Kocamın Annesiyle İyi Geçinme Büyüsü

Kaynana Büyüleri

Genelde yeni evli gelinlerin kayınvalideleri ile aşamadıkları sorunlar vardır. Bu sorunlar çoğu zaman eşlerin birbirleri ile ters düşmesine kadar gelmektedir. Zaman geçtikçe aradaki sorunlar artık alışageldik bir hal alıyor olsa da bazen bu sorunlar bitmek bilmiyor olabilir. Yeni gelinlerin kocalarının annesi ile iyi geçinememelerinin birçok nedeni olsa da bu sorunları büyüler ile aşmak mümkün olabilmektedir. Burada evli kadının amacı ise kocasının annesinin kendisine iyi davranması ya da ona karşı kötü sözler sarf etmemesi için yapılmaktadır. Bir nevi arayı yumuşatma büyüsü, dil bağlama büyüsü, iyi geçinme büyüsü olarak da kabul edebilmekteyiz.

Kaynanaya Dil Bağlama Büyüsü

Kocanızın annesi yani sizin kaynananız hakkınızda kötü sözler kullanıyorsa, yapmadığınız bir şeyi yaptı, demediğiniz bir şeyi dedi diyerek sağda, solda dedikodu çıkarıyorsa ve bu sorun kocanızla aranızın açılmasına neden oluyorsa dil bağlama büyüsü ile kaynanayı susturmak mümkündür. Bazı kadınların kaynanası tarafından kocalarına kötülenmesi ise evli kadınlar tarafından asla kabul edilemeyen konulardan birisidir. Düşünüldüğü zaman sizin komşuya gitmenizi bile laf ederek kocanıza farklı olarak anlatıyorsa ve bu durumda kocanızı bir nevi dolduruşa getirdiğini düşünüyorsanız kaynanaya dil bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Dil bağlama büyüsü kişiyi hasta edecek kadar, hiç konuşamayacak kadar susması anlamına gelmez. Sizin hakkınızda hiçbir olumsuz laf etmemesi için yapılır. Kaynana büyünün etkisiyle birlikte size karşı daha ılımlı bir yaklaşım içerisinde olur ve sizi daha önce kötülüyor olması yerini sizi övme aşamasına geçecektir.

Kaynanaya dil bağlama büyüsü yaptırsam benim büyü yaptırdığım anlaşılır mı diye soracak olursanız dil bağlama büyüsü yaptırmanızın niyeti aslında sizin iyimser yaklaşım sergilemenizle alakalıdır. Yani sizin hakkınızda kötü söylemleri susturmak niyet ile yaptığınız için rahmani büyüdür. Herhangi bir fiziksel ya da ruhsal bir sorun olmayacağı gibi kişi üzerinde büyü olduğunu bile anlamayacak ve hiçbir şekilde büyüyü yaptıran kişi büyü bakımlarında görülmez.

Kaynanayla İyi Geçinme Büyüsü

Kocamın annesiyle iyi geçinme büyüsü genelde kadınlar tarafından yaptırılıyor olsa da bazen bu büyüleri erkekler de yaptırabilmektedir. Eşi ile annesinin iyi geçinmesi ve sorunlarla uğraşmak zorunda kalmamak için iyi geçinme büyüsü yaptırmaktadırlar. Bu konuda medyumların çok farklı çalışmalarla çözüme kavuşturdukları gözlemlenmektedir.

Kaynanayı Evden Soğutma Büyüsü

Evli kadınlar bazen kocalarının annesinin sürekli evlerine gelmelerinden rahatsız olduklarını kocalarına karşı dile getiremeyebiliyorlar. Böyle bir şeyi söylemeleri durumunda aralarında kavga etmeleri söz konusu olacağı için bunu arka planda büyü ile yapmak mümkün olabiliyor. Ancak bu büyünün tutması için kaynananın eve her gün geliyor olması ve geldiği zaman da kocanızla aranızda kavga, gürültü çıkıyorsa işte o zaman tutabilmektedir. Ayrıca medyumun yapacağı çalışma da çok önemlidir.

Soğutma büyüsü yapıldığı zaman kaynananız evinize hiç gelmeyebilir hatta siz istediğiniz zaman gelmesini sağlayabilirsiniz. Aranın soğumasında herhangi bir kavga vs. şeyler olmadan kendi kendine soğuyacak ve evinizden uzaklaşacaktır. Böylece kaynana susturulmuş olacak ve artık kocanızla aranızda herhangi bir konuda tartışma içerisinde olmazsınız. Çünkü büyünün etkisi bir çeşit sorun çıkaranları çiftten uzak tutmak ve çiftleri birbirine bağlamaktır.

Kocamın Annesiyle İyi Geçinme Büyüsü Yaptırmak

Bu büyü bizim çalışmalarımız arasında yoktur. Kesin sonuç alınmak isteniyorsa eğer mutlaka uzman bir medyumdan destek alınmalıdır. Piyasada çok fazla kendisini medyum olarak tanıtan kişiler bulunmaktadır. Bu kişilerden uzak durmak veya bu kişileri elemek için çok fazla araştırmacı olmanız gerekiyor. Her ne kadar bizim çalışma alanlarımızdan birisi olmasa da tılsım ve vefk çalışmaları ile bunu mümkün hale getirebilmekteyiz.

Sakinlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sakinlik büyüsü yapımında yardım alınması oldukça önemlidir. Alanında uzman medyumlardan sakinlik büyüsü yapımı için yardım alınması gerekir. Aynı zamanda da sakinlik büyüsü yapımı için daha önceden sakinlik büyüsü yapmış ve olumlu sonuç almış kişilerden yardım alınabilir. Bazı kişilerin sakinlik büyüsü hakkında yeteri kadar bilgiye sahip kişilerden de yardım aldıkları bilinmektedir. Kaynanam beni sevsin diyerek yaptırılan sakinlik büyüsünde damatlar ile kaynanaların arasındaki o anlaşmazlık sorunu biter. Sakinlik büyüsü sonrasında kaynanaların damatları hakkında iyi konuştukları ve damatlarını herkesten daha çok sevdikleri bilinir. Sakinlik büyüsü aynı zamanda halk arasında sevgi büyüsü olarak da bilinmektedir. Bazı kişiler kaynanam beni sevsin diyerekten sevgi büyüsü yaptırmaktır. Bu durumda kaynanaları tarafından sadece sevilirler. Bu durum sakinlik büyüsünde farklıdır. Sakinlik büyüsü hem kaynananızı sakinleştirir hem de kaynananızın sizi sevmesini sağlar.

Author: medyummeric

1 thought on “Kocamın Annesiyle İyi Geçinme Büyüsü

  1. selamlar biz 17 yıldır eşimin ailesi ile birlikte yaşıyoruz sürekli bir catısma halinde yaşamaktak bıktık ne yapsak bi türlü ortak noktayı bulamadık. eşimle birbirimize saygı duydugumuz kadar ailesi ile saygı duymuş olsaydık suan bunları yazmıyor olurdum ancak yaşlı insanların bazıları oyle oluyor malesef. çok karışıyorlar işlerimize kendi düzenimi kuramadım bir türlü mecburiyetten de boyle bi yola basvurduk bundan eşiminde haberi var sadece aramaızda bi bag olması ve iyi geçinmemiz için vefk yaptırdık tabikide büyü değil burak hoca medyuma yaptırdık ,işlemimizin tutmasını bekliyoruz daha önce bir çok yaptıran ondan memnun kalmıs işlemleri tutmus bizim muskamız yenı geldi işlem süresi 2 ay mış umarım tutar ve rahata kavusuruz işlem sonucunu bildireceğim saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir