Kabala Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Kabala Büyüsü

Çift ağızlı büyüler arasında yer almakta olan kabala büyüsü iki amaca hizmet etmektedir. Bu büyü yapılışı sırasın da ufak tefek değişikliklerin yapılması ile aşık etmek ve ayırmak için kullanılmaktadır. Bunun için bu büyünün yapılışı her ne kadar bilinse bile kesinlikle bilen kişiler ile yapılması gerekmektedir. Ufak şekilde yapılan bir hata büyünün yanlış yöne gitmesini sağlarken, aşık etmek için yaptığınız büyü yapılan hata sonucunda ayırma amacı ile kullanılır ve bunun bozulması ise imkansız olur. Kabala büyüsü hızlı sonuç veren büyüler arasında yer alırken, aynı zaman da zor bozulan büyüler arasında da yer almaktadır. Bunun için yapılışı sırasında dikkatli olunması gerekmektedir.

Kabala Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kabala büyüsü aslında duygu ve düşünce yönetiminin sağlanması amacı ile yapılmakta olup, bu yönlendirme sayesinde aşık etme ve ayırma eylemi gerçekleştirilmektedir. Kabala büyüsü zor bozulan büyülerden birisinin olmasının nedeni ise aslında gizli etki veren yani büyünün olduğu anlaşılması zor olan büyülerdendir. Bunun için de zor şekilde anlaşılmaktadır. Kabala büyüsü vefk hazırlanması ile yapılmaya başlamakta olup, vefk hazırlanması sırasında ise yapılması istenilen kişi ve kendinize ait olan bilgiler gerekmekte olup, bu aşamada tılsımlı sözcükler ile vefk hazırlanmaktadır. Kabala büyüsünde eğer ki vefk hazırlanırken kırmızı mürekkepli kalem kullanılır ise aşık etme, siyah renkli mürekkep kullanılır ise ayırma büyüsü olarak değişiklik oluşmaktadır.

Kabala Büyüsü Etkileri

Kabala büyüsü etkisini hızlı vermekte olup, yukarıda da belirttiğimiz üzere yapılan kişinin ailesi, çevresi bu büyüye maruz kaldığını anlaması neredeyse imkansızdır. Bunun nedeni ise kabala büyüsü etkisini her ne kadar hızlı verse de gizli şekil de vermektedir. bunun dışın da bu büyü oldukça zor bozulmakta olup, vefk ile yapılmasından kaynaklı olarak tesiri de oldukça güçlüdür. Bu büyüyü bozmak için uzman hocalardan ve medyumlardan yardım almak gerekmekte olup, bunun dışında büyünün etkilerini azaltmak için büyü bozan duaları okumanızda da yarar olacaktır.

Kabala Büyüsü Ne İşe Yarar?

Ayırma büyüleri içerisinde en etkili ve en tehlikeli bir o kadar da yaşlısı olan kabala büyüsü çok çok uzun zamanlardan beri yeryüzünde kullanılmaktadır. Bu büyü iki zıt işlemi de gerçekleştirebilen nadir büyülerdendir. Yani hem ayırma hem de birleştirme amacı ile yapılabilmektedir. Oldukça nadir olan bu özellik nedeni ile bu büyü her an taraf değiştirebilmektedir. O nedenle yapılması esnasında oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Özellikle kabala büyüsünü bağlama büyüsü olarak yapmak isterken bir anda ayırma büyüsüne dönüşmektedir. Bu nedenle oldukça dikkatli yapılması gerekmektedir. Özellikle bu büyü için bir uzmandan yardım almanız gerekmektedir. Onun için de daha önceden büyü ile ilgili tecrübesi olan kişilerden yardım alabilirsiniz. Kabala büyüsünü halk dilinde Yahudi büyüsü olarak da duymuş olmanız mümkündür. Kadim zamanlarda bir Yahudi tarafından yapılan bu büyü çağlardan beridir bilinmekte ve bu özelliğini de kesinlikle etkisine borçludur. Kabala büyüsü için tabi ki Yahudi olmanıza gere yoktur. Geçen binlerce yıllık zaman diliminden sonra bu büyü Müslüman kişiler tarafından da yapılmaktadır.  Her büyüde olduğu gibi bu büyü içinde karar en önemli aşamalardan biridir. Bilinmesi gereken bir diğer önemli nokta da her büyü geri döndürülebilir, fakat bazı büyüler için bu oldukça zor, dikkat isteyen ve meşakkatli bir yoldur. Tüm bu nedenlerden dolayı büyü araştırması sırasında bozulması aşamalarını da araştırmanız karar aşamasında sizlere yardımcı olacaktır.

Author: medyummeric

7 thoughts on “Kabala Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

  1. Merhaba, bir arkadaşım eşine kabala büyüsü yaptırarak evlenmiş ve şuan çok mutlular. benimde sevdiğim birisi var bilgidiğim kadaryla kalbide boş acaba bende yaptırsam güzel bir ilişkimiz olur mu başka yatıran kişiler var mı? Güvenilir bir medyum ve numarası ile paylaşırsanız memnun olurum arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

  2. ben de erkek arkadaşıma kavuşabilmek için bu kabala büyüsünden yaptırdım. Şimdi çok mutlu bir birlikteliğimiz var ve evlenmek istiyoruz. sizde deneyebilirsiniz. Kabala büyüsü oldukça etkili bir büyü. Ben bu kadar kısa süre içerisinde etkili olacağını düşünmemiştim ama bir hafta içerisinde erkek arkadaşım bana açıldı, aşık olduğunu söyledi. Aradan üç ay geçti ve şimdi benimle evlenmek istediğini söylüyor. Kabala büyüsünü kesinlikle tavsiye ediyorum. Medyum olarak bana da bir arkadaşım medyum önermişti. Şimdi hatırlayamıyorum ismini ama tecrübeli bir medyuma gitseniz iyi olur. Kabala büyüsü zor bir büyü olduğu için her medyum bu büyüyü yapamıyor.

  3. Kabala büyüsünü bende denemek istiyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum. Özellikle büyü üç harfliler ile yapıldığı için acaba bana da musallat olurlar mı diye korkuyorum. Daha önce büyü yaptıran biri bana yardımcı olabilir mi?

    1. Cenk kardeşim bence sen bu büyü yöntemini uygulamak yerine iyi bir hoca bul celb yaptır. Celbin bir zararı yoktur. Büyü yaptırdığında dediğin gibi musallat olma olayları ile çok fazla karşılaşılıyor. Ama celbin bir zararı yok. Bende denedim daha önce hatta medyum burak hocaya gittim bak ona gidebilirsin, tavsiye ederim sana. Celb yaptırarak da aynı sonucu alırsın.

  4. Ben sevdiğim kıza ulaşabilmek için her yolu denedim ama bir türlü kalıcı bir çözüm bulamadım. Artık istiyorum ki sevdiğim kızla nikah masasına oturalım, mutlu bir yuvamız olsun. Onunda beni sevmesi için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım. Onun için gittim iyi bir iş buldum. Maddi durumum iyi her şeyim yerinde ama kız bir türlü beni kabul etmiyor. Bu kabala büyüsünü uygulasam gerçekten etkili olur mu? Bir de sevdiğim kızın zarar görmesini istemiyorum. Bu büyü ona ya da bana zarar verir mi bilen var mı?

  5. Bende bu büyü yöntemini denemek istiyordum ama benim yakın bir arkadaşım büyünün çok büyük zararları olabileceğinden bahsetti ve korktum açıkcası. Bana celb yaptırmayı tavsiye etti. Onunla beraber medyum Burak hocaya gittik celb yaptırdık gerçekten de işe yaradı ve bir zararını da görmedim merak edenler deneyebilirler tavsiye ederim. 0530 371 89 94 buda hocanın numarası.

  6. Sevgilim sürekli olarak kazandığı parayı alkole veriyor. Biz beraber olmadan önce de böyle biriydi ama ben onu değiştirebilirim diye düşünmüştüm. İşler düşündüğüm gibi ilerlemedi tabi ki, hatta daha da kötüye gitmeye başladı. Bu durumdan yakın bir arkadaşıma da bahsettim o da bana yönlendirme celbinden bahsetti. Bu celb sayesinde sevdiğim kişiyi istediğim gibi yönlendirebilir ve fikirlerini değiştirebilirmişim. Ben de her yolu denedim bir bu kaldı deyip denemeye karar verdim. Medyum hocaya gittik ve yönlendirme celbi yaptırdık. Gerçekten de işe yaradı ve artık sevgilim alkolü bıraktı. Kazandığı parayı da düğünümüz için kenara atıyor. Şimdi sevgilim ile celb sayesinde çok mutlu bir birlikteliğimiz var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir