Başka Kızları Nişanlımdan Uzak Tutma Büyüsü

Uzak Tutma Büyüsü

Bilineceği üzere insanlar evlenmek için kendi fikirlerine, düşüncelerine kısacası kafa dengi olmasına bakarlar ve evlenmeyi kendi aralarında kararlaştırdıktan sonra ailelerine söyleyerek bu işi resmiyetleştirmek isterler. Kendi aralarında aldıkları kararı daha sonrasında aile büyüklerine ileterek evlenme konusunda ciddi bir adım atmış olurlar. Aile büyükleri bir araya gelerek bu iki sevgilinin evlenmeleri için gerekli konuşmaları yaparlar ve ilk adım olarak sözlenme olarak kabul edeceğimiz sürece girilir. Sözlenme zamanı içerisinde genelde evliliğe dair ne yapılması gerekenler konuşulur. Daha sonrasında ise nişanlanma ile evlilik öncesi çok ciddi bir adım atılmış olur. Tabi bu paragrafta iki sevgilinin aile tanışmalarına yönlenmiş olsak da çok eski zamanlardan beridir görücü usulü evlilik de hala varlığını sürdürmektedir. Sonuç nişanlanma dönemine gelir. Ancak erkeklerin yapılarında genelde eşlerini, sevgililerini, nişanlılarını aldatma vakaları sürekli olarak karşımıza çıkan sorunlardan birisidir. Bu yazımızda da başka kızları nişanlımdan uzak tutma büyüsü adı altında paylaşım yapmak istiyoruz. Peki, bu büyü nedir, nasıl yapılır ve nasıl sonuçlar verir hep birlikte inceleyelim.

Uzak Tutma Büyüsü Nedir?

Değer verdiğiniz ya da çok sevdiğiniz bir insanın günlük hayatını etkileyecek seviyede bazı olayların yaşanmaması için zarar veren kişiden uzak durması için yapılacak olan bir büyüdür. Mesela; evli bir adamın başka kadınlarla birlikte olması evliliğe zarar verdiği gibi düşünülebilir. Nişanlılık dönemi de oldukça riskli bir dönemdir. Çünkü evlenecek olan insanların birbirlerini tanıma zamanları olarak diyebiliyoruz. Burada yapılacak en ufak bir yanlış evlilik öncesi nişanlılığın bitmesi anlamına gelecektir. Dememiz o ki; uzak tutma büyüsü ile nişanlınıza yaklaşmak isteyen diğer tüm kızları nişanlınızdan uzak tutabilirsiniz. Aynı zamanda bu büyü ile nişanlınız da sizden başkasına değer vermez ve sizden başka kimseyi önemsemez.

Uzak Tutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aslında gerçeğini söylemek gerekişe uzak tutma büyüsü diye bir şey söz konusu değildir. Tarihi çok eski olan bazı büyülerin bu gibi özellikleri vardır. Mesela; bağlama büyüleri eşler arasında, çiftler arasında, sevgililer veya nişanlılar arasında bağlayıcı bir özelliği vardır. Kişiler bağlama büyüsü ile birlikte aralarında hiçbir şekilde başka insanları almazlar. Birbirlerine kenetlenmiş bir yapıya bürünürler.

Sadece bağlama büyüsü ile bunu sınırlı tutmak mümkün değildir. Soğutma büyüsü ile nişanlınızı diğer kızlardan soğutabilirsiniz. Sizden başka bir kızla ilgilenmiyor olsa bile soğutma büyüsünün etkisi ile birlikte sizden başka hiçbir kıza yakınlık göstermeyecektir.

Bağlama büyüsü, soğutma büyüsü ve sırada uzaklaştırma büyüsü vardır. Aslında tam olarak yapılması gereken büyülerden birisi uzaklaştırma büyüsüdür. Fakat bu eğer birisi varsa bu kişiyi uzaklaştırmak için yapılır. Mesela; nişanlı olduğunuz kişi çok eski çıktığı bir kız arkadaşı ile sık sık yan yana geliyor ve bu durum sizi rahatsız ediyorsa eski sevgiliden uzaklaştırma büyüsü adı altında çalışma yaptırabilirsiniz.

Yukarıdaki anlattıklarımıza göre nişanlınızı kem gözlerden, başka kadınlardan, başka aşklardan sakınmak için büyülerden yardım alabilirsiniz. Ancak büyü yaptırırken çok dikkatli olmanız gerektiğini her yazımızda sizlere anlatmaktayız. Gerçek havas ilmi hocaları ile tanışarak büyü yaptırmanız gerekiyor. Aksi taktirde hem boşuna para vermiş olursunuz hem de boşuna zamanınızı ayırmış olursunuz. Bizim büyü çalışmamız olmadığı için ne kadar resmi olsak da böyle bir büyü süreci içerisinde asla bulunmuyoruz. Nedeni ise birincisi büyü yaptırmak günahtır. İkincisi ise büyülerin bazı psikolojik sorunlar ortaya çıkardığını bilmekteyiz.

Büyü yerine vefk çalışmalarımızdan, tılsım çalışmalarımızdan yardım alabilirsiniz. Bize güvenebilmeniz için sizlere tüm resmi evraklarımızı sunabilmekteyiz.

Author: medyummeric

1 thought on “Başka Kızları Nişanlımdan Uzak Tutma Büyüsü

  1. ben nette medyum burak hocayı buldum çok kıskaç birisiyim normalde büyü yaptırmak için araştırmalar yapıyordum gözü benden başkası görmemesi için nişanlımı başka kızlarla çok içli dışlı geçmişten gelen arkadaşlıklarından dolayı. hangi kız olsa en dolusu benim dese gene kıskanır benim yerimde olsa. büyü yaptıracaktım ama vazgectim burak hocayı buldum ona yaptırdım harmura aşk celbi hamaylı olarak yaptırdım en etkılısı bu büyü kadar da etkisi var. işlemim tuttu gibi görünüyor ama bekleyeceğim daha 6 ay kadar oldu hiç bir sorun yok herşey tam istediğim gibi Burak hocada çok ilgili bilgili maşallah size büyücü yerine onu tavs,ye edeyim kendisine mesaj atın hemen doner numarası 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir