Canbar Aşk Büyüsü Nedir?

Canbar Büyüsü

Belki de ilk defa duyduğunuz bir terim olan ‘’ Canbar ‘’ büyü süreçleri ile ilgilenen kişilerin yakından bildiği bir büyü çalışmasıdır. Peki, Canbar aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır, etkileri nelerdir, yaptırmak günah mı, ne işe yarar?

Halk arasında ‘’ Cambar, Canbar ‘’ olarak telaffuz ediliyor. Genelde hayatında ilk defa duyanlar cambar olarak söylüyor. Aslında gerçek adı Canbar aşk büyüsüdür. Merak edilmesinin nedeni ise insanların aşk ile ilgili konularda bazı sorunları aşmak için  bu büyüden yaptırdıkları ve başarılı sonuçlar aldıkları göze çarpıyor.

Canbar Aşk Büyüsü Nedir?

Biz medyum olarak büyü yapmıyor olmamıza rağmen sözlü olarak ‘’ Canbar aşk büyüsü nedir ‘’ sorusuna maruz kalıyoruz. Bu nedenle yazılı olarak sizlere detaylandırma gereği duyduk.

Canbar aşk büyüsü aşk büyüleri kategorisinde en çok tercih edileni diyebiliriz. Tarihi belki de insanlık tarihi kadar eski olan bu büyünün amacı genelde ayrılmak zorunda kalan eşleri, ayrılmak zorunda kalan sevgilileri veya ayrılmış olan nişanlı kişileri yeniden bir araya getirmek için yapılmaktadır. Arabulucu büyü olarak da düşünülse de sadece ara buluculuk tarafı ile ünlü değildir. Araştırmalarımıza göre Canbar aşk büyüsü yaptıranlar bu büyüden oldukça memnun olduklarını dile getiriyorlar. Farklı çeşitleri de olduğu için farklı amaçlar için de yapılabilen Canbar büyüsünün yapılmasında ceylan veya geyik derisi kullanıldığı araştırmalarımız sonucunda karşımıza çıkan sonuç olarak görülüyor.

Canbar aşk büyüsü başta olmak üzere diğer hiçbir büyünün yapımı ile, bakımı ile ve bozulması ile ilgili bir çalışmamız yoktur. Burada anlattıklarımız tamamen kayak kullanılarak elde edilmiş verilerden ibarettir.

Canbar Aşk Büyüsü Etkisi ve Tesiri

Canbar aşk büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevap veremiyoruz. Çünkü bizim böyle bir çalışmamız yok. Ayrıca internet üzerinde anlatılan birçok bilginin de saçma olması üzerine yazımıza dahil etmedik. Canbar aşk büyüsüne maruz kalmış bir kişi kısa sürede arası bozuk olan eşine veya sevgilisine ılımlı yaklaşımlar sergiler. Ortalama olarak 4-6 gün arasında yapılır. Etkisi ise 2 hafta içinde kendisini gösterir. Tesir etmesi ise büyü tamamlandıktan sonraki hafta başlar.

Author: medyummeric

1 thought on “Canbar Aşk Büyüsü Nedir?

  1. merhabalar canbar aşk büyüsü gerçekten çok çok etkili bir büyü ancak büyü olduğu için iyi değil farklı muadil işlemler var büyü olmayan çok yakın bi arkadaşımın erkek kardeşine canbar aşk büyüsü yapmışlardı çocuk sırılsıklam aşık oldu normalde kızı hiç sevmezdi sonradan çok düşkün oldu kızın kapısında yattı kalktı neredeyse bozulması için cok ugrastılar. bozulması için medyum Burak hoca ile görüştüler. sogutma için vefk hazırladı 2 kere ayrı vefk yaptılar cocuk ancak o sekilde kendine geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir