Yumurta Büyüsü ile Aşık Etme

Yumurta Büyüsü

Yumurta büyüsü, çift ağızlı büyüler arasında yer almakta olup, aşık etmek için kullanılırken aynı zaman da ayırmak içinde kullanılmaktadır. Yumurta büyüsü yapılışı sırasında ufak tefek değişiklikler ile aşık etme, ayırma büyüleri gerçekleşmeleri mümkündür. Yumurta büyüsü aslında oldukça tesirli bir büyü olup, dikkatli şekilde yapılması gerekmektedir. Aksi halde bu büyü yön değiştirmesi muhtemeldir. Bunun için işin ehli olan kişiler tarafından kullanılması gerekmektedir. Yumurta büyüsü ile aşık etme konusunda sizlere bilgiler verecek olup, bu bilgiler il bir yol izleyebilirsiniz. Eğer ki yumurta büyüsü ile aşık etme hakkında bilgiler edinmek istiyorsanız yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsü yapılışı için 2 adet yumurta temin etmeniz gerekmektedir. Yumurta büyüsünün ayırmak amacı ile yapan kişiler 2 adet yumurta ile işlem yapmazlar. Bu aşık etmek için geçerli bir tariftir. Ayırmak için tek yumurta ile işlem yapılmaktadır. Yumurta büyüsü nasıl yapılır konusunda net bilgiler veremesek de son aşamasında büyü malzemeleri ya akan suya ya da toprağa gömülerek işlemler tamamlanmaktadır. Yumurta büyüsünü yaparken mutlaka bilen kişilerden yardım almalısınız. Aksi halde ufak bir hata ters işlem görmesine neden olmaktadır. Bu büyü hakkında birçok bilgi bazı siteler tarafından verilse de gerekli olan tılsım sözleri falan oldukça önemli olup, kesinlikle dikkat edilmesi gerekmektedir.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yumurta büyüsü nasıl bozulur konusunda hangi amaca göre yapıldığı önemli olmaktadır. Büyünün bozulması için tespit edilen yapım şekline göre bozulması da mümkündür. Fakat bu büyüyü bozmak ve etkisini azaltmak için surelerden yararlanabilirsiniz. Kuran-ı Kerim üzerinde büyü bozma duaları bulunmakta olup, bunlar oldukça etkilidir. Yumurta büyüsü kara büyüler arasında yer alırken, kesinlikle bozulması gerekmektedir. Yoksa kişilerde yapılan amaca göre oldukça etkisi vardır. Yumurta büyüsü yapmak günah mı konusunda ise her büyü dinimizce yasak olup, kesinlikle günahtır. Bunun için yapılmaması gerekmektedir. Amacını ayırmak olmasa bile aşık etmek olsa da günah içermektedir. Bunun için yapmadan ve yaptırmadan önce mutlaka iyi şekilde düşünülmesi gerekmektedir.

Author: medyummeric

4 thoughts on “Yumurta Büyüsü ile Aşık Etme

  1. iyi günler bir çocuk var onu kendime asık etmek istiyorum lisede tanıstık biz ilk gördüğümden beri kendisine aşığım fakat biraz egoist birisi spor yapan kaslı biri olunca cevresinde bir çok kız oluyor beni gözü görmüyor bir türlü lütfen ben buna yumurta büyüsü yaptırmak istiyorum nasıl olucak bilmiyorum yumurtaları yemesimi gerekli öyleyse işim çok kolay olucak diye düşünüyorum bana bu konuda bilgi verirmisiniz lütfen cevabınızı bekliyor olucam?

    1. merhaba sevtap,
      yumurta büyüsü yerine aşk celbini yaptırmanı tavsiye ediyorum. Bu konuda medyum burak hocadan yardım alabilirsin. Lakin kendisi de büyü yaptırmak için yanına gittiğinizde size büyü konusunda yardım edeceğini zannetmiyorum. Benim yan komşumuzun oğlu aşk celbi yaptırmıştı bi kızı çok seviyordu o yüzden size de öneriyorum. şimdi komşunun oğlunu arayıp burak hocanın telefon numarasını aldım sırf size vermek için arayarak bilgi almanızı isterim. 0553 371 89 94 bu numaradan ulaşabilirsiniz.

  2. bende aşk celbi yaptırmıştım hem de medyum burak hocaya. çok işime yaramıştı size de tavsiye ediyorum.

    1. aşk celbi dediğiniz tam olarak nedir? Büyü falan mı acaba? Biraz açıklarsanız bende yaptırmak istiyorum ama büyü mü değil mi onu öğrenmem lazım. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir