Evlenebilmek İçin Büyü

Evlenme Büyüsü

Evlenmek istiyorum ama talibim çıkmıyor diyen gençlerin yakından ilgilendiği büyülerden birisi de evlenebilmek için büyüler olmaktadır. O kadar fazla evlilik büyüsü çeşidi bulunuyor ki her medyum hocanın da yaptığı çalışmalar birbirinden farklılık gösterebiliyor. Peki, evlenme büyüleri nasıl yapılır, kimler yaptırmalıdır, etkisi nasıl oluyor, herhangi bir sorun yaşamak mümkün oluyor mu?

Evlenme Büyüsü Nedir?

Evlenme büyüleri büyü yapan medyumlar tarafından icra edilen bir tür havas ilmi çalışmasıdır. Birisi yaptırdı ve olumlu sonuç aldı diye herkeste aynı etkiyi yapacak diye bir şey söz konusu değildir. Bu nedenle türü havas ilmi çalışması olarak biliniyor. Havas ilmi dememizin veya demekteki kastımız kişiye özel bir çalışma ile elde ediliyor olmasıdır. Evlilik büyüsü nedir sorusu ise evlenme konusunda hayırlı bir eş bulamayan, hayırlı bir talip çıkmayan, her türlü zorluklara karşı göğüs geriyor olsalar da yine de evlenmeyi başaramayan kişilerin yaptırabildikleri büyülerden birisidir. Büyü doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlanırsa tutmamasını ihtimali yoktur. Ancak bu büyüyü yapacak olan medyum sayısı iki eli on parmağını geçecek kadar azınlıktadır. Her ne kadar piyasada medyum dolu olsa da hepsi gerçek medyum olmayabiliyor. Çoğu zaman evlenme büyüsü yaptırdım ama hiç sonuç alamadım diyen insan sayısı da yüzlerce hatta binlerce olabiliyor. Bunun nedeni ise kendisini medyum olarak tanıtan aslında medyumluk ile alakası olmayan kimselere yaptırdıkları çalışmalardır. Sonuç ise uzun bir süre boşuna ümitlenerek beklemek ve maddi bir kayıp yaşamaktan başka bir şey değildir.

Gerçek bir medyum ilim ve irfan sahibi kişilerdir. Kuşaktan kuşağa yayılan, bilinen tılsımlı sözcüklerin gücünü kullanan medyumlar bu süreçlerde başarı alabiliyor. Gerçek medyumun sadece islam dini hakkında değil diğer tüm dinler hakkında bilgi sahibi olması ve birçok alfabeye hakim olması gerekiyor.

Gerçek medyumu bulabilmek adına sizlere birkaç önerimiz elbet de olacak. Medyum meslektaşlarımıza saygımız sonsuz ancak insanları kandıran medyumlara saygı duymuyoruz. Büyü yapılacaksa eğer medyumun resmi çalıştığına mutlaka bakınız. Bunun için ispat olarak vergi levhasını görmek isteyiniz. Medyum yapacağı çalışmaya kesin tutacak, kesin evleneceksin diye size garanti veriyorsa bu medyumdan uzak durunuz. Büyüler sadece taleple yapılır ve sürecin başarılı olması tamamen Allah’ın bileceği bir iştir.

Evlenme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu konu hakkında araştırma yapıyor olsak da internet siteleri üzerinde paylaşılanların, anlatılanların gerçekle alakasının olmadığını gördük ve bizlere mantıklı gelmeyen açıklamalar olması nedeniyle nasıl yapılacağını bizim de büyü çalışmamız olmadığında dolayı kaynak yetersizliğinden sizlere sunamıyoruz. Zaten medyumlar bildikleri süreçleri gizli olarak tutarlar ve başta internet ortamı olmak üzere hiç kimseyle paylaşımda bulunmazlar.

Evlilik Büyüsü Yaptırırsanız Sonuç Ne Olur?

Büyü gerçek bir medyumun elinden çıkarsa eğer ortalama olarak 40 gün içinde kesin etkisini görürsünüz. Fakat kendinizi medyum olarak tanıtan birisine rast gelirseniz eğer bırakın büyünün size fayda sağlamasını zarardan başka bir sonuç vermeyecektir.

Eğer olur da büyü doğru bir şekilde yapılır ise kısa bir süre sonra evlilik için çok ciddi adımlar atarsınız. Evlilik büyüsünün en büyük özelliği ise bağlayıcı bir özelliğinin olmasıdır. Bu bağlama ise evlenecek olan kişilerin birbirlerini çok sevmeleri ve hiçbir dış etkenin kendilerini ayıramaya güçlerinin yetmeyeceği anlamına gelir. Bir ömür boyu birbirlerini sever, saygı gösterirler ve seviyeli bir ilişki içerisinde huzurlu bir evlilik sürecinde olurlar.

Author: medyummeric

1 thought on “Evlenebilmek İçin Büyü

  1. evelenmek istiyorum 30 yasını astım talibim cıktı ama hiç uygun ınsanlar olmadı istediğim kişi var onunla evlenmek istiyorum bir çok kez baktım internete ama herkezin farklı uygulamaları var sizde farklı bişey soylemışsiniz. en çok ta medyum burak diye kişinin adını duydum bayağı bi yorum almıs dua edeni çok hangisine inanmak gerek birde büyü neden haram bilen varmı büyüyü yapınca günahmı oluyor burak hocanın yaptığı şeyler hamaylı diye geçiyor onlarında günahı varmı bilen varsa yardımcı olsun saolun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir