Kocamı Sevgilisinden Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

İnsanlar yaşamları boyunca imtihan dünyasında oldukları için çeşitli sorunlar ile karşılaşmaları muhtemeldir. Önemli olan ise bu sorunlar ile mücadele ederek hataya veya gaflete düşmeden sorunları başlarından atmak olacaktır. Yaşam boyunca karşınıza çıkan her sorun aslında fani dünyanın verdiği problemlerin başında olsa da aynı zaman da bu sorunlar ile günahsız bir şekilde baş etmek ise elbette ki oldukça zordur. Özellikle evlilik de yaşanan sorunlar insanların hayatlarında oldukça sarsıcı döneme girmesine neden olmaktadır. Evlilikte yaşanan en büyük sorun ise aldatma olup, bu durumda ise seven ve ayrılmak istemeyen kadın genellikle büyü gibi durumlara yönelmektedir. Bu durumda ise ayırma büyüsü devreye girmekte olup, genellikle araştırmalar yapılırken ise kocamı sevgilisinden ayırma büyüsü olarak incelenmektedir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüleri birçok şekilde yapıldığı gibi aslında soruna yönelik olarak medyumlar veya hocaların yaptıkları büyülerdir. Ayırma büyülerinin birçok çeşitti vardır. En çok kullanılanı ve bilineni ise kaşık büyüsü ile ayırma olup, tabi ki başta da belirttiğimiz üzere soruna göre bu büyülerin çeşitlerinin uygulanması değişkenlik gösterebilir. Ayırma büyüleri genellikle kocamı sevgilisinden ayırma büyüsü adı altında aldatılan eşler tarafından yapılsa da tabi ki kardeşleri ayırma büyüsü, evlileri ayırma büyüsü gibi şekillerde de yapılmaktadır. Yani ayırma büyüsü denildiğinde akla birçok neden ve sorun gelmektedir. Fakat her ne olursa olsun ayırma büyüleri oldukça günah ve yapılmaması gereken kara büyüler arasında yer almaktadır.

Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar

Her hoca ve medyum büyü yapmaz. Bunun nedeni ise ayırma büyüleri veya herhangi bir büyü olsa da büyü yapmak oldukça günah olan işlemlerdir. Allah tarafından da kesinlikle kabul görülmediği gibi yapan da yaptıran da direk olarak cehennemliktir. Bununla ilgili gerek Kuran-ı Kerim’de gerekse Hadis-i Şerif’ler de gerekli açıklamalar net şekilde yapılmıştır. Bizlerde ayırma büyüsü ya da büyü içerikli hiçbir işlemi yapmamaktayız. Bunun yerine ayırma vefki, ayırma celbi, ayırma tılsımı adı altında ayırma duaları yapmaktayız. Bunları ise gerçek anlamda dini ilimi bilen kişiler yapabilir. Bu konuda detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsü ile Evli Çiftleri Ayırmak

Domuz yağı büyüsü çok kuvvetli bir büyü türüdür. Bu yüzden bu büyü çok fazla tercih edilir. Yapımı ile de kişilerin dikkatini çekmez ve üzerlerinde büyü olup olmadığını anlayamazlar. Domuz yağı büyüsü yapımı için medyuma gittiğiniz de bu şeffaf ve kokusu olmayan yağ üzerine büyülü sözcükler okunur. Daha sonra yağ üzerine büyü yapılacak olan kişilerin de ismi okunduktan sonra büyü tamamlanır. Bu domuz yağını evli çiftin oturduğu eve duvarlara ya da yattıkları yere fark ettirmeden sürmeniz gerekir. Bu şekilde büyü tam anlamıyla bitmiş olacak. Kişiler büyüyü fark edemezler. Domuz yağı şeffaf bir ya olduğu için kendini belli etmez. Aynı zamanda bulunduğu zeminden de hiçbir şekilde çıkmaz. Bu yüzden bu büyünün bozulması da çok zordur. Domuz yağı büyüsü çok etkili bir büyü olsa da zaman geçtikçe kendini gösterir. Anında kesin sonuç almanız mümkün değildir. Evli çiftleri ayırmak için bu domuz yağı büyüsünü tercih edebilirsiniz. Domuz yağı büyüsü yapıldıktan sonra etkilerini de görmeye başlarsınız.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Kocamı Sevgilisinden Ayırma Büyüsü

  1. mtb ben eşimden çok çetim dostlar. 3 yıldır hayatında başka başka kadınalr en son sekreteri kopmadı bırakır dedim usanır sıkılır erkek dedim ama artık benimde bir sabır noktam var. Dayanacak gücüm kalmadı çok sıkıntı içerisindeyim o yüzden hocayla görüşmek istiyorum bana ulaşabileceğim nuara bilen varsa ne olur yazsın 🙁

    1. AH KARDES BENDE OYLE CEKTMK ANLATAMAM ROMAN OLUR RESMEN COK SORUNLARM OLDU AMA KONYADA MEDYUM BURAK HOCA VAR ISMI BURAK COK ETKILI ASK CELPI YAPIYOR TA YURT DISINDA ARKADASM VARDI ONA BILE ONERDIM YUVASI DAGLMAKTAN KURTULDU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir