Kişinin Delirmesi İçin Yapılan Büyü

Delirtme Büyüsü

Bir kişinin hayatını değiştirmek, kaderini bağlamak için kişinin öncelikle davranışlarını değiştirmeniz gerekmektedir. İnsanlar bunun için çok geçmiş senelerden bu yana büyü yöntemini kullanarak insanların hayatlarını değiştirmektedirler. Özellikle kişinin delirmesi için yapılan büyü tehlikeli bir büyüdür. Çünkü kişinin davranışları, hareketleri bir anda değişir ve çevresinin onu tanıyamayacağı bambaşka bir insana dönüşür. Kişi bu durumun farkına varamasa bile çevresindeki insanlar ondaki bu değişliği hemen fark edeceklerdir. Bu yüzden kişinin akli dengesini bozmak için yapılan büyüler tehlikelidir. Ayrıca bu büyünün yapılması da oldukça zordur. Bunun için medyuma gittiğinizde büyücü mutlaka üç harflilerden yardım alacaktır. Kesinlikle siz evde internetten okuduğunuz bilgilere dayanarak büyü yapmaya kalkmamalısınız. Eğer büyü yapılırken doğru büyülü sözcükler söylenmezse büyünün tüm olumsuz etkilerini kişi üzerine çekecektir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız.

İnsanı Delirmek İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Bir kişiyi delirtmek için büyü yaptıracaksanız mutlaka iyi bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda delirmesini istediğiniz kişinin fotoğrafını da medyuma götürmelisiniz. Medyum bu fotoğraf üzerinden kişiye olumsuz enerji gönderecektir. Bu büyü genellikle çürümüş bir elma üzerine yapılmaktadır. Çürümüş elma üzerine kişinin adı büyülü sözcükler okunarak yazılır. Daha sonra bu çürümüş elma parçalara ayrılarak bir bez içerisine sarılır. Bu bezi mutlaka delirmesini istediğiniz kişinin evinde bir yere saklamanız gerekmektedir. Hiçbir şekilde bu bezin bulunmaması ve açılmaması gerekmektedir. Aksi bir durumda büyü etkilerini zaman içerisinde kaybetmeye başlayacaktır ve kısa bir süre sonra tamamen büyü etkisini kaybedecektir. Bu yüzden bu bezin çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Kişinin delirmesi için yapılan büyü kara büyüler arsındadır ve oldukça etkili bir büyüdür.

Delirtme Büyüleri Kişi Üzerinde Nasıl Etkiler Bırakır?

Delirtme büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Kişi üzerinde ilk olarak uyku gözlemlenir. Artık kişi başını yastıktan kaldıramaz hale gelir, tüm gününü uyuyarak geçirmeye başlayacaktır. Uyku ile kişinin psikolojisi yavaş yavaş bozulmaya başlayacaktır. Daha sonra büyük oranda bir sinir ortaya çıkacaktır. Kişi durup dururken her şeye sinirlenmeye başlayacaktır. Çevresindeki insanlara karşı kötü davranmaya başlayacaktır. Zaman içerisinde dil tutulmaları, kelimeleri doğru söyleyememe gibi durumlar da ortaya çıkmaya başlayacaktır. Büyünün etkileri devam ettikçe kişi artık bir boş vermişlik hissine kapılacak ve hayattan zevk almamaya başlayacaktır. Bu davranış bozuklukları giderek şiddetini arttırmaya devam edecektir. Kişinin delirmesi için yapılan büyü etkilerini bu şekilde göstermeye devam eder. Bir de bu büyü yapılırken üç harflilerden yardım alındığı için üç harfliler her gün kişiye vesvese vereceklerdir. Bu vesveseler olumsuz olup kişiyi boşluğa düşürecek cinstendir. Bu yüzden kişi büyüden daha çabuk etkilenir ve aklını kaçıracak duruma gelir.

Delirtme Büyüsünü Bozmak İçin Ne Yapmalı

Delirtme büyüsü kara büyülerden olduğu için yapımı da bozumu da oldukça zordur. Kişinin delirmesi için yapılan büyü bozulmak isteniyor ise mutlaka gene aynı medyuma gidilmelidir. Bu büyünün bozulması için çürük elmanın sarılı olduğu bezi de medyuma götürmelisiniz. Medyum kişinin delirmesi için yapılan büyü bozma işleminde oldukça zorlanacaktır. Delirtme büyüsü bozulduktan sonra kişi büyünün etkisini bir süre daha üzerinde taşımaya devam edecektir. Zaman içerisinde kişi artık psikolojik olarak düzelmeye başlayacak ve kendi davranışlarına geri dönecektir. Büyünün etkileri tamamen bir ay içerisinde geçecektir. Kişi büyü bozulduktan sonra büyülüyken neler yaptığını hatırlamayacak ve eski hayatına tamamen geri dönecektir. Büyü bozulduktan sonra kişi normal bir insan gibi davranmaya başlayacaktır.

Author: medyummeric

1 thought on “Kişinin Delirmesi İçin Yapılan Büyü

  1. medyum Burak 0553 371 89 94 bu hocayı arayın kardeşlerim büyü ile ilgilenmeyin çok tehlikelidir burada yazılanları sakat işler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir