Kara Büyü Nedir?

Kara Büyü

Büyüler genel olarak aslında iki kategoride değerlendirilmekte olup, bu kategoriler ise birisi ak büyü olurken diğeri ise kara büyüdür. Ak büyü daha çok kişilerin kendileri ile ilgili olan büyüleri temsil ederken, başkalarına zarar vermeyen büyüleri temsil etmektedir. Diğeri ise kara büyüler olup, kara büyü ise kişilere ciddi zararlar veren ve zor bozulan büyü çeşitlerini barındırmaktadır.

Kara Büyü Yapılması

Kara büyüler yapılmasından sonra kişilerin gerek sağlık açısından gerek kişisel hayatlarında büyük değişimlere neden olurken, kötü niyet güderek yapılan büyüleri kapsamaktadır. Birçok kişi de büyü yaparken yaptığı büyünün hangi kategoriye ait olduğunu merak etmektedir. Buna göre günahını mı ölçüyor bilinmez ama büyü hangi amaçla yapılırsa yapılsın ak ya da kara fark etmeksizin ciddi günahları barındırmaktadır. İslam dinine göre büyü yapan ya da yaptıran kişi cehennemliktir.

Kara Büyüsüne Giren Büyü Çeşitleri

Birçok büyü kara büyüler kategorisinde yer almakta olup, sık sık araştırılan ve sık sık ihtiyaç bulunan hatta ak büyü olarak değerlendirilen pek çok büyü kara büyü olarak değerlendirilmektedir. Buna göre ise kara büyüsüne giren büyü çeşitleri sizler için araştırdık.

  • Sabun Büyüsü

Kara büyüler arasında yer alan ve sık sık ismi duyulan sabun büyüsü yapıldıktan sonra yavaş şekilde etkisini gösterse de kişilere ciddi zararlar vermektedir. Ham maddesi sabun olan bu büyü de sabun eridikçe kişilerin sakat kalması ya da ölmesine neden olmaktadır.

  • Nohut Büyüsü

Ciddi zarar veren ve kişilerin ayrılmasına neden olan nohut büyüsü de kara büyüler kategorisinde yer almakta olup, bu büyü yuva yıkan büyü olarak da bilinmektedir. Nohut büyüsü genellikle sevgililerin, evlilerin ayrılması ve birbirlerinden soğuması amacı ile yapılmaktadır.

  • Adet Kanı Büyüsü

Aslında zararsız olduğu düşünülse de adet kanı büyüsü kişilerin kendilerine aşık olmasını sağlamakta olup, bu büyü çoğu zaman evli olan kişilerin de aşık olmasını sağladığı için kara büyüler kategorisinde yer almaktadır. Bazen de erkeğin gözünü bağlamak için de yapılmasından dolayı ona her istediğinizi yaptırma gibi durumların söz konusu olmasından dolayı kara büyüler arasında yer almaktadır.

Author: medyummeric

1 thought on “Kara Büyü Nedir?

  1. medyum Burak hoca ayırma vefki hazırlıyor ben eşimden ayrılabilmek için hazırladım 3 yıldır benden ayrılmayı kabul etmedi benimle param için evlendi tüm mal varlığımı istedi bu vefki hazırladım ve benden soğudu ayrılmayı kabul etti şuan da yakınlarından duyum aldığım kadarı ile ismimi duyunca çok sıkılıyor bunalıma giriyormuş vefkim 15 günde etkisini göstermeye başladı evi terk etti 2 ay sonra da ayrılmayı kabul etti ve def edebildim başımdan. büyü yerine bu vefki kullanabilirsiniz burak hocayı arayın bence 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir