Yarasa Kanı Kullanılarak Yapılan Büyü

Yarasa Kanı Büyüsü

Kara büyülerin yapımında farklı hayvanların kanları kullanılmaktadır. Genellikle de yarasa kanı kullanılarak büyünün tesirinin artması sağlanır. Yarasa kanı kullanılarak yapılan büyü oldukça kuvvetlidir ve tesiri kısa sürede kişi üzerinde görülmektedir. Bu büyü en tehlikeli kara büyülerdendir. Geçmişten bu yana insanları etki altında tutmak için yapılan bir büyüdür. Yarasa kanı kullanılarak yapılan büyü sonucunda artık kişi tamamen büyü yaptıran kişinin kontrolü altına girer ve ona göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden yapılması da en zor büyülerden biridir. Bu büyü voodoo büyülerine benzer, kişinin özgür iradesini kaybetmesine sebep olur. Genellikle büyü yapılırken bir cinden değil bir kabileden yardım alınır. Bu yüzden kişi artık cinlerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlar ve mantıklı düşünemez. Bu yüzden büyünün bozulması da oldukça zordur.

Yarasa Kanı Kullanılarak Büyü Nasıl Yapılır

Yarasa kanı kullanılarak yapılan büyüler için medyuma bir tane ölü yarasa götürülmelidir. Bu yarasanın kanı ile bir kağıt parçası üzerine cin kabilesi kullanılarak kişinin ismi ve büyü yazılır. Büyü kan ile yazıldığı için çok kalıcıdır ve etkisi de çok kuvvetlidir. Yarasa kanı kullanılarak yapılan büyü bir muska şeklindedir ve kişinin evinde bir yere bu büyülü muskanın saklanması gerekmektedir. Bu muska kişinin evinde durduğu sürece etkili olacaktır. Muska bir şekilde bulunur ve açılırsa cin kabilesi buna kızacağı için muskayı açan ve büyüyü yaptıran kişiye musallat olabilirler. Bu yüzden muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir.

Yarasa Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur

Yarasa kanı kullanılarak yapılan büyünün bozulması için çok kuvvetli bir medyuma gidilmesi gerekmektedir. Hatta tekrar bu büyüyü yapan medyuma gitmekte fayda vardır. Medyum cinlerden yardım alarak bu büyüyü bozacaktır. Büyü bozulması için muskaya da ihtiyaç vardır. Medyum dualar okuyarak muskayı açar ve büyünün etkisini azaltır. Zaman içerisinde kişi yavaş yavaş büyünün etkisinden çıkacaktır. Yarasa kanı kullanılarak yapılan büyü çok kuvvetli olduğu için bozulması da oldukça zaman alacaktır. Kişi anında büyünün tesiri altından çıkamaz. Bir kaç ay içerisinde büyünün etkisi geçecektir.

Bizim yarasa kanı büyüsü yapma gibi bir çalışmamız yoktur. Kadim büyü kitaplarından ve çeşitli internet sitelerinden edindiğimiz bilgilere göre anlatımına yer vermiş bulunmaktayız.

Kontrol Altına Alma Büyüsü

Bir kişiyi yönlendirmek ve zihnini karıştırmak amacı ile kullanılan en tehlikeli ve en korkunç şekilde yapılan büyüler arasında bulunan yarasa kanı büyüsü eskiden berri kullanılmaktadır. Fakat bu büyü kara büyüler arasında yer almasından kaynaklı olarak oldukça büyük günahlara teşkil etmektedir. Kontrol altına almak ve yönlendirmek amacı ile yapılan bu büyü, kişinin hareket etmesini yapacağı işlemleri kendisinin yönlendirmesi amacı ile yapılır. Bu büyüye maruz kalan kişi mantığını tamamen kaybederek istemsizce de olsa bazı hareketlerde mantık dışı eylemlerde bulunabilir. Bazı zamanlarda ben ne yapıyorum dese bile büyü altında olduğunu kabul etmesi de güçtür. Bizim tavsiyemiz kesinlikle bu büyü yada farklı büyülere bulaşmamanız. Çünkü büyü yaptırmak çok büyük günahtır.

Author: medyummeric

1 thought on “Yarasa Kanı Kullanılarak Yapılan Büyü

  1. yarasa kanını geçtim yarasayı nereden bulacaksınız bunun yerine yapılacak hamaylı celp vefk işlemleri var burak hoca yapıyor 0553 371 89 94 arayın bu adamı büyü ile alakası olmayan şeyler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir