7 Tel Saç Büyüsüyle Erkeği Aşık Etme

7 Tel Saç Büyüsüyle Erkeği Aşık Etme

Saç büyülerinin ne kadar etkili bir büyü olduğunu daha önceki yazılarımızda sizlere paylaşmıştık. Saç teli ile yapılan bu büyüler ile genel olarak ikili ilişkileri düzeltme, aşık etme, sevme ve bağlama gibi işlemler yapılabilmektedir. Saç teli ile yapılan o kadar fazla çeşit amaç vardır ki bu yazımızda sizlere 7 tel saç büyüsüyle erkeği aşık etme adımından bahsetmek istiyoruz. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki burada paylaşılan saç teli büyüsü ile yakından, uzaktan bir bağımız bulunmamaktadır. Kesinlikle saç teli büyüsü yapmıyoruz, bakımını yapmadığımız gibi bozma süreçleri ile de ilgilenmiyoruz. Bu gibi büyülerin dinimizde asla yeri yoktur ve bir erkeği aşık etmek için yapılacak olan bu çalışmanın yerine sizlere harmura aşk celbi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Buna göre büyü yapmadığımız için harmura aşk celbi hakkında detay isterseniz veya yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdi dilerseniz diğer medyum sitelerinden kaynak olarak edindiğimiz saç teli büyüsü hakkında sizleri bilgilendirme aşamasına geçelim.

7 Tel Saç Büyüsü Nedir?

Bir erkeği aşık etme, hoşlandığınız bir kızı aşık etme, sevdiğiniz bir insanı kaybetmemek için kendinize bağlama gibi işlemler için yapılan havas ilmi çalışmasıdır. Bu büyüler yapılması çok zor, bozulması da bir hayli zor olan büyüler olduğu için en ufak bir yapılan yanlış çok ciddi sıkıntılar ortaya çıkarabilmektedir. Kendi başınıza veya büyüler ile alakası, bilgisi olmayan kişiler tarafından yapılması risk teşkil edecektir. Bu nedenle 7 tel saç büyüsü ile erkeği aşık etme başlıklı yazımızda detayları atlamamanızı tavsiye ediyoruz.

Bu büyü yapılırken aşık edilecek olan kişinin saç teline ihtiyaç olacaktır. İyi de ben nereden bulayım 7 tane seç telini diye soracak olursanız tek bir saç teli de yeterli olacaktır. Medyumlar 7 eşit parçaya bölerek ellerinde 7 adet kişiye ait saç telinin olmasını sağlayabilmektedir. Ben hiçbir şekilde aç telini bulamam, kişiyi bir kere gördüm ya da saç telini edinemem gibi düşünceleriniz varsa eğer sizin saç telinizle de bu büyü yerine getirilebilmektedir. Ancak kişinin saç telinin olması büyünün tutmasını daha da fazla güçlendirecektir. Ayrıca 7 adet saç telinin size ait olması da gerekmektedir. Yani 7+7 şeklinde olmalıdır. Çeşitli vefk işlemleri, tılsım sözcükleri, karışımlar vs. derken 7 günde tamamlanacak bir çalışmayla elde edilecek olan 7 adet saç teliyle erkeği aşık etme büyüsü 15-20 gün içerisinde tutması beklenir. Genelde büyü medyum tarafından tamam bitti denildikten 3 gün sonra tesirini göstermeye başlar. Peki, saç teli büyüsünü yaptırdıktan sonra neler olur?

3 Gün içinde büyü tesir etmeye başlar. Aşık olmasını istediğiniz kişi sizi gördüğü günden beri hep aklına gelirsiniz ve sizi görmek için çeşitli arayışlar içerisine girer. Mesela; bir otobüste rast geldiyseniz o otobüse yine aynı saatlerde binerek sizi görmeyi amaçlar. Gündüz düşlerinde sizi gördüğü gibi gece yatarken hayalinizi kurar ve rüyalarında da sizi görmeye başlar. Sürekli sizi düşünür ve ilk fırsatta sizinle samimiyet kurmak ister. Kısa sürede bu kişiyle bir araya gelecek şekilde karşılaşmalar başlar.

Saç teli ile yapılacak ola aşık etme büyüsünün hem kuvvetli bir büyü olması hem de tutması durumunda bağlama özelliği ile sizi kimsenin ayırmasını sağlayamayacak kadar etkili bir bağlama söz konusu olacaktır. Olur da birisi tarafından büyü ile yapılan bu aşk konusu fark edilir ise bozulma işlemleri ile ilgili araştırmalar hakkında bilgi sahibi olmak için sitemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Author: medyummeric

1 thought on “7 Tel Saç Büyüsüyle Erkeği Aşık Etme

  1. medyum burak hoca aşk celbi üzerine hamaylı yapıyor aşk hamaylısı tırnak büyüsü yada her hangi bir büyü yapmanıza gerek yok çünkü günah numarasını vereyim arkadaşlar yardımcı olur whatsap üzerinden yazmanız gerekmektedir aradıgınız zaman surekli meşgul çalabilir. 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir