Erkek Çocuğum Olsun Diye Yapılan Büyü

Çocuk Olması İçin Büyü

Erkek çocuğu olmasını isteyenler büyü yöntemini kullanarak erkek çocuk sahibi olabilirler. Bu yöntem çok eski zamanlardan bu yana günümüze kadar gelmiştir ve pek çok kişi bu yöntem ile erkek çocuk sahibi olmuştur. Erkek çocuğum olsun diye yapılan büyü ile kısa sürede bu isteğinize ulaşabilirsiniz. Erkek çocuk olması için yapılan büyü zor bir büyüdür bu yüzden çiftler kendileri internetten buldukları bilgilere dayanarak evde büyü yapmaya kalkmamalılardır. Bu tarz zor büyülerin yapımında genellikle medyumlar üç harflilerden yardım almaktadırlar. Bu yüzden bu tarz büyüleri kendiniz yapmaya kalktığınızda büyünün olumsuz etkileri ile karşılaşabilirsiniz hatta üç harfliler size musallat olabilir.

Erkek Çocuk Sahibi Olmak İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Erkek çocuk sahibi olmak için medyuma gittiğinizde medyum sizlere bir muska yazacaktır. Bu muska üzerine çiftlerin adı büyülü sözcüklerle yazılır. Daha sonra çift bu muskayı doğum olana kadar üstlerinde taşımalılardır. Doğum sonrasında muska medyuma götürülerek açılmalıdır. Bu şekilde istediğiniz erkek bebeğe kavuşacaksınızdır. Erkek çocuk olsun diye yapılan büyü kuvvetli bir büyüdür ve çiftlerin üzerinde kısa süre de tesir eder. Fakat doğum süreci oldukça uzun bir süreç olduğu için sık sık medyuma giderek büyüyü yeniletmelisiniz. Büyünün tesirinin geçmemesi için mutlaka bunu yapmalısınız. Büyü yeniletildiği sürece tesiri daha kuvvetli olacaktır. Bu şekilde eşiniz kısa süre de hamile kalacaktır ve erkek çocuğu sahibi olacaksınızdır.

Erkek Çocuk Sahibi Olmak İçin Yapılan Büyü Günah Mıdır?

Erkek çocuğu ya da kız çocuğu fark etmeksizin çocuk sahibi olmak istediğinizde Allah’a sağlıklı ve hayırlı bir evlat istemek için dua etmelisiniz. Dinimizde iyi niyetle ya da kötü niyetle fark etmeksizin yapılan tüm büyüler günahtır. Özellikle büyü yapan ve yaptıranlar öbür dünya da mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Erkek çocuk olsun diye yapılan büyü de gene çok büyük bir günahtır. Bu yüzden büyü yaptırmak yerine doğal yollardan hamile kalmayı tercih etmelisiniz. Hayırlı ve sağlıklı bir evlat için Allah’a dua etmelisiniz. Büyü yolunuz tercih etmek çok büyük günahtır.

Çocuğum Olsun Diye Yapılan Celb

Evli insanlar evliliklerinden belli bir süre sonunda çocuk beklentisi olmaktadır. Bazı kişiler bu konuda acele etse de bazı kişiler tabi ki belli bir süre olmasını istemeyebilir. İsteyen kişiler özellikle aradan 6 ile 7 aylık bir dilim geçtiğinde acabalar ile doldurur kafasını. Bazı kişilerin ise yıllardır evli olmasına rağmen çocuk sahibi olmayabilir. Çocuk sahibi olması için bazı ayrıntılara değinirler ve sonunda büyü gibi sonuçlara gelirler. Fakat büyü amaç ne olursa olsun kesinlikle yanlış bir durumdur. Allah katında da günahı büyüktür. Bunun yerine çocuk olması için celb yapılabilir. Celb büyü ile bağlantısı bulunmamaktadır. Bunun içinde kesinlikle günah içermemektedir. Celb yaptırmak için  bizimle iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Erkek Çocuğum Olsun Diye Yapılan Büyü

  1. Eşim sürekli olarak üzerinde baskı kuruyor. Bir kız çocuğumuz var illa bir tane de erkek çocuğumuz olsun istiyor. Artık bu baskıdan çok sıkıldım. Gerçekten bu büyü yöntemini kullansam erkek çocuğum olur mu? Bana bir medyum önerebilir misiniz?

  2. Uzun süredir evliyim ne kadar denerek deneyelim bir türlü çocuğumuz olmuyor. Artık ailelerimiz de üzerimizde baskı kurmaya başladılar ve bu durum beni çok geriyor. Erkek kız benim için farketmez. Artık bir çocuğun olsun istiyorum. Bu büyü yöntemini denemek istiyorum ama bana iyi bir medyum lazım. Bilen biri bana medyum önerebilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir