Kocamın Alkolü Bırakması İçin Büyü

Alkol Bıraktırma Büyüsü

Burada anlatacak olduğumuz aslında kocayı eve bağlama büyüsü ya da erkeği eve bağlama büyüsü olarak da düşünülebilir. Evliliklerin en çok sorunlarından birisi de kocaların eve dışarıdan alkol alarak gelmesi veya evde alkol alması sorunlarıdır. Öncelikle alkol şişede durduğu gibi durmaz veya içki tüm kötülüklerin anasıdır gibi sözleri hatırlatmak isteriz. Birincisi evinin rızkını, çocuklarının hakkını alkole vere bir insanın alkol alarak günah işlediği bir gerçektir. Bu gibi sorunlardan dolayı evli kadınların alkol yüzünden maddi kayıplar yaşaması, kocasının kendisi ile ve çocukları ile ilgilenmemesi, kötü sözlerin söylenmesi, hakaretler edilmesi, tartışmaların olması veya şiddetin en önemli nedenlerinden birisi alkoldür. Çoğu zaman alkol yüzünden birçok evlilik bitmiş ve hala bitmeye de devam etmektedir. Alkol bıraktırma büyüsü yaptırmadan önce alkol bağımlılığı tedavisi yaptırılması daha verimli sonuç olabilir. Sonraki süreçlerde bu gibi büyülere başvurabilirsiniz. Araştırmalarımıza göre alkol bıraktırma büyüsü rahmani bir büyüdür. Yani fiziksel ve ruhsal olarak kişiyi ya da kişileri olumsuz yönde etkisi altına almayan bir ak büyüdür. Peki, kocamın alkolü bırakması için büyü nedir ve nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim.

Dipnot olarak belirtmek isteriz ki; alkol bıraktırma büyüsü veya diğer büyüleri yapılması, büyü bakımı yapılması veya büyü bozulması gibi çalışma süreçlerimiz bulunmuyor. Bu nedenle bizlerden bu şekilde büyü taleplerinde bulunmamanızı canı gönülden istemekteyiz. Amacımız sadece diğer medyum sitelerindeki bilgileri tek çatı altında toplamaktan ibarettir.

Alkolü Bıraktırmak İçin Hangi Büyü Yapılır?

Yazımızda alkol bıraktırma büyüsü olarak belirtiyor olsak da aslında böyle bir büyü çeşidi yoktur. Mesela; aşk büyüsünden sizlere örnek vererek daha iyi anlamanızı sağlamak istiyoruz. Aşk büyüsü bir kategoridir ve içerisinde evlileri aşık etme büyüsü, sevgilileri aşık etme büyüsü, erkeği aşık etme veya kadını aşık etme gibi bölümleri veya çeşitleri vardır. Bağlama büyüsünün de aynı şekilde eve bağlaması, dili bağlama büyüsü, gözü bağlama büyüsü gibi çeşitleri bulunur. Alkolü bıraktırma büyüsü olarak da sizlere alkolden soğuma büyüsü veya alkolden uzaklaştırma büyüsü olarak anlatıyor olsak daha iyi anlayacağınızı düşünüyoruz.

Alkolde Uzaklaştırma veya Soğutma Büyüsü

Alkol alan birisine alkolden soğutma büyüsü yaptırılır ise kişi 2 hafta içerisinde alkol almayı bırakır. Alkol kokusundan nefret etmeye başlar. Hatta birçok kadın kocasının gerçekte büyü sayesinde alkolden uzaklaştığını anlamak için istemsizce deneme amaçlı alkol içirmesi ve kişinin kustuğunu görmeleri ile kendilerini rahatlatmaktadırlar. Şayet verdiğimiz örnekler kısmi olarak internet sitelerinden alınma bilgilerdir. Bizim böyle bir çalışmamız olmadığı için kendi anlatımımız olmadığını bilmenizi isteriz. Kişi alkolden tamamen uzak durmayı tercih eder ve kısa sürede alkol bıraktırma eylemi gerçekleşir. Büyü bozulsa bile etkisini yitirmez. Çünkü alkol dinimizce haram kılınmış bir süreçtir.

Tabi, burada alkolü bıraktıran bir büyüden bahsediyor olsak da dinimizce büyü yapılması, yaptırılması da günah olarak belirtilmektedir. Bu nedenle ilk paragrafımızda belirttiğimiz bağlama vefki ile ilgilenmenizde fayda olacaktır. Kocayı eve bağlama vefki ile alkolden uzak durmasını sağlamak mümkündür. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilir ve fikir alabilirsiniz.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Kocamın Alkolü Bırakması İçin Büyü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir