Denenmiş Gerçek Sevgi Büyüsü

Sevgi Büyüsü

Değerli ziyaretçilerimiz bu yazımızda sizlere sevgi büyüsünün ne kadar etkili olduğunu, yanlış yapılması durumunda nelerle karşılaşmak durumunda kalacağınızı veya denenmiş gerçek sevgi büyüsü yaptıranların yorumlarına dair bilgileri paylaşmış olacağız. Ancak öncesinde sevgi büyüsü nedir sorusunu yanıtlamak istiyoruz.

Sevgi Büyüsü Nedir?

Sevgi büyüsü ikili aşk ilişkilerinde kişilerin birbirlerini sevmesi için yaptırılan büyü çalışmalarından birisidir. Düşünüldüğü zaman aşk ilişkisi olan herkesin yaptırabileceği büyülerden birisidir. Sevgi büyüsü de diğer büyüler gibi çok fazla çeşide sahiptir. Örneğin, evliler için sevgi büyüsü, sevgililer için sevgi büyüsü, nişanlılar için sevgi büyüsü, karı koca arasını düzelten sevgi büyüsü vs. Sevgi büyüsünün amacı ikili aşk ilişkilerini düzenler ve kişilerin birbirlerini daha çok sevmesi için yapılır.

Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgi büyüsünün yapılma çeşitleri vardır. Mesela; nohut ile yapılan sevgi büyüsünden sizlere bahsedelim. Aslında nohut büyüsüyle genel olarak kara büyüler yapılabiliyor olsa da sevgi büyüsü de yapabilen medyumlar vardır. Bu büyüyü icra edebilmek için 2 adet nohut ihtiyacı olacaktır. Nohutlardan birisinin üzerine kadının isminin baş harfi yazılır ve nokta koyulur. Diğer nohut üzerine de erkeğin isminin baş harfi yazılarak yanına nokta konur. Bu işlem için kullanılacak olan kalem medyuma özel olarak kullanılan safran mürekkebi ile yapılmalıdır. Elde edilen bu nohutların üzerine tılsımlı sözler okunur. Ayeti Kerimeler, Esmaül Hüsnalar okunur ve nohutlar yan yana konularak bir gece bekletilir. Daha sonra vefk hazırlanır ve hazırlanan vefk içine iki nohut yan yana konularak ağacın dibine gömülür. Ağaç hayatta kaldığı sürece kişiler birbirlerini büyünün etkisiyle daha da çok seveceklerdir. Büyünün gömüleceği ağacı seçerken kesilmeyecek, başına bir iş gelmeyecek koruma altındaki ağaç dibine gömülmesi faydalı olacaktır.

Yukarıda anlattığımız çalışma bizim tarafından yapılmaz ya da uygulanmaz. Mevcutta nohut kullanılarak sevgi büyüsünü anlatmış olsak da daha çok fazla çeşidi ve yapılma aşamaları farklı olan yöntemler vardır. Hangisinin yapılacağına medyum karar verir ve unutulmamalıdır ki medyumların bildikleri oldukça fazladır.

Daha Önce Denenmiş Sevgi Büyüsü Var mı?

Sevgi büyüleri daha önce medyumlar tarafından denenmiştir. Sevgi büyülerinin tarihi orta çağlara kadar dayanmaktadır. Bu kapsamda bu zamana kadar işe yaramayan, etkisini göstermeyen sevgi büyüleri üzerine çok fazla yoğunluk gösterilmez. Buna göre de denenmiş sevgi büyüsü yaptırmak isteyenler detayları medyumlardan öğrenebilirler.

Sevgi Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Sizlere bir kişinin paylaştığı yorumu anlatmak istiyoruz. İnternet siteleri üzerinden sizler de bu gibi yorumlara denk gelebilirsiniz. Ancak hepsinin olumlu olması diye bir şey yok. Bazı kişiler sonuç alabilmiş, bazıları alamamıştır. Sevgi büyüsü yaptıran birisinin eşiyle arasında çok ciddi aşamadıkları sorunlar olduğunu ve bu nedenle ayrılık aşamasına kadar geldiklerini beyan etmesi üzerine herhangi bir medyuma yaptırdığı sevgi büyüsü ile tüm sorunları çözdüğünü eşinin eskisine oranla kendisini daha çok sevmeye başladığını anlatıyor.

Sevgi Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Sevgi büyüsü başta olmak üzere diğer tüm büyülerin hiçbir şekilde garantisi yoktur. Sevgi büyüsü yaptırmak istiyorum diyorsanız bazı riskleri de göze almışsınız demektir. Çünkü büyü yaptırmak dinimizce günahtır ve yapılmaması gerekir. Dinen ortaya çıkacak sorunlara göğüs germekte zorlanabilirsiniz. Bu nedenle sevgi büyüsü yerine sevgi tılsımı yaptırmanızı tavsiye ederiz. Sevgi tılsımı bir büyü değildir ve tarafımızca yapılan çalışmalardan birisidir. 7 gün içinde hazırlıyoruz ve çalışmayı size gönderiyoruz. Yanınızda taşımanız ya da ev içerisinde bulundurmanız yeterli olacaktır. Yaptığımız çalışma yüzde seksen garantili bir çalışmadır.

Author: medyummeric

1 thought on “Denenmiş Gerçek Sevgi Büyüsü

  1. sevgi büyüsü daha önce yaptıran varmı arkadaşlar çünkü ben daha önce 3 ayrı hocaya gittim birisi benden 2000 diğer 1500 diğeri de 1000 lira aldı erkek arkadaşımın bana ilgi duyması için sevmesi için hiç biride neticelenmedi galiba dolandırıldım. sevgi tılsımını yeni duydum etkilimi yaptırabilen başarıya ulaşan yapan birisi varmı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir