48 Saatte Etkili Dolunay Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsünün bir farklı çeşidi de dolunay aşk büyüsü olarak biliniyor. Bilindiği üzere kadim büyü kitaplarında 24 saatte etkili aşk büyüsü veya 48 saate etkili aşk büyüsü diye bir anlatım veya bir tabir bulunmuyor. Ancak medyumlar yaptıkları çalışmaları kendilerine göre analiz ederek şu kadar günde etkisini gösteren büyü yapıyoruz diyerek çeşitli sloganlarla insanları aşk büyüsü yaptırma konusunda kendilerini tercih etmeleri sağlanıyor. Dolunay aşk büyüsü hakkında detaylara geçmeden önce belirtmekte fayda gördüğümüz bir konu var. Hiçbir büyünün ne zaman tutacağı veya şu tarihte tutacağı, şu gün tutacağı gibi bir şey bilinemez. Büyü yapılmasındaki amaç dualar, tılsımlı sözcükler kullanılması, esmalar ve ayetler okunmasıyla yapılır ve gerisi Allaha bırakılır. Eğer sizin için hayırlısı ise Allah isteğinizi yerine getirir. Fakat medyumların kendilerine müşteri çekmek için 48 saatte etkili aşk büyüsü gibi terimlerle insanlara bildirimde bulunmaların aslında bir gerçek payı yoktur. Bu nedenle de 48 saatte etkili dolunay büyüsü diye bir şey söz konusu değildir. Hangi medyum size aşk büyüsü konusunda veya diğer büyülerde zaman verir ise itimat etmemenizde fayda olacaktır. Şimdi ana konumuz olan dolunay aşk büyüsü nedir inceleyelim.

Dolunay Aşk Büyüsü Nedir?

Adını dolunay gecesinde yapılmasından alan aşk büyüdür. Uzman, profesyonel olarak diye tabir edebileceğimiz medyumlar tarafından yapılır. Çeşitli malzemeler ile elde edilen dolunay aşk büyüsü dolunay gecesinin beklenmesi ile elde edilmektedir. Buna göre ayın kaçıncı günü hangi tarihine denk gelirse beklenmesi lazım. Örneğin; siz bugün dolunay aşk büyüsü yaptırmak için medyuma başvurduğunuz zaman dolunayın çıkmasını beklemeniz gerekiyor. Bu da bu büyünün ne zaman yapılacağına, kaç günde yapılacağına cevap olmuştur diye tahmin ediyoruz.

Dolunay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyüyü medyum yaparken etrafında kimsenin olmaması gerekiyor. Hiçbir şekilde medyumu rahatsız eden bir ortam oluşturulmaması gerekir. Bu büyünün bir diğer püf noktası ise akşam karanlığında 4 gün sürecek bir çalışmayla tamamlanmasıdır.

Dolunay aşk büyüsü bizim çalışma alanlarımızdan birisi değildir. Bu nedenle bizlerden diğer aşk büyüleri dahil olmak üzere talepte bulunmayınız.

Author: medyummeric

1 thought on “48 Saatte Etkili Dolunay Aşk Büyüsü

  1. büyü yapan bir çok hocayım diye geçinen insanlar var ben bir kaçına denk geldim hatta bi kaçı dolandırdı da ben medyumum diyen bir çok kişiye ne paralar döktüm sonunda karsıma adam gibi biri denk geldi burak hoca dan bahsediyorum netice olarak büyünün cok yanlış bişey oldugunu anladım burak hoca sayesinde aşk vefki ve hamaylı işlemleri var arkadaslar hamaylının bir çok çeşiti var çok etkilidir. burak hoca da işinin ehli dogru birisi herkeze tavsiye ederim hiç başka medyumlar aramayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir