Tırnak Büyüsüyle Eşleri Ayırma Nasıl Yapılır?

Büyü denildiği zaman çoğu kişinin aklına gelen tırnak büyüleri genel olarak ayırma işlemleri için kullanılmaktadır. Gerçek bir medyum yaparsa eğer tırnak büyüsü görevini başarılı bir şekilde yerine getirir. Ancak Cindar dediğimiz kişiler yani işinde bilinçsiz, abdestsiz, büyü konularında deneyimsiz olan kişilerin yaptığı tırnak büyüleri hem tutmaz, hem maddi bir kayıp olur, hem de çeşitli riskleri beraberinde getirir. Risklerini yazımızın devamında sizlere anlatmış olacağız. Bu yazımızda tırnak büyüsü ile eşleri ayırma nasıl yapılır, kaç günde etki eder, nasıl tesir eder gibi bilgilere yer vermek istiyoruz. Yazımızın sonunda da tırnak büyüsü nasıl bozulur konusuna cevap vermiş olacağız.

Tırnak Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Tırnak büyüsü en etkili ayırma büyüsü olarak kullanılan bir havas ilmi yöntemidir. Tırnakla yapılan büyüler genelde kara büyüdür. Eşleri ayırmak için, sevgilileri ayırmak ya da birbiri ile samimi olan kişilerin arasını bozmak için yapılmaktadır. Üçüncü şahıslar tarafından yaptırılmaktadır. Tırnak büyüsü evde yapılabilecek bir büyü değildir. Kara büyü gurubunda olduğu için mutlaka bilirkişiler tarafından ele alınmalıdır. Yapımında tırnak kullanılmaktadır. Tutma olasılığını yükseltmek için ayrılmasını istediğiniz kişilerin tırnaklarına ihtiyaç duyulur. Ancak bu pek mümkün olmuyorsa kişi kendi tırnaklarını medyuma iletmesi gerekir. Ana malzemesi tırnak olsa da çeşitli malzemeler eşliğinde yapılmaktadır. 7 gün sürecek bir zamana ihtiyaç duyulur. 7 günde tamamlanan tırnak büyüsünü inşa etmek için günün her birinin ayrı bir önemi ve ayrı bir zamanlamasında yapılacak işlemler vardır. Tılsımlı sözcüklerin doğru ve eksiksiz bir şekilde söylenmesi gerekir. Esma okunması, dua okunması ve vefk ile elde edilmektedir. Kara büyüdür yaptırmadan önce çok düşünmeli ve öyle karar verilmelidir. Eğer büyü ters teperse kişide çok ciddi belirtiler meydana gelir. Ayrıca büyüyü yaptıran kişi de çok ciddi etkilenebilir.

Tırnak Büyüsüne Maruz Kalan Eşler

Genelde üçüncü şahıslar tarafından evliliklerinin sonlandırılması için yaptırılan tırnak büyüsü ile eşleri ayırma büyüsü çok tehlikelidir ve eşler bu büyüye maruz kaldıklarının farkına varmazlar. Eşler ne kadar birbirlerini çok sevseler de büyünün tesiri altına girdiklerinde aralarındaki sevgi nefrete dönüşecektir. En ufak sorunlar çok büyük tartışmalara yol açacak ve bu ikili asla anlaşamayacak duruma gelirler. Eşlerden birisi evi terk eder ve ayrılmak istediğini dile getirse de büyü öyle bir acı çektirir ki eşlerden birisi bu ayrılığı kabul etmez ve kişiler adeta sürünürler. Aynı evi paylaşmak neredeyse imkânsız hale gelir. Eşleri ayırma büyüsü tarihi bakımdan ele alındığı zaman çok tehlikeli ve uzun yıllardan beridir yaptırılmaktadır. Genelde bu büyüleri eşlerden birisine sahip olma isteği içinde olan kişiler yaptırmaktadırlar. Mesela; evli olan kocaya aşık olan veya aralarında dost hayatı yaşamaları mümkün olmuş ise dışarıdaki kadın, kocanın karısından ayrılması için bu yöntemi tercih etmektedir.

Tırnak büyüsü ile eşleri ayırma büyüsü bizim çalışamalarımız içerisinde yer almaz. Tırnak büyüsü yapma, bakımını yapma ve bozma süreçleri bizim ilgi alanımız dışındadır. İnternet üzerinden uzaktan büyü yapan medyumlarla görüşerek bilgi almak mümkündür. Ancak doğru medyumu bulmanız tavsiye edilir. Eğer yanlış yağılan bir süreç olursa çok ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Tırnak Büyüsü ile Ayırma Nasıl Bozulur?

Herhangi bir büyü yapan medyum ile görüşerek bozdurma işlemini yaptırabilirsiniz. Ancak öncesinde büyü bakımı yapan medyumla iletişime geçerek bilgi almanızda fayda olacaktır. Çoğu belirti ayrılık büyüsünü gösterse de bazen başka sorunlr nedeniyle de ayrılık aşamasına gelen eşler görülebilmektedir.

Author: medyummeric

1 thought on “Tırnak Büyüsüyle Eşleri Ayırma Nasıl Yapılır?

  1. selam medyum burak ben bu işlerin ihtisasını yapmış birisi aslında büyü yapmıyor onun yaptığı vefk ve celp çalışmalaraı birde hamaylı 0553 371 89 94 büyü için bu kadar materyale gerek yok bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir