Yüzde Yüz Etkili Kaşıkla Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü

Anadolu bölgelerinde oldukça yaygın şekilde bilinmekte ve kullanılmakta olan kaşık büyüsü aslında çift ağızlı büyüler arasında yer almakta olup, aşık etmek amacı ile yapıldığı gibi ayırmak amacı ile de yapılmaktadır. Türk büyüleri arasında yer alan kaşık büyüsü tahta kaşıklar ile yapılmakta olup, yapılışında ufak tefek değişiklikler ile ayırma ya da aşık etme büyüsü olduğu ayrılmaktadır. Aşık etmek istenilen kişilerin araştırdığı aşık etme büyüleri arasında oldukça etkili büyülerdendir. Kara büyüler arasında yer almakta olup, yüzde yüz etkili kaşıkla aşık etme büyüsü olarak da nitelendirilmektedir. Peki, merak edilen kaşıkla aşık etme büyüsü nasıl yapılır, etkileri nedir gibi soruları sizler için yanıtladık.

Kaşıkla Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşıkla aşık etme büyüsü nasıl yapılır konusu oldukça merak edilmekte olup, biz size yüzeysel olarak tarif versek de siz yardım almadan bu büyüyü yapmamalısınız. Aksi halde bu büyü çift ağızlı olmasından dolayı ufak bir hata aşık etme yerine ayırma konusunu hedefleyebilir. Kaşık büyüsü isminden de anlaşıldığı üzere tahta kaşıklar ile yapılmaktadır. Kaşıkla aşık etme büyüsü aşık olması istenilen kişilerin bilgilerinin toplanması ve bu bilgilerin kaşıkların üzerine yazılması ile başlar.

Kaşığın birisi erkeği temsil ederken diğeri ise kadını temsil etmekte olup, kaşıklara tılsımlı sözcükler de yazılmalıdır. Daha sonra ise kaşıklar iç kısmı birbirine bakacak şekilde siyah bir ip ile bağlanır. Burada kaşıkların yönü oldukça önemli olup, ters bağlamanız halinde ayırma büyüsü yapmış olursunuz. Gerekli olan tılsımlı sözler ile kaşıklar bağlanır. Daha sonra ise bu kaşıklar toprağa gömülmektedir. Genellikle bunun için mezarlıklar tercih edilmekte olup, bazı zamanlarda ise akan suya da atılarak büyü yapılmış olur.

Kaşıkla Aşık Etme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kaşıkla aşık etme büyüsü oldukça etkili olup, kısa süre de tutar. Bu büyüyü bozmak için yapılması gereken ise büyü bozan dualar ile etkisini hafifletmek ve bozmaya çalışmak olurken, aynı zaman da bu büyünün hangi amaçla yapıldığını öğrenerek bilen kişilerden yardım almak olacaktır.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Yüzde Yüz Etkili Kaşıkla Aşık Etme Büyüsü

  1. arkadaşım eşi ile problemli idi yeni evlendiler 15 gün geçmeden ayrılmaya kalktılar arkadaşım ne yaptı ne ettiyse kızı razı edemedi bir sürü düğün masrafı yaptı kızın arkasından yıllarca koştu sevgiliyken hiç sorunları yoktu bi anda kız soğudu aralarında ne geçti bilemem ben bu kız hiç dönmez diye düşünüyordum annem tavsiye etti bize medyum Burak hocaya gittiler. Annem de işlerin kötü gitmesi için başvurmuş çok faydalı olmuş bende tavsiye ettim arkadaşıma oda tekrar aşık olması için hamaylı yaptırmış şuan hiçbir problemleri yok nasip olursa bende kısmet açma için vefk yazdıracağım herkese de gerçekten tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir