Kilit Büyüsü ile Kendine Bağlama

Kilit Büyüsü

Aşık etme büyüleri arasında yer alan kilit büyüsü, bağlama büyüsü olarak da isimlendirilmiştir. Oldukça eskilere dayanmakta olan kilit büyüsü oldukça kısa sürede yapılmakta olup, aynı zaman da kısa sürede de etkisini vermektedir. Büyü yapılan kişi sizlere deli gibi aşık olmasının yanı sıra oldukça da bağlanmaktadır. Öyle ki sizden başka kimseyi gözü görmeyecektir. Bu büyü sadece büyünün yapıldığı kişiye değil ailesine de etki etmektedir. Yani ailesi de sizi oldukça sevecek ve sizi destekleyecektir. Bu büyü aslında oldukça geniş kitleye hitap etmesi nedeni ile ilgi görmekte ve diğer büyülerden ayrılmaktadır. Kalıcı ve tesirli bir büyü olarak bilinmekte olup, kilit büyüsü nasıl yapılır, etkileri nelerdir gibi sorular geldiği için sizlere bu konuda bilgiler vereceğiz.

Kilit Büyüsü ile Kendine Bağlama Nasıl Yapılır?

Kilit büyüsü nasıl yapılır konusunda isminden de belli olduğu üzere kilit büyüsü kilit ile yapılmaktadır. Fakat kullanılan kilidin belli başlı özellikleri olmalıdır. Bunlardan birisi bu kilidin başka kişide anahtarı olmamalı ve tek anahtara sahip olmalıdır. Bunun dışında ise kullanılmamış sıfır kilit olmamalı ve mutlaka bir yerde kullanılmış olması gerekmektedir.

Kilit büyüsü yapılırken bir adet poşete kilit koyulur ve tılsımlı sözcükler okunarak ağızı sıkı şekilde bağlanır. Başka bir poşete ise anahtarı konur ve bunun da ağızı sıkıca bağlanırken tılsımlı sözcükler okunur. Belli bir süre ayrı torbalarda bekleyen kilit ve anahtarı daha sonra çıkarılarak aynı poşet içerisinde birleştirilir. Fakat kilitler birleştirmek için torbalar kesici bir alet ile çıkarılmalıdır. Ağızları açılmamalıdır. Daha sonra ortak bir poşete konulan kilit ve anahtar belli bir süre bekledikten sonra yine kesici bir alet ile çıkarılır ve deniz, ırmak, göl gibi yerlere atılmalıdır.

Kilit Büyüsü Ne Zaman Tesirini Gösterir?

Kilit büyüsü ile kendine bağlama işlemi 11 gün içerisinde etkisini göstermekte olup, bu süre tabi ki büyünün yapılmasından sonradır. Bu büyü başta da söylediğimiz gibi sadece bağlanan kişiyi değil ailesini de etkisi altına almakta olup, onlarında bu bağlılıkta faydası olacaktır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır? Bağlama büyüsü yapılan insanların en çok merak ettiği konular arasında gelmektedir. Bağlama büyüsü yapısı itibariyle çok güçlü bir büyüdür. Yapılması oldukça zor büyüler arasındadır. Bu sebeple bağlama büyüsü etkilerini çok güçlü bir şekilde gösterir. Bir insana bağlama büyüsü yapıldığını anlamanın bazı yolları vardır. Bu yolların başında bağlama büyüsü yapılan insanda belirtilerin olup olmadığına bakmak vardır. Bu belirtilerin başında bağlama büyüsü yapılan insanın bir kişiye aniden ilgi göstermeye başlaması gelmektedir. Bu ilgi basit bir ilgi olarak kalmaz. Büyünün etkisindeki kişi, büyüyü yapan kişiye sevgiyle bağlanır. Sürekli olarak o kişiyi düşünmeye başlar. Sürekli o kişinin yanında olma isteği duyar. Artık büyüyü yapan veya yaptıran kişiden başka hiç kimseyi düşünmez olur. Bu durum o kadar ileri duruma gelir ki bağlama büyüsü işleminin etkisindeki kişi yemeden içmeden kesilmeye başlar. Geceleri kabuslar görmeye başlar. Hayat o kişi için oldukça zor bir duruma gelmeye başlar. Ailesi ile zaman içinde arası açılmaya başlar ve anlaşmazlıklar oluşur. İlgi alanları bile zaman içinde değişme gösterir. Bağlama büyüsü işleminin etkisi altındaki kişi normalde çok dürüst bir insan olsa bile yalan söylemeyi huy edinmeye başlayacaktır. Uyku sorunları yaşamaya başlayacaktır. Psikolojik problemleri zaman içinde artma gösterecektir. Bu duruma gelen bağlama büyüsü etkisi altındaki kişiler genel olarak psikolojik tedavi görmeye başlarlar. Bu tedavi süreci genelde ilaç kullanımıyla devam eder. Ancak psikolojik tedavi ve ilaç kullanımından yeterli cevap alınamaz. Bütün bu belirtilerin hepsi bağlama büyüsü işleminin etkisi altındaki insanda görülmektedir. Bu belirtileri kendinizde görüyor veya yakınınızda görüyorsanız üzerinize bağlama büyüsü yapılmış olma ihtimali oldukça yüksektir. Bu durumda geç kalmadan bir medyuma gitmelisiniz. Medyum üzerinize yapılan bağlama büyüsü işlemini bozacaktır. Kendiniz bozma işlemi yapmaya çalışmamalısınız. Böyle tehlikeli bir işlemi alanında uzman bir medyumun yapması sizin için çok daha iyi olacaktır.

Author: medyummeric

8 thoughts on “Kilit Büyüsü ile Kendine Bağlama

  1. Kilit büyüsü kullanarak gerçekten sevdiğim kızın bana aşık olmasını sağlayabilir miyim? Ayrıca bu büyü için hangi medyuma gitmem gerekiyor?

  2. Kilit büyüsü kullanarak sevdiğiniz kızın da sizi sevmesini sağlayabilirsiniz ama büyü yönteminin tehlikesi çok fazladır. özellikle büyüler üç harfliler ile birlikte yapıldıkları için bu varlıklar size de musallat olabilirler. Bu yüzden bence büyü yöntemini kullanmak yerine celb kullanabilirsiniz. Celb uygulandığında da aynı sonucu alırsınız. Gene sevdiğiniz kız size karşı hisler beslemeye başlayacak, size aşık olacak.

  3. Kilit büyüsünü daha önce hiç duymamıştım. Bir gün evde daha önce dolabımda olmayan bir asma kilit gördüm. Bu kilidin üzerinde Arapça bir şeyler yazıyordu. Ben de şüphelendim kalktım bir hocaya gittim. Gerçekten de bu kilit büyüsüymüş. O sırada da hayatına yeni bir kız girmişti. Çok kısa bir sürede bir birimize aşık olduk. Üç ay içerisinde nişanlandık. Beni tanıyan insanlar bu duruma çok şaşırmıştı hatta kimse inanamamıştı. Hatta ailem başta bu işe çok karşı çıktı ama beni kırmadılar. Onlarda sonunda kabul ettiler filan derken biz artık evlilik düşünüyoruz. Sonra bu kilidi görünce şaşırdım medyuma gidince öğrendim her şeyi meğer kız bana büyü yapmış. Hemen büyüyü bozdurduk. Şimdi kıza karşı hiç bir şey hissetmiyorum.

  4. Kilit büyüsü ile ilgili ben de bir olay yaşamıştım. Bir kız arkadaşım sevdiği çocuğa bir türlü kavuşamıyordu ve büyü yaptıracağını söyledi. Ona büyünün zararlarını anlatmama rağmen bu konuda çok ısrarcı oldu. Onu yalnız bırakmak istemedim ve medyum burak diye bir hoca bulmuş ona birlikte gittik. Sevdiği adama bu kilit büyüsünden yaptırdı ve çocuk inanılmaz bir şekilde arkadaşıma aşık oldu. Şimdi çok mutlular. Hatta önümüzdeki yaza evlenecekler.

    1. Medyum Burak kesinlikle güvenerek işlem yaptırabilirsiniz. 0530 371 89 94. Bende daha önce celb için gittim. Kendisi bu işin ehli olmuş artık. Ona gittiğimde bir kalabalık vardı. Resmen sıra bekledik. Valla ben çok memnun kaldım tavsiye ederim.

  5. Benim uzun süredir gittiğim bir medyum var ve herkese de bu medyumu öneriyorum. Gerçekten yaptığı işlemler çok işe yarıyor ve kısa süre içerisinde hemen etkisini gösteriyor. Ben çoğu işimi bu şekilde hallettim. Medyum burak hoca medyum tavsiyesi isteyenler ona gidebilirler. Numarasını da buraya bırakıyorum arayarak ya da mesaj atarak kendisine hemen ulaşabilirsiniz. Eğer açmazsa merak etmeyin mutlaka o size geri dönüş yapacaktır. 0530 371 89 94

  6. Kocam çok kıskanç biri. Evlendiğimiz günden bu yana beni sürekli kısıtlıyor. Sürekli giydiğime, gezmeme karışıyor. Evlenmeden önce hiç böyle değildi ve artık ben gerçekten çok bunalmıştım. Onunla konuştum hatta böyle giderse ayrılmak istediğimi bile söyledim ama hiçbir şekilde kendini değiştirmedi tam tersine daha çok beni kısıtlamaya başladı. Ne yapsam diye düşünürken arkadaşım bana bir medyum önerdi ve ona giderek celb yaptırdık. Kocam beni kısmasın celbi yaptırdıktan sonra artık bana karşı çok daha olumlu birine dönüştü. Şimdi çok mutluyuz sanki birbirimize yeniden aşık olmuş gibiyiz. Artık beni hiç kısıtlamıyor tam tersine istediğimi giymeme, gezmeme izin veriyor. İyi ki bu celbi yaptırmışım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir