Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır Amacı Nedir?

Tırnak Büyüsü

Tırnak büyüsü, aslında ismi oldukça yaygın olan büyü çeşitleri arasında yer almakta olup, bu büyünün amacı ise aslında kendine bağlama işlemidir. Pek çok kişi büyüleri başkalarına zarar vermesi için yapmakta olup, bazı kişiler ise büyüleri kendi çıkarları için yapmaktadır. Tırnak büyüsü ise kendi çıkarları için yapılan büyülerden olup, bir kişiyi kendine bağlama ve gözünün kendinden başkasını görmemesi amacı ile yapılmaktadır. Tırnak büyüsü kişinin tırnağı ile yani kişiden bir parça vasıtası ile yapılmasından kaynaklı olduğu için oldukça kısa süre de etki eden ve etkisi de oldukça güçlü olan büyülerdendir. Aşık etme büyüsü olarak da bilinmekte olan tırnak büyüsü nasıl yapılır sorusu da oldukça merak edilen konulardandır.

Evde Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tırnak büyüsü aslında evde tek başınıza yapılan bir büyü değildir. Bir medyum ya da bilen kişiden yardım alarak yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Tırnak büyüsü yapmak için öncelikle yapan kişinin akşam vaktinde tırnaklarını boyaması ve gün doğmadan silmesi ile yapıma başlanmalıdır. Bu büyü de hangi renk tırnak boyası süreceğiniz ise belli olup, sağ ve sol el parmakların orta parmağı boyanmamalıdır. Boyama işlemi sırasında aynı zaman da tılsımlı sözcükler okunmalıdır. Bu uygulama ise 4 gece boyunca sürmektedir. 4. Gece ise medyum tarafından vefk yapılmalıdır. Bu vefkte kavuşmaya engel olacak isimler de yazılmalı ve daha sonra yakma işlemi gerçekleştirilmelidir.

Tırnak Büyüsünün Amacı Nedir?

Tırnak büyüsü aşk büyüleri, kavuşma büyüleri, kendine bağlama büyüleri olarak bilinmekte olup, uygulanan kişi kendin de büyü olduğunu bile hissetmez. Uygulanan kişi direk olarak aşık olur ve ondan başka kimseyi gözü görmez. Aynı zaman da onun dedikleri sadece doğru gelir ve onun sözünden başka kimsenin sözü dinlemez. Bunun için de aşk büyüleri arasında en tesirli ve en çok hızlı şekilde etki eden büyülerdendir. Aşk büyüsü olarak tırnak büyüsü amacı ise bu şekilde olup, yapımı sırasında kesinlikle bilen kişilerden yardım almalısınız.

Author: medyummeric

9 thoughts on “Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır Amacı Nedir?

 1. ben tırnak büyüsü yaptırmak için medyum burak hocayı telefonla arayıp konuştum. tırnak büyüsünün aşıkları birleştirme, ayrılanları yeniden bir araya getirme ve kalıcı bir bağlama özelliği olduğunu söylemişti. Fakat kendisi böyle bir büyüyü yapmadığını alternatif olarak harmura aşk celbini önermişti. Bu aşk celbi için kendisine o an bi araştırayım döneyim size demiştim. aradan bir iki güç geçtikten sonra harmura aşk celbi yaptırmıştım kendisine. öylesine güzel bi işlem ki ayrılmak üzere olduğum eşime yeniden kendimi sevdirmeyi başardım. kısacası yuvarmı kurtardım yuvamı.

  1. bende harmura aşk celbini duydum sizin anlattıklarınızdan sonra yaptırmak istiyorum ama siz hangi medyum hocaya yaptırdınız telefon numarası varsa verebilir misiniz lütfen.

   1. 0 553 371 89 94 medyum Burak hoca.
    Tabi başka medyumlara büyü yaptırmak yerine bu verdiğim numaradan medyum burak hocaya ulaşabilirsin. Biraz geç cevap verdim daha yeni gördüm çünkü yazdıgını kusura bakma.

 2. benim bi akrabam sevdiği kızı kendisine aşık etmek için harmura aşk celbi yaptırmış kime yaptırdın diyorum unuttum diyor. Ama bu sayfanın adresi aklında kalmış o yüzden girdim. Bana da medyumun numarası lazım bilen birisi varsa lütfen verebilir mi?

  1. Şuan girdiğiniz sayfa medyum burak hocaya ait. az önce kendisiyle telefonda konuştum. başka bir paylaşımda medyum burak hocanın telefon numarasını vermiş bir arkadaş ordan biliyorum.

   1. Allah sizden çok çok razı olsun dünden beridir sitede medyum burak hocanın telefon numarasını arıyordum nihayet buldum. Az önce telefonda medyum burak hocayla konuştum çok iyi bir insan.

 3. Arkadaşlar bende eşimi eve bağlamak istiyorum. Kendisi ailesinden önce arkadaşlarını benimsemiş ve resmen tercih yap desem onları seçecek. Bunun için kendisinin evine dönmesini ve bize bağlanmasını istiyorum acaba tırnak büyüsü işe yarar mı gerçi burak hoca büyü yapmıyormuş böyle bir vefk var mı acaba bana yardımcı olur mu burak hoca arasam?

  1. bence Medyum Burak Hocayı arayın hiç çekinmeyin derdinizi anlatın vefk mi olur yoksa celb mi olur mutlaka size yardımı dokunacaktır. Anlattığınız konuya yakın bir kuzenimin böyle bir sorunu vardı burak hocadan destek almıştı sonra zannedersem sorunları ortadan kalktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir