büyüsü genellikle sabun ve hamur gibi malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Bu şekil alan malzemeler ile kişinin hayatı etkilenir. Hamura ne şekil verilir ise kişi onu yaşamaya başlayacaktır. Bu büyü kişi üzerinde anında etki etmektedir. Bu yüzden de çok tehlikeli bir büyüdür. Voodoo bebeği ile yapılan büyüyle benzerlikleri vardır fakat kaır büyüsü çok daha etkili bir büyüdür.  Anında etki eden kahır büyüsü ile kişinin davranışları tamamen kontrolünüz altına geçer. Kişi artık özgür iradesi olmadan hareket etmeye başlayacağı için ruhsal olarak da dengesi bozulacaktır. Kısa sürede kişi artık ruh gibi yaşamaya başlayacaktır. İntikam almak için yapılan bu büyü oldukça tehlikeli sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bu yüzden yapılması çok fazla tavsiye edilmez ve her medyumda bu büyüyü yapmaz.

Kahır Büyüsü Nasıl Bozulur

İntikam büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için yapılması da bozulması da çok zordur. Bu büyünün bozulması için büyülü olan hamurun medyuma getirilmesi gerekmektedir. Büyülü hamur üzerine medyum üç harflilerden yardım alarak tekrar büyülü sözcükleri okur ve büyünün bozulmasını sağlar. Anında etki eden kahır büyüsü intikam almak için yapılan bir büyü olduğu için büyü bozulsa bile etkileri büyü yapılan kişi üzerinden hemen kalkmayacaktır. Büyü bozulsa bile etkiler bir süre daha sürecek ve kişi hemen kendine gelmeyecektir. Birkaç ay sonra kişi tamamen büyünün etkisi altından çıkacak ve eski hayatına devam edecektir.

Author: medyummeric

3 thoughts on “Anında Etki Eden Kahır Büyüsü

  1. yazıdaki açıklamayı okudum gayet güzel anlatım olmuş ama bu kahır büyüsünü kime yaptırabilirim? Defalarca aynı konu hakkında farklı medyumlara gitmek istemiyorum ilk yaptığında tutacak bir medyum önerisi olan varsa yazsın. Amacım sevdiğim kızdan intikam almak ve bana geri gelmesini sağlamak…

    1. medyum burak hocayla hiç konuştunuz mu birçok yerde medyum burak tavsiye ediliyor. bi konuşun derim.

  2. evet buradan cevap gelmeyince tavsiyeler üzerine medyum burak hocayı aradım işlem yaptırdım. Bağlama celbi yaptı medyum burak. Gerçekten çok muaazam bir insan öneriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir