Kocanın Karısını Daha Çok Sevmesi İçin Büyü

Yazımızın başlığında belirttiğimiz kocanın karısını daha çok sevmesi için büyü daha çok kadınların kocalarına karşı yaptırdığı aşk büyülerindendir. Aşk büyüleri kadim büyü kitaplarında geniş yelpazede yer verilen önemli büyülerden birisidir. Bugüne kadar büyüler ile iç içe olmayan insanlar bile mutlaka aşık etme büyüleri hakkında bilgi sahibi olmuştur. En azından kulaklarına aşina olduğunu söylemek mümkündür. Kocanın karısını daha çok sevmesi büyüsü kadınların kocaları tarafından ilk dönemlerdeki gibi heyecanlı bir aşk hayatının olmamasından kaynaklı ya da kocalarının kendilerini aldatmaması için yaptırılan büyülerden birisidir. Bu yazımızda ele aldığımız sevme büyüsü için detaylara yer vermeden önce bu gibi büyüler hakkında detay vermek istiyoruz. Aşık etme büyüleri genelde ak büyülerden birisi olarak görülse de kimi zaman insanlar aşık oldukları insanları elde etmek için bu büyülere başvurmaktadırlar. Ancak duygu ve düşünceleri ele alarak kişiyi yönlendirme aşamasında yapılan aşk büyüleri kara büyü olarak da bilinebilir. Kısacası hem ak büyü hem de kara büyülerden birisidir.

Bu Büyü Yaptırılırsa Ne Olur?

Kocanıza karşı bir büyü yaptırmak suretiyle atacağınız tüm adımlarda oldukça dikkatli olmalısınız. Gerçek bir aşk büyüsü medyumuna ulaşmak en doğru tercihlerden birisi olacaktır. Bazı kişiler medyumum adı altında çalışmalar yapmakta ve ortaya hiçbir sonuç vermeyen çalışmalar sunmaktadırlar. Kişi maddi ve manevi bir kayıp yaşamasına istinaden büyünün tutmaması ve ters tepmesi, yanlış şeylerin yapılması durumunda büyüye maruz kalan kişi ve yaptıran kişinin ruh sağlığında bazı problemlerle uğraşmak zorunda kalacakları bir gerçektir.

Eğer büyü doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlanırsa kocanız sizi daha çok sevecektir. Çalışma bağlama vefki ile aynı mantıkta hareket etmektedir. Her yazımızda belirttiğimiz gibi aşk büyülerinin yerine aşk tılsımı, bağlama büyülerinin yerine bağlama vefki tercih edilmelidir. Eğer havas ilmi çalışması ile istediğiniz bir konunun sizin lehinize olmasını talep ediyorsanız mutlaka tercihinizi büyü olarak değil vefk, celb, tılsım gibi süreçlerden faydalanmanız gerektiğinin altını çizmek isteriz. Çünkü bu belirttiklerimiz bir büyü çalışması değildir. Bu nedenle herhangi bir ters tepme, risk, günah gibi işlemlerin dışında kalır.

Biz kesinlikle büyü yapmıyoruz. Evvela bunu açık yüreklilikle belirtmek isteriz. Hiç kimsenin ne cebinde, ne de maneviyatında zarar olmasını istemeyiz. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi diğer akla gelen tüm büyülere çalışmamız yoktur. Yapmıyoruz, bozmuyoruz ve büyü bakımını da yapmadığımız için bizlere gelen talepleri geri çevirmekteyiz. Ancak kocanızın sizi daha çok sevmesini istiyorsanız bağlama vefki ya da aşk tılsımı çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Kocanın Karısını Daha Çok Sevmesi İçin Büyü

  1. sevgilim son zamanlarda benimle hiç alakasız hareketler etmeye başladı şöyle ki normalde önceden benimle ve her şeyim le ilgilenen kişi heyecanını kaybetmiş gibi çok ilgisiz olmaya başladı normalde 2 yıllık ilişkimiz var daha öncesine kadar hep çok iyiydi şu an ne yapacağımı çok bilmiyorum 21 yaşındayım ilk aşkım ve ilk sevdiğim kişi onu kaybetmek istemiyorum düzelmesi için bu tarz bişeylere bakmaya başladım nasıl yapabilirim etkili aşk büyüsü yaptırmak istemiyorum büyünün haram ve günah oldugunu biliyorum yukarıda yazmışsınız vefk yapabilirz diye bende vefk tarzında bişeyler arıyorum lütfen yardım edin ilkişkimi kurtarmak istiyorum adım emel

  2. ilgilenirseniz medyum Burak hocanın telini veriyorum 0 553 371 89 94 bu numarayı arayın hoca size nasıl yapılacağını ve diğer detayları verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir