Karı Koca Arası Muhabbet Büyüsü

Muhabbet Büyüsü

Muhabbet büyüsü demek aslında bir çeşit sevgi büyüsü olarak bilinmektedir. Genelde eşler arasında tercih edilir. Medyumlar da eşlerin haricinde pek fazla muhabbet büyüsü yapmak istemezler. Sevgililerin de sıklıkla başvurduğu yöntemlerden birisi olan muhabbet büyüsü gerçek bir medyum tarafından ele alınarak icra edilirse eğer her şey büyüyü yaptırmak isteyen kişinin lehine olacak ve kişi bu durum karşısında oldukça hoşnut olacaktır.

Muhabbet büyüsü ikili aşk ilişkileri başta olmak üzere diğer ikili iş ortaklıklarında, arkadaşlıklarda, komşulukta da etkisini gösteren güçlü bir büyü türüdür. Bu yazımızda sizlere karı koca arası muhabbet büyüsü nedir, nasıl yapılır, amacı nedir gibi bilgileri sunmak istiyoruz. Yazımızın sonunda karı koca arası muhabbet büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabını da bulabilirsiniz.

Karı Koca Arası Muhabbet Büyüsünün Amacı Nedir?

Karı koca arasında aşılamayan sorunların aşılması için etkili olduğu söylenmektedir. Karı koca arasında yaşanılan anlaşmazlıklarda, konuşarak çözüme bir türlü kavuşturulamayan sorunlarda, düşünce uyuşmazlıklarında, fikir anlaşmazlıklarında yapıcı bir etkisi olacaktır. Ayrıca muhabbet büyüsü yapıldığı zaman eşler birbirlerine güzel sözler kullanarak konuşmaya başlarlar. Muhabbet büyüsüne sadece erkek veya sadece kadın maruz kalmaz. Çiftlerde birisi yaptırmış olsa bile her iki kişiyi de etkisi altına alacak bir büyüdür. Kısa bir sürede yapılır ve nasıl yapılacağına dair bilgileri de yazımızın devamında sizlere sunmuş olacağız. Karı koca arası muhabbet büyüsü aradaki samimiyeti arttırır. Eşler arası sadakati sağlar. Eşler birbirlerine saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşırlar. Ayrıca muhabbet büyüsü eşlerin birbirlerinin sözünü dinlememesi durumunda devreye girer ve eşler birbirlerine sorarak bir şeylerin kararını alırlar.

Karı Koca Arası Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır?

Totalde 4 günde bitecek olan bir çalışmadır. Ancak büyü bittikten sonra hemen etkisini göstermez. Büyünün tam olarak bitmesi 10 günü bulur. 4 günde bitiyor olmasına istinaden 6 günlük bir bekleme süresi yani demleme süresi veya kuluçka süresi olur. 10 günde hazır edilecek olan büyü etkisini 2 hafta içerisinde göstermeye başlar. Yani totalde size 24 gün bir zaman dilimi gerekiyor. Bu süre içerisinde eşiniz ile ayrılma aşamasına kadar gelmemek adına birbirinizi alttan almanızda fayda olacaktır. Muhabbet büyüsü etkisini ilk göstermeye başladığı zaman tesirin verdiği etkiyle birlikte eşlerde kısa süreli öfkelenme, baş dönmeleri veya mide bulantıları gibi sıkıcı bir ruh hali gözlemlenebilir. Bu tamamen 3-4 gün sürecek geçici bir durumdur ve tekrarlaması bir daha yaşanmaz.

Medyum tarafından yapılır ve hiçbir şekilde bilinçsiz kişiler tarafından ele alınmamalı veya denenmemelidir. Medyum elde edeceği karışımlarla büyüyü tamamlar ve büyüyü yaptıran kişiye çalışmayı verir. Büyünün süreci tamamen sonucunda kül olarak kişiye verilecektir. Bu kül büyünün elde edilmesinden sonra yakılmasıyla elde edilmiş olacaktır. Kül daha sonra medyum tarafından vefk bezine sarılır ve kişiye teslim edilir. Kişi bu büyüyü alır ve evinin bir köşesinde bekletir. Kişilere şans getirir, birbirlerine bağlar ve hepsinden öncesi aralarında samimi bir muhabbet oluşturur. Rahmani bir büyü olduğu için herhangi bir şekilde sorun veya sıkıntı ortaya çıkarmaz. Çünkü yapılmasındaki neden tamamen bir iyi geçinmek için yaptırılmasıdır.

Ancak bu büyüyü bu kadar övüyor olsak da islam dinince kabul gören çalışmalardan birisi değildir. Büyüler malumunuz ak büyü ve kara büyü olarak ayrıştırılıyor olsa da büyü yapmak günahtır. Bu günah işlemlerine tabi olmasından dolayı her medyum büyü yapma konusunda aktif bir rol üstlenmez. Bizim de böyle bir büyü çalışmamız yoktur.

Author: medyummeric

1 thought on “Karı Koca Arası Muhabbet Büyüsü

  1. selam ben Gülhan eşimle aramızda 2 yıldır çok gerilemeler var yeni evlendik sayılır evlenmeden önce her şey çok iyiydi 4 yıllık evliliğimiz var gerçekte de evlilik aşkı öldürüyormuş şimdi ise eskisi gibi olmasını istiyorum burada ki gibi büyü olayına girmek istemiyorum vefk nasıl yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir